Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Bloodthrister

Oldal: 1
Dátum: 2012.12.01. 12:47:06
Milyen színű a kikerics?

piros
rózsaszín
sárga
lila
A nemzetség legtöbb tagja a leveleit tavasszal, míg virágját ősszel hozza, újabb színfoltot teremtve ezzel a téli álmát kezdő természetben. A növény hagymagumója télálló, meglehetősen méretes, és akár 6-8 termetes virágot is hoz. A kikericsek virágjai rózsaszín, lila vagy fehér színűek. A tavasszal virágzóknak kisebbek a virágjai, ilyen pl. az egyetlen sárga színű virágot hozó faj, a sárga kikerics (Colchicum luteum) és a csíkos kikerics (Colchicum kesselringii).

Én a sárgát választottam a válsz nem helyes.
Dátum: 2012.12.01. 12:31:43
Idézet: Appple - 2010.02.16. 15:04:48
Mitől rózsaszínű a gödény (flamingó) tolla?
Pákó befestette
Ez a kedvenc színe
A megevett rákokban lévő színanyagtól!
Hajnalban el tudjon bújni



a flamingó másik madár a rákoktól rózsaszín a tolla a rózsás gödény (ha jól írom ) a pelikán egy fajtája.
Dátum: 2010.01.16. 18:30:06
Kérdés: Melyik fegyver: az én hibám hogy nem tudom a álaszlehetőségeket de egy biztos: szerepelt benne a skorpió (valamelyik azt hiszem Jugoszláv fegyver (géppisztoly) és az Elefánt is (II. vh-s fegyver a tigris alvázán kifejlesztett [tüzérségi vagy páncéltörő harckocsi nem tudom most hirtelen] én az elefántot jelöltem meg és rossz a helyes válasz : skorpió . itt jegyezném meg hiba van a rendszerben: mindenki tudja hogy a "felhívásban szerepel hogy helyesírási hiba vagy bizonyított rossz válasz van akkor jelöljük meg rossz válaszkénť" hol is???????
Oldal: 1