Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Morroch

Dátum: 2009.06.15. 15:00:31
Szerintem az alapból rossz ötlet volt, hogy 100 dukát a minimum tét.
Dátum: 2009.06.15. 14:57:40
Nagyon abszurd kérdés, ennyi kilépés már tényleg büntetést érdemelne.
De a szerencse mínuszba is mehet?
Dátum: 2009.06.15. 14:54:51
14:53 akh
Dátum: 2009.06.15. 11:36:01
Milyen sportágban versenyzett Bud Spencer?
- úszás
- öttusa
- semmilyen
- boksz


Tudtommal vizilabdában volt eredményes.
Dátum: 2009.06.15. 11:27:53
Odaképzelem amíg meg nem mutatja neked valaki, hogyan tegyél az aláírásodba is smilet.
Nem állítom, hogy meggyőzhetetlen vagy csak, hogy én nekem van annyi tapasztalatom ami miatt nem próbálom már meg újra. Olvass el mégegyszer.
Dátum: 2009.06.15. 11:21:06
A szingu nem mindenkinek éri meg.
Dátum: 2009.06.15. 11:20:01
Köszi szépen.
Új aláírásod: "Morroch *dühös*"
Nyugodtan írd ki, ha te az vagy rám, hogy "Utállak Morroch" vagy "Dühös vagyok Morrochra", de én nem vagyok dühös.
Dátum: 2009.06.15. 11:07:52
Amit leírtál alapjaiban téves, de annyiszor találkoztam már olyanokkal, akik meggyőzhetetlenek voltak a tévhitükről annak ellenére, hogy minden a tévedésére mutatott egyértelműen, hogy már nem állok neki magyarázni neked a dolgokat.
Ha annyi elég, hogy a transzplant és ultraspec alapkövetelmény és csak hasznot hoz, akkor jó, ha nem akkor sok sikert.

Tudom senki nem kötelezhető ilyesmire, de mit szólnál hozzá, ha megkérnélek, hogy tüntesd el azt a 3 gyíkot az aláírásból...?
Elég irritáló és nagy helyet foglal, inkább tedd ki az asztalodon háttérnek, ha neked tetszenek.
Dátum: 2009.06.15. 08:52:06
Úgy gondolom, hogy az nem jó a küldihez. Minimum 10-es alapszintű szakértelmet kell elfelejteni.
"Felejtsd el két, legalább 10-es szintű szakértelmedet!"
Dátum: 2009.06.14. 19:51:20
Nekünk beakadt a háború, de mi nyertünk, nem hogy dupla, háromszoros volt a különbség a mi javunkra, csak az utolsó ütés hiányzott amit minden háborúban be kell vinnni a 3 nap leteltével.
Mi nyertünk, kapituláltak, bár hosszasan kellett erre várnunk.

De azt ne higyje senki, hogy noname x+1 oldalas szövetség hadat üzen a KH-nak és miután a nagyok kicsinálják őket, a kis szövi automatikusan nyerni fog és akaszt egy nagyot a KH lútjából.
Dátum: 2009.06.12. 12:09:40
winnie, te nem értettél meg már az első HSZ-mben sem: szarok ezekre a tréé újításokra! Az én felvetésem az epikus kompenzációjára vonatkozik. Mert abszurd, hogy 110 és 210-es IQ-jú 10 szint és 400 TÖ erőkülönbségű, feleszerelésekről nem is beszélve ugyanakkora eséllyel kaphat ugyanakkora lövést.

(Légyszíves min. 2x olvasd el, mielőtt válaszolsz.)
Dátum: 2009.06.12. 12:06:47
Egyrészt 9 hónap körül járunk, másrészt: "írtam, hogy ez jó vagy nem jó?" Hát konkrétan nem írtad, de akkor idézlek pontosabban, nem egy részt kiragadva.
Idézet: winnie - 2009.06.12. 11:43:27
nem hiszem, hogy túl jó ötlet lenne, maximum 2-3 hónap múlva egy mesteri építészethez hasonló trükkel.

Ezt olvasva az értelmezés: nem hiszed, hogy jó ötlet amit írtam, maximum 2-3 hónap múlva egy mesteri építéses baromsággal, TEHÁT szerinted az lenne a JÓ MEGOLDÁS ha ezzel a polgárpukkasztó trágyával traktálnának minket tovább.

Hát kösz, nem kell rombadönteni 8-9-10 hónap munkáját!
Tegnapról idéznék Nari-tól* az "építsünk-e együtt"-ből: "Egyébként a mi hibánk, hogy ilyen dolgok kerülnek a játékba, mert nem vesszük észre, hogy a játék véget ért, és makacsul tovább akarunk játszani."
Tényleg vannak akik "makacsul játszanának tovább" miért nem hagyják?!?

Edit: Narinál láttam meg elsőre az idézetet, már figyelmeztettek, hogy tévedtem, bocsi.
Dátum: 2009.06.12. 11:52:49
Idézet: winnie - 2009.06.12. 11:43:27
maximum 2-3 hónap múlva egy mesteri építészethez hasonló trükkel

Ez a legnagyobb baromságok egyike. Ilyen alapon, ha az életben tanulni akarsz valamit akkor előbb rendelj egy agymosást. (Rád férne.)

Szerinted a TÖ-t és SZÖ-t is úgy kéne 1400 felett fejelszteni, hogy előtte bontsuk vissza 140-re, mert túl erősek vagyunk a kisebbeknek?
Az Ösvénynél van erősebb és nem azért sírunk, hogy akiknek maxoltak az épületeik azok ne építhessék tovább, hanem MI ÉPÍTÜNK ahogy csak tudunk.
Arra biztos nem gondoltál még soha, hogy majd egyszer nektek is Mesteri építészettel kell majd bajlódnotok, a nagyok meg már kész lesznek... ti meg cumiztok hónapokig.

Ez a mesteri baromság csak arra jó, hogy a maxolt épületekkel rendelkezőknek adjanak választási lehetőséget, hogy csinálnak valami hülyeséget amire kidobhatják a Kútból a LE-t vagy nyugton maradnak.
Dátum: 2009.06.12. 11:34:22
Igazából úgy hallottam, hogy korábban merték azt állítani: "A befogott állatnak nincs méretmódosítója...".

De ezt melyik hülyének próbálják bemesélni, amikor maxos sajtolással, ugyanabból a lényből akár 4000-es difivel sajtolhatunk...
Dátum: 2009.06.12. 11:31:37
Azon gondolkodom, hogy a Nekrofun fókusz max szintjét nem lehetne-e inkább növelni, ez nekem értelmes fejlesztésnek tűnne és hasznos is lenne.

Elsősirban nem a VU-k egymás közti harcában lenne rá szükség, mindenki felhúzza, senkinek sem ad plusz előnyt.
Hát dehogynem! Ugyanis a Kristályokkal jött a Manaégetés ami elég jól működik is nekik, varázslat sebzés/2 VP-t eléget. Ezen felül az epikusok varázslatai, inkább IQ-ja annyira elkanászodott, hogy szerintem az már túlzás.
Asmodeus Mortimer (kémkedjétek le ha akarjátok) 210 körüli alap IQ-val rendelkezett amikor legutoljára láttam egy segítő kéz formájában és erre jönnek még a pluszok, de ugyanúgy beszívja időnként (IQ-hoz képest túl gyakran) az 1700 körüli epikus varázslatot, mint én akinek jelen pillanatban 110.
Ez abszurd.
Ha az epikusokat ennyire fel is rakjátok IQ-szintben, lehetne fejleszteni a Nekrofunt, hogy reálisabb lehessen egy epikusverés.
Plusz, az IQ van olyan, ha nem fontosabb, mint a tám/véd tehát az épületből nyerhető +15 kevésnek tűnik vagy legalábbis azt remélném, hogy lesz lehetőség növelni.
Ez csak a fejünket szinesíti vörösebbre. Legközelebb akkor építünk akadémiát, ha már tudjuk mit kapunk érte.
Szerintem tévedsz, olvasd vissza az eggyel korábbimat és véleményezd kérlek.
Lehetne sűrűbben drágább akkor is ugyanaz lenne a vége.
Ja, de akkor már inkább úgy lenne, hogy nem kevesebb szint csak drágábban.
Attól, hogy nőnek a számok nem fogunk jobban örülni a semmitérő részének.
Pontosan.
Idézet: Danka33 - 2009.06.10. 16:05:23
Itt a dolog pszichológiájával van baj. Megmondom őszintén, másodjára már kicsit unalmas ugyanazt felépíteni, harmadjára, negyedjére meg még inkább az lesz. Ez a dolog inkább elüldözi a játékosokat a játékból, mert bizony negatív hatást okoz, de ez jól látszik már azon is, ahogy a játékosok ezt fogadják.


Szerinted miért nem játszom csak V1-en? Csak nem azért mert halálunalmas lenne újra ugyanazt a semmittevést végigcsinálni aminek egyetlen célja van: "Előre!"?

De akkor várjuk a következő bajnoki napját és ami utána történik.
Dátum: 2009.06.10. 17:23:05
Nari, Aurri kérdését átgondolva egész más a megvilágítás: ha az AH-s gyűrűk relikvianként működnek és lehet mondjuk Kritikus gyűrűd meg Rubin gyűrűd is akkor persze megéri.
Őszintén szólva én abban gondolkodtam, hogy lesznek jobb tárgyak, de ha mind ilyen kaliberű, mint az eddigiek (pár kivételtől eltekintve) akkor tényleg megéri 200-ért, mivel nem lesznek jobbak amire megérné tartalékolni.
Szóval úgy tűnik tegnap tévedtem.