Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Patesz28

Oldal: 1
Dátum: 2010.09.24. 09:27:13
Mi lehet a borkorcsolya?

Borkóstolás
Ittas ember megnevezése
Borban beáztatott korcsolya
Borászati segédeszköz*

A borkorcsolya jelentése: Sós, esetenként fűszeres, hideg étel, mely után jólesik a bor fogyasztása.
Dátum: 2010.01.22. 01:32:33
Már ne haragudj javíts ki ha tévednék, de az a gondod a játékkal h fent vagytok? nagy a szint, nincs ellenfél és a szövi is teljesen felépült?

Ezek alapján az ember azt hinné eljutottál oda ahova más akar....szegény...
Ez a rendszer hát nem tudom....minden szövi csináljon szerinted kötelezően egy hentest aki 70.szintű? különben veszít?
Ez miért jó? Alapból fel nem foghatom hogy lehet azt gondolni, hogy: a kevesebb néha nem több...
Gondolkodjunk...elvégre ez egy játék, hát játszunk.... a szövimben van 4 képzett összeszokott harcos...az ellenfélnél 10 összekapart hozzá nem értő vadember....szerinted ki az esélyesebb?
A másik....igenis a pókoknak hatalmas szerepe van a játékban, ezt szerintem senki sem vitathatja...miért kell őket kiiktatni? miért kell nekik vadásszá válni?
Én értem, hogy jót akartok a reformmal, de szerintem nem így kéne....és ezt viszont ne haragudj de végképp' nem tudom szó nélkül hagyni....nyomod a hattyú halálát, hogy ti mindig magatokra, ti mindig rosszat....ugyan kérlek...ez az ötlet a rossz...erről van most szó... a többit írd a többi javaslat mellé...

Tisztelettel:Patesz28 egy demagóg -.-
Dátum: 2010.01.20. 23:19:58
a csp szerintem nem megoldás... a Le kell mindenképp. Esetleg ha annyira gáz, h nem tudják az építésre fordítani,m mert maxos a szövi, háború után a nyert Le egy szavazás után lehetne választható, h a szövetség kapja, vagy kiosztásra kerüljön a tagok között. A Tö-re gondolom tudnak költeni........
Oldal: 1