Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Morroch

Dátum: 2009.05.11. 14:42:24
Doktor úr, mi elszórt Őrtornyokban élünk a vadonban, nem?
Dátum: 2009.05.11. 14:39:26
Harmadik szint óta nem olvasom a vadászmeséket és 43 vagyok, nem hiányzott azóta sem.
Ez alól 1x volt kivétel, amikor magányos harcos is volt a vadászlistámban, akkor figyeltem mindig, de csak azért hátha látok egy olyat amikor "könyörög, mert páncélra gyűjt és inkább adakozik..." Ugye nem kell magyarázni miért
Dátum: 2009.05.11. 12:33:48
Az is talány számomra, minek a morál az állatnak és vitatkozni is tudnék a témáról, de ez itt a portyareformokról szólna.
PÜ-ben Cave vagy bárki véleményét szívesen látnám, hogy miért is kell nekünk ezzel bajlódnunk, ha már beidomítottuk őket.

Amiben még a problémát én látom: az hogy látjuk egymás portyasikereit az adatlapon.
Akiben természetes versenyszellem vagy némi hiúság (ami még nem feltétlen negatív) van, az szereti minél jobbá tenni a győzelem arányát, így persze hogy agyonveri akit tud hisz ettől nő a győztes portyák száma.

Csak érdekességképp:
"Egy kínai bölcs előtt kérkedett valaki,hogy legyőzte az ellenfelét.
-Legyőzted?
-Igen!!!
-Ezek szerint gyengébb volt nálad?
-Persze, hiszen legyőztem!!
-És te miért örülsz annak, hogy náladnálgyengébbet legyőzöl?"
Dátum: 2009.05.11. 12:04:36
Cave, ez miért lenne jó (bárkinek)?
Én nem látom ebben a fantáziát, a mellésikerült szakértelmek javítását szerintem nem a játékosok szivatásával kell orvosolni.
De az állatokon tanulva legalább annak örülök, hogy nekünk VU-aknak és VU-nőknek nincs morálunk amit 20% felett kell tartani, mert időnként rendesen mínuszba szökik a játék ügyes-bajos dolgai miatt...
Dátum: 2009.05.11. 11:31:50
Köszi nekem nem volt ilyen gondom, csak úgy gondoltam ez általános oka lehet a kicsik agyonverésének.
Mellesleg én sem fogom másképp tenni, mint ahogy általában mindenki ebben a játékban: saját érdekemet teszem előre.
Végeztem a szakizással hosszú idő (+10 szint) után és most TÖ, hülye lennék egy általam feleslegesnek tartott szakit tanulni jó drágán, ha miután megerősödtem elég bucira verni azokat akik gyengébbek.

Ez lemaradt: és közben igyekszem elkerülni, hogy valaki nálam nagyobb pedig rajtam eddze a kedvenceit.
Dátum: 2009.05.11. 11:14:53
Majdnem teljesen egyet értek, két dolgot tennék hozzá:
- mivel ez olyan játék ahol nem öljük meg egymást, mindig lesznek ebből fakadó problémák és sosem lehet "teljesen" reális itt semmi
- mivel az állatok morálja csökken és növelni győzelmekkel lehet, a biztos győzelem pedig lefelé található, ezért amíg állatokkal - most már nem csak 1, hanem ugye akár 4-el - harcolunk és élünk, addig mindig szükségünk lesz a biztos győzelmekre, aminek elégséges számát a térkapu nem tudja biztosítani, így mások agyon verésével tartjuk az állatainkat üzemképesen, mert ugye nélkülük már szinte esélytelen bárki -> vannak akik már csak kínzókamrát töltenek és állatmorált tartanak fenn a portyázásból, semmi más értelme nincs jelenleg
Dátum: 2009.05.11. 08:16:41
Cave nem lőtte le a poént, így lehet nekem sem kéne?
Akkor csak támpontok amit egyeztessetek össze:
- wiki-n 72-es Vámpírtőr
- TOP lista első pár helyezettje
Ha kicsit is figyelmesek vagytok meglesz.
Dátum: 2009.05.06. 17:36:22
Olvasd vissza magad, bár érteni nem fogod. Egyrészt mert nem tudsz írni, másrészt mert az IQ-d, mint egy növénynek.
Itt keményíteni, hogy levertél elég szégyen - bár te erről sem így gondolkodsz (gondolkodsz?). Megnyugtatlak amikor lesz időm pazarlom majd rád is, de nem fogom sehová beírni, elég lesz neked látnod. Mindenesetre a szavazó vagy farmkaraktereid (mert ugye ismerjük el, aki ellened szól valahogy lepontozódik, míg a te HSZ-eid időnként indokolatlanul magasak) elég rossz fényben tüntetnek fel. A nyers kritika pedig több hónapi HSZ-ed alapján érett meg, amivel rontod a levegőt és a színvonalat.
Már várom, hogy 8 óránként vagy ritkábban térsz majd vissza hozzám.

Én itt befejeztem bármit is írsz vissza kisgyerek módjára, mert tényleg a Tökéletes Gyémánt topicját offoljuk.
PÜ-ben bármikor elérsz.
Üdv: Morroch -> off
Dátum: 2009.05.06. 14:28:07
Faktor nem tudom hogy bohóc vagy barom vagy, lehet nem is oly távoli a kettő.
Ne is fényezz mellesleg senkit és semmit, a stílusodat büntetni és irtani kéne.
A háborút ellenetek (már mily rég) pedig csakis Aurri nehezítette, minden tiszteletem az övé!
Dátum: 2009.05.04. 18:55:07
Üdv...

Megint egy marék szaron vitatkoztok! Komolyabb problémák is vannak, de csámcsogjatok csak ezen, meg a Világ 26458-n.
Megint csak az altatás a problémamegoldás helyett. Már mióta megy a méltatlankodás, hogy beszürkül a játék a nagyoknak és képzeljétek nem csak a nagyoknak. Ha az ember megunt egy játékot bizonyos okok miatt komolyan azt hiszitek, hogy majd befizet még egy körre amit ugyanúgy holtpontra visz fél éven belül és addig is dögunalom mert minimum egyszer már látta, ha nem háromszor... Törölnek a (nagy játékosok - mert ugye a kicsik nem számítanak sem őskő sem hozzászólások terén) játékosok és mondhatjátok nekem is, hogy ha nem tetszik mehetek, de még kitart a szövetségem iránti hűségem.

De azért örülök, hogy van akit leköt a V4 és valami baromság 15% alattról. Akkor már tegyétek be légyszíves, hogy megölhetjük egymást, ne féljetek akkor izgalmas lenne... mindenki vigyázhatna nehogy elfogyjon az ÉP-je...

Lehet (le)pontozni, valószínűleg úgysem fogom látni - kivéve, ha valamelyik Ösvényjáró belinkeli - , érdekelni pedig egyáltalán nem fog.
Dátum: 2009.04.02. 20:15:16
A küldetések egy része, ami nem a történethez vagy az előrejutáshoz kapcsolódik az teljesen felesleges.
PL.: "Csökkentsd a Szerzett LE differenciádat 20000-rel mostantól számítva!"

De ez "Gyere el hozzám, amikor legalább 5 hónapja vagy már tagja egy szövetségnek!" egyszerűen nevetséges és kétségbe vonja a kitalálójának intelligenciahányadosát...nem sokkal több, mint 6 hónapja megy a játék és 5 hónapos küldetést adna, csak azért, hogy lassítsa a játékosokat, mert jól benézték a fejlődésünket.
Ha már nem tudtok normális küldetéseket játékba illeszteni, akkor írjátok ki, hogy "SZÜNETEL AZ OPCIÓ" - ettől legalább nem leszünk idegesek, mint amikor ilyen fent említett szemet szúró baromságokat látunk. Ha így folytatjátok nem lesz újabb fél éve a játéknak, észre kéne venni, hogy törölnek a jó játékosok sorban, levágjátok az aranytojást tojó tyúkjaitok! Lehet hallgatni kéne a felhasználói ötletekre is, úgy hallottam egész jó dolgokat írnak páran időnként.
Most lehet lepontozni
Leheljetek már valami életet a játékba, hogy ne csak a szövetségi társainkért játsszunk tovább, sok sikert!
Dátum: 2009.03.21. 09:43:51
IV. Valamilyen módon növelni a lélekkútba áttöltött lélekenergiát. Volt itt mindenféle kacifántos ötlet katalizátorra meg minden egyébre, én ezt nem bonyolitanám igy, inkább az eredeti verzióhoz térnék vissza, ha legalább X napig tartó háború volt, akkor lenne egy kis bónusz zsákmány (de a vesztes nem veszitene többet).

Ötlet: a Torony szintjei úgy működnének, mint az egyéni portyában a Kreatív affinitás.
Lehet ez külön épület vagy ugyanúgy Háború tornya, de mondjuk X szintet lehetne építeni belőle és ezért X%-al több LE-t kapna a győztes szövetség a háború után, míg a vesztes nem bukná el a plusz LE-t.
(remélem nem ismételtem senkit)
Dátum: 2008.12.30. 13:30:25
Hányas szinten lehetnek szakértelmeid?
-10
-20
-5
-3

az 5-ös a "helyes"
ez azért elég tréé nem? aki elérte a 4.szintet annak tudni kéne, de még érdekesebb, hogy ebből kérdés lehetett...
...szerintem.

(aki nem értené, 4. szinttől lehet szakértelmet tanulni, csak ez olyan magától értetődő nekem, hogy kifelejtettem írni, ezért módosítok)
Dátum: 2008.12.27. 14:13:51
két jelentkezőt kérek a legnagyobb hülyék címre...aki ezt megfogalmazta és aki elfogadta

Melyik országhoz tartozik Alaszka ?
Magyarország
Anglia
Nepál
Amerika

"helyes" válasz amerika
Csakhogy nincs ilyen ország, ez kontinens. Amerikai Egyesült Államok vagy USA de nem amerika... elég röhejes, hogy ilyen előfordulhat.
Ez az eredménye annak, hogy "egyszerű" kérdéseket akartok a hülyéknek, így a normális kérdések szűrőbe kerülnek, míg az ilyen baromságok bekerülnek az adatbázisotokba és titeket is minősítenek.

Annak aki kitalálta a kérdést: USA=szövetségi köztársaság, szövetségi államokból áll, mint például Alaszka vagy Kalifornia, egyenlőek, nem tartozik egyik a másikhoz, hanem együtt alkotnak közösséget.
Dátum: 2008.12.23. 08:29:27
Végignéztem a topicocat, de nem találtam, olyat ahová ez a probléma való, lehet hogy figyelmetlen voltam.

Jelen pillanatban:
Zsákmányolt lélekenergia: 109.945
Elvesztett lélekenergia: 21.709

"A toplistát 10 percenként, a szerzett LE differenciát 8 óránként, a kvíz eredményeket csak 24 óránként frissítjük."
Na most ez 88.2k kellene, hogy legyen és már 16 óra is letelt, de még mindig csak 83.8k-val állok a listán.

Történt valami változtatás ami elkerülte a figyelmem?
Dátum: 2008.12.23. 08:15:20
Melyik nem robban?
Taposóakna
Liftakna
Gézigránát
Dinamit

Liftakna a helyes, ezzel nem volt gond, de véletlenül nem "Kézigránát"-nak kéne a harmadik megoldásnak lenni?
Dátum: 2008.12.16. 18:44:38
nekem V1-en jópár győzelem és LE úszott el, nem zavarna...
az viszont ******* hogy V2 az egész háborúnknak annyi, tudom (nagyon remélem, hogy nem tehettek róla) amit cserébe kaptunk "kárpótlásként" az ******, sokkal többet buktunk

további szép napot...
Dátum: 2008.12.08. 18:05:13
Megtudnám magyarázni a dolgokat, de nem ez a lényeg, hanem, hogy túléléssel ellentétes dolgokat adnak küldetésbe, ha idétlen feladatokat akartok, szóljatok a főnökeiteknek vagy tanáraitoknak, meg fogják tudni oldani, itt pedig örülnék a lehető legreálisabb megoldásoknak. Vagy egyszerűen mondjátok, hogy bocs Morroch, ez egy viccoldal amihez türelempróbát mellékeltek és kitartás szükségeltetik, az eredmény és egyben jutalmad egy jó játék amit elront a jobban nem megoldható dolgok csoportja[korábban említett random, valószerűtlen küldetések, büntetlen szabálysértések].
Dátum: 2008.12.07. 23:11:35
Helló, gondolom ezért a beírásért nem fogtok szeretni, de nem zavar.

A küldetések szégyellni valóak. Csak pár példa: a "Használd a Kémgömböt!" nevezetűt előbb meg tudtam volna oldani, mint a "veszíts 200LE-t...", "Lopj kiégett őskövet" ezért külön éghetne a bőr az arcotokról...aki nem érti miért, az lehetőleg ne is reagáljon erre a hozzászólásomra, az hogy a 666 VP-met hogyan gondoltátok lenullázni egyelőre rejtély, "Süsd ki a Lélekkutat!" süssétek meg, szépen szólva, 6 befogott állatot mire alkalmaznátok? Sebezzen az állat többet mint mi, méghozzá ötször, miért veszítsünk csatát szándékosan? A "Használj gyógyítóitalt 10 alkalommal kb. 4. szinten lenne kihívás, miért 56. küldetés?

Ez csak pár kiragadott példa.
Mivel az a topic neve, hogy Javaslatok->Vélemények a játékról, ezért röviden megfogalmazom a választ ezekre is. A játék jó, javítható sok helyen, de ln ilyet sem tudnék. A random elrontja a játékélményt, akkor is, ha erre az a válasz, hogy nincs jobb megoldás.
A javaslatom pedig az lenne, hogy gondoljátok újra a küldetéseket, rémisztően rosszul szerkesztett.

...szerintem.
Dátum: 2008.12.06. 15:18:44
Helló mindenkinek

Hányadik szinten lehet hordát válltani?
Nem is lehet
10.
16.
50.

ezt a kvízkérdést kaptam, de a helyes válasz nem 15.?


miután beírtam, hozzáteszem utólag nem én írtam el a "váltani" szót "válltani"-ra ez így volt kérdésben, úgy ahogy ott volt, bemásoltam ide...