Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Morroch

Dátum: 2009.06.02. 12:13:54
Aztán hová?
Értem én, hogy kellenek az új tagok, de hogy melyik világon és melyik szövetségbe vártok/vársz újakat azt azért nem árt megírni.
Dátum: 2009.06.02. 07:12:33
Azért mi kíváncsiak lennénk, hogy a tulajdonképpen megnyert Kristály-háborúnkkal mi lesz?
- Automatikusan nyerünk amikor megjönnek?
- Újabb három napot ki kell húznunk, csak előnnyel indulunk? Ez esetben egyszeres vagy dupla LE-ért? Mert 2 háborúért 1 jutalom nem lenne fair.
- Esetleg még a visszatérésük előtt megoldódik ez a probléma?
Dátum: 2009.06.01. 23:14:00
Azt is kiíratnád, hogy kinél mennyi LE van?
A portyaablaknak csak 1 hibáját látom: olyanok is vannak benne akit ténylegesen nem tudok megütni és nem azért, mert pont elhalászták előlem.
A másik ami jó dolog lenne, ha a szövilapon vagy bármi más értelmes helyen látható lenne a Katakombázók neve.
Dátum: 2009.06.01. 22:46:44
Damage ha nyúlik a szintlépés beleunnak a játékosok, a szintlépés hosszát szerintem nem kéne ennél jobban vagy másképp korlátozni.
Aki előre akar sietni az menjen: 0 visszafogott max szingu.
Aki visszább akar mardni és lassabban haladni az max visszafogott 0 szingu.
Akinek jó a kb. 5 nap az egyiket sem nagyon piszkálja vagy belövi a kettőt ahogy neki tetszik, de a saját maga által választott stratégia miatt senki ne sírjon.

Miklós, köszönjük a reakciót. A véleményünk leszűrhető, várjuk a továbbiakat.
ÉS mit szeretnél elérni akkor igazából?
Csak nem háborúzni szeretnél a nagyokkal tét(/veszteség) nélkül?
Doki, ha a Kristályok játékintelligenciával rendelkeznének akkor senkinek nem lett volna esélye, max akkor ha _minden üthető játékos folyamatosan_ annyi ÉP-vel üthető ami kíbir több portyát is.
Mert ugye amikor 15% alatt van vki az lehet akár kemény 7 azaz hét ÉP is, akkor pedig nem valami hosszú és kiegyenlített a küzdelem.
Szóval ez a hamari győzelem szerintem csak azon múlt, hogy nincs játékintelligenciájuk.
Változtattam, bocs ha félreérthető voltam.
Először: 2-es.
Másodjára: Miklós.
Mivel visszavonni nem tudom, de a 2-es és 3-as metszete lenne a véleményem, az 1-es és 4-es pedig egyáltalán (TF-et és ÖV-t nem is ismerem).
Hát én meggondolatlanul szavaztam elsőre, ez az én bűnöm.
Így Nándi létemre Miklóst kényszerültem szavazni a módosításkor, mert a 2-es és 3-as pontot mindkettőt igaznak tartom. Kellenének nagyobb szintűek is és orvoslásra szorul a PC-zés rendszere, a 15% pedig igazából max szivatás.
Dátum: 2009.06.01. 20:54:45
winnie te pikkelsz Asmora?
Mint láthattad, ha figyeltél és nem aludtad át a hétvégét, a Kristály szépen elindult a TOPlistán lefelé... hagynunk kellett volna, hogy elérjenek hozzátok és utána véleményezhettél volna, nem pedig így a szakadék aljáról amikor a zuhanó sziklaomlást felfogtuk mielőtt agyoncsap titeket.
Az össze Miklós nevű játékos szavazata kilőve?
Én már leírtam a szerintem változtatást igénylő dolgokat. A szándék elismerésre méltó, de a kivitelezés és a mély hallgatás 1-1 ballépés után nem.
Dátum: 2009.06.01. 20:35:29
Wocsok, ha mocsok lennék megkérdezném, hogy ízlik-e?
Na de ki is lennél, mert nincs aláírásod és más nicken futsz a játékban.
Félre ne értsd, nem foglak ezért ütni, de ha nem idebököd ezt, hanem mint diplomatát keresel meg, talán még egyezkedhettünk is volna arról, hogy ritkuljon a látogatás.
Az "igen hamar" pedig relatív.
Dátum: 2009.06.01. 19:50:54
A lényeget talán jobb kiemelni: ha elég optimalizátor vagy bosszúálló lett volna az első pár szövetség, az egész VU összes játékosa cumizott volna.
Szerintem, ha értelmes változtatás nélkül jön vissza a Kristály, akkor hagyjuk végigmenni a teljes VU-n a fejlesztők gigantikus bréjét és kapja be mindenki, ne csak mi.

Bocs ez kikívánkozott.
Dátum: 2009.06.01. 19:15:14
Jelen pillanatig kaptam egy 10-est és egy 1-est.
Én nem gondolom tökéletes 10-esnek, de az idióta baromság 1-est, ha másképp nem PÜ-ben magyarázza már meg aki benyomta és akkor legközelebb nem fárasztom a népet olyannal amire nem vevő.
Dátum: 2009.06.01. 18:39:48
Nem tudom miért gondolja bárki is azt, hogy ha olyan NPC-t kapunk ami 15% alatt is agyon tud verni, akkor majd kibújunk 15% fölé és a normál játékosokkal veretjük és fosztatjuk ki magunkat, miért tápolnánk az ellenfeleink önszántunkból?
Amíg nem éri meg 15% felett vadászni addig nem fogunk.
Ha pedig valakinek nem egyértelmű: attól, hogy megnehezíti vagy ellehetetleníti a nyugodt vadászatot még nem fogunk 15% felett vadászni, még mindig jobb a LE-t az ablakon kidobni ahol senkié sem lesz, mintha az ellenfelünk kezébe adjuk amitől (tovább)erősödhet a mi kárunkra.

Igazából az epikus és bármilyen NPC esetében is nem az teszi kihívássá a dolgot, hogy az a pár szinttel kisebb és gyengébbek 3-4x annyit tud beleverni, hanem hogy kitartóan kell ellenük küzdeni.
Tehát úgy gondolom, nem arra kéne rámenni, hogy az epikusok 2000-et lőjenek varival és 3-500-at sebezzenek minden ütéssel. Nyugodtan sebezzenek csak akkorát mint mi és legyen annyi ÉP-jük, hogy pár napig eltartson a mészárlása és ne gyógyulja vissza egy éjjel alatt a teljes ÉP-jét.
A Kristályok meg ne teljes bukás legyen. Nem tápolni kell minket, nem azt mondom. De röhejes az egész, ha nem kapitulálsz:
- napi 100.000 LE PC
- ha nyer ellenük valaki portyában 0-200 LE-vel csökken a háborús veszteség, ha pedig veszít egyből akár több ezerrel nő

Lehetne még egy olyan épületük ami nekünk nincs és nem is lehet, aminek az a lényege, hogy a veszteseket sújtja valamivel.
Tehát pl. megjelenik a Kristály szövetség, ezzel _mindenkinek_ csökken az összes bevétele X%-al és ez egészen addig amíg Y háborús vereséget nem szenvednek el. (El kéne érni, hogy ne üzenjenek olyanoknak hadat, akiket szintben nem is érnek el.) Szóval jönnének a háborúk, győznénk Y-szor és a _nyertes nem veszít semmit_, míg aki kapitulált ellenük azt sujtaná az új épület valami büntetéssel.
Tehát a győztesnek nem járna jutalom csak, hogy nem lenne vesztesége. Ez önmagában hatalmas jutalom, de nem tápolás.

Kicsit kezdetleges, de ha láttok benne ötletet, fejlesszétek tovább.
Dátum: 2009.05.31. 16:54:17
A kristályok nem fejlődnek, így nekik nincs veszteségük sem igazából, lőhetjük őket vagy verhetitek, nem számít, ők csak vannak. Mondhatni látogatóba jöttek.
Na de ezek után két lehetőséget látok:
- vagy meggondolatlan döntés volt 20-as PC-t adni egy olyan valaminek a kezébe ami, ha visszakapja sem számít neki
- vagy alaposan meggondolt szivatás, mert sokat sírtunk és ostoroztuk a magasságos fejlesztőket

Kb. olyan mintha az Ösvény nekiállna lövöldözni egy maxos PC-vel az összes kis szövire akit megtámad és visszalőni nem tudnának ránk.
Ez ám a háborús reform, gratulálok.
Dátum: 2009.05.30. 13:46:34
Köszi. Ez egy korrekt ötlet, kíváncsi vagyok lesz-e visszhangja.
Dátum: 2009.05.30. 13:08:21
Ha beteszed nekem a linket szívesen elolvasom és talán azok is akik nyomják le a pontjaid.
Dátum: 2009.05.30. 12:55:42
Én máshol fejtettem ki a véleményem, értelmetlennek látom ezt amit itt csináltok, még ha több százan is.
Azért "pont téged szurtalak ki", mert talán máshol nem is láttam HSZ-ed (lehet figyelmetlen és/vagy feledékeny vagyok), ennek ellenére 500 felett vagy.
Elhiheted jobban örülnék, ha viccelnél a felsorolt problémákkal és nem így lennének, de az meg elég "csúnya" dolog lenne.
Én is tudnék mondani ezt-azt, de az nem a játék része.
Hogy ne szúrjuk egymás szemét, legközelebb nem nézek be a birodalmadba.
Dátum: 2009.05.30. 12:34:56
Mellesleg a "palló" legjobb tudomásom szerint nem is híd, max hídfajta is lehet.
Palló: 5cm x 20cm-es, 3 de gyakrabban 4 méter hosszu, két végén vasalt. Aztán, hogy ennek van-e más hivatalos neve azt nem tudom.

De örülök, hogy van akinek a Kvízkérdések topicba másolása a legnagyobb problémája, látom 2-3 óránként beírod ami nem tetszik.
Van még CSP-d vagy ma már nem írsz többet?