Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Street05

Oldal: 12345678
Dátum: 2012.01.18. 00:03:35
Véleményeket kérnék, de tessék figyelembe venni, hogy abszolút az első írásom! Rajtatok múlik, hogy legyen-e folytatása. (nem egy harry potter az tuti )
Kaptam egy-két pozitív visszajelzést, és meglepő módon (lekopogom) negatívat nem . Így hát itt a következő rész, remélem tetszik!


1.: Kezdetek

A nevem Cyron Kadelo, és ez az én történetem. Átlagos srác vagyok, rövid fekete hajjal, ami hajzselé nélkül is folyton az égnek áll, és kék a szemem. A lányok szerint helyesebb vagyok az átlagnál. Csak viccelek. Egyébként sem a külsőm a lényeg. Ez a nap is úgy kezdődött akárcsak a többi. Mindjárt itt az ébredés ideje, de én már fent vagyok, mint mindig… Furcsa álmom volt az éjjel. Valaki figyelt. Tudom, ez sokakkal előfordul, de nem álmában ugye?! Végül is mindegy. Fontosabb dolgok vannak ma ennél. MATEKDOGA!!!! Ki nem állhatom a matekot, ami nem a tantárgy hibája, sokkal inkább a tanáré. Pikkel rám. Többször hallottam már, hogy a hátam mögött azt mondta rólam:
- furcsa gyerek.
Miért lennék én furcsa? Olyan vagyok, mint mindenki más. De ilyen az élet. Ha mindenki szeretne, az lenne igazán furcsa nem igaz?
Röviden a családomról: Apukámról semmit sem tudok, anyuval élek. Testvérem egy sincs. Sajnos a leírás ennyi, tényleg rövid. Hát akkor itt az ideje, hogy elinduljak – és akkor – hirtelen újra éreztem, amit álmomban.
- Figyelnek – Dermesztő volt, és aggodalom lett úrrá rajtam. Össze kellett szedjem magam, hiszen ha dermedten állok, azzal nem segítek magamon, hacsak nem egy medve figyel. Ettől a gondolattól elnevettem magam, és az érzés egy pillanat alatt elillant, amitől erőre kaptam. Elég erőre ahhoz, hogy rájöjjek nincs min nevetnem, hiszen el fogok késni a dolgozatról. Felkaptam a táskámat, futva tettem meg az iskoláig vezető utat. Épphogy csak sikerült kezdésre odaérnem. A tesztbe csupa hülyeség volt, egyenletek, halmazok mindenütt, amik ugyan nem nehezek, máskor könnyedén elbánok velük, de ma valamiért nem tudtam kellő figyelmet fordítani rájuk.
- ÚÚÚnom! – Az ablakon bámultam ki, miközben elmémbe szépen lassan visszaúszott a megérzés, hogy valaki engem figyel. Most nem riadtan, hanem tiszta fejjel gondoltam a dologra. A mai világban miért figyelnék az embert? A bűnözőket szokták, és én nem tettem semmit! Ebben az esetben nincs miért aggódnom, kivéve…
Kivéve, ha az illető akar rosszat nekem. Ezek a gondolatok kószáltak bennem. Az idő vaslábakon lépkedett, de rájöttem, ha nem tudok odafigyelni a tesztre, meg is bukhatok.
Ekkor még nem tudtam, hogy ez egyáltalán nem számít többé. Gyorsan egymás után végeztem a feladatokkal, azután leadtam a papírt a tanárnőmnek, majd köszönés nélkül távoztam a teremből. Semmi másra nem vágytam jobban, minthogy az otthon védelmében érezzem magam. Az út általában húsz perc hosszú, de most inkább egy kicsit rohantam. Futás közben egyszer csak egy hang szólalt meg közvetlen mögülem.
- mögötted!
Ekkor megtorpantam, minden idegszálam megfeszült, és amilyen gyorsan csak tudtam megfordultam. Senkit sem láttam, ami még jobban fokozta félelmem. Már-már a lidércnyomás erejéig erősödött. Tovább rohantam, úgy ahogy csak a lábaim bírták. Még négy utca, gyerünk Cyron, mindjárt otthon vagy! Fuss! Még három. Semmilyen fáradtságot nem éreztem, valószínűleg az adrenalin miatt, amit a helyzet okozott. Még két utca, már látom a házat! És akkor meg kellett torpannom. A legrémisztőbb alak ált előttem, akit valaha is láttam. Földig érő köpenyt viselt, arcát eltakarta csuklyája. Egyedül egy vörösen izzó szempár tűnt ki a sötétségből. Rögtön tudtam, ő figyelt álmomban, az iskolában, végig mindenhol. A rémültségtől moccanni se bírtam. Valahogy sikerült erőt venni magamon, és a legrosszabb kérdést tettem fel, amit csak lehetett.
- Meg akar ölni? – óráknak tűnő félelmetes másodpercek teltek el míg a válaszra vártam.
A válasz pedig rendkívül meglepett. Hangosan elkezdett nevetni! Már percek óta lankadatlanul kacagott, mire végre megszólalt.
- Dehogy akarlak téged megölni buta fiú! – miközben ezt mondta levette csuklyáját, s így már nem is volt olyan félelmetes, mint korábban.
- Akkor mit akar? – kérdeztem érdeklődő arccal.
- Marlus vagyok ifjú Kadelo, és egy hírrel érkeztem hozzád ami a neved mögött van.
Összeráncoltam a homlokomat, mert nagyon megleptek szavai. Milyen híre lehet a számomra? Honnan tudja egyáltalán a nevem? Nem bízom benne.
-Az apád barátja vagyok – mondta, mire csaknem elájultam.
- Az, az nem lehet!
- De igen. James Kadelo az édesapád, és az én jó barátom.
Nem hittem a fülemnek, és bár sok kérdés járt a fejemben, mégis csak egyet tettem fel
- Milyen hírt hozott nekem?
- Holnap eléred azt a kort, amelytől kezdve megváltozik az életed. – közölte, és látván, hogy teljes értetlenség közepette vagyok, folytatta..
Egy olyan erő birtokába jutsz, amit el sem tudsz képzelni.
Egy film jutott hirtelen az eszembe, mikor megjelenik egy magas idegen, hogy Harry, te varázsló vagy!!! Ezen elnevettem magam.
- Persze, de most maga csak tréfálkozik velem igaz? – láttam, hogy arca rezzenéstelen e kérdés hallatán, ekkor egy kicsit eltöltött az ijedtség.
- Nem viccelek, és egy teljesen más világgal fogsz majd, megismerkedni. Most nem mondhatok többet, később visszajövök, és mindent elmesélek.
- Én inkább most hallgatnám meg őket. – csattantam fel, úgy érzem jogos kíváncsisággal.
- Később.. és Cyron, boldog születésnapot! – és eltűnt.
Teljes zűrzavar uralkodott elmémben, el sem akartam hinni, hogy a szemem láttára köddé vált. Amilyen gyorsan tudtam, haza siettem, fel a szobámba, és lefeküdtem az ágyamra. Forgott velem az ágy, forgott a szoba, sőt az egész világ. Ez nem történhetett meg velem.
- Egyszerűen lehetetlen – miközben egyre csak az járt a fejemben, ahogy a fickó azt mondja: „egy teljesen más világ” Majd elaludtam.
Dátum: 2012.01.17. 23:46:55
Superego sajnos nem láttam, mert törölted, de azért, mert valaki rosszindulatú, azért ne törölj!


Jogos, nem láttam, hogy van sztori topic, mostanra én is elkészültem egy rövidke írással, ott folytatom.
Dátum: 2011.12.18. 19:34:13
Sziasztok,

Arra gondoltam, mit szólnátok egy történet írósdihoz? Egy fantasy sztori lehetne, többen, több fajtát csinálhatnának. Aki a VU fórumon van, biztosan szereti a fantasyt, én pedig már úgy olvasnék valami jó kis történetet. Akinek meg
otthon készült esetleg már hasonló, az is nyugodtan másolja be ide, aztán ki tudja, lehet,
hogy világsikerű regény, vagy képregény lesz belőle
Hajrá mindenki!
Dátum: 2011.05.10. 14:03:16
-Szökés
-Dexter
-Lost
-Gyilkos elmék
-Halállista (Death Note)
-Odaát
-A mentalista
-Nancy ül a fűben
-Vámpírnaplók
-CSI Miami helyszínelők
Dátum: 2010.07.03. 14:18:32
Gondolom a méregfelhő varira gondolsz, és az hogy az van írva, hogy az ellenfélre hat, akkor evidens, hogy nem rád, hanem arra akit támadsz.
"A szimuláció során nem történik ÉP és VP vesztés, de nem kapsz lélekenergiát és TP-t sem. A szimuláció 1 őskőbe kerül."

Nagyon világosan le van írva
Dátum: 2010.06.29. 11:54:22
Elméletben nem kéne eltűnnie, és ha rendelsz sem...
Dátum: 2010.06.28. 08:12:35
Most nagyot kacagtam Ötletes.
Egyébként van 2 szövetség aki kicsit háborúkban elhúzott az élmezőnytől Folyamatosan háborúznak ezek?
Dátum: 2010.06.27. 15:37:23
Köszi a gyors válaszokat. Már egy picit megijedtem, hogy mi van itt
Dátum: 2010.06.26. 23:40:27
Azt szeretném megtudni, hogy ez a császári tekercs pontosan hogy is működik?
Beírom a kódot, megszerzem a tekercset, a küldim befejezett lesz, és? eltűnik ez a tekercs, és új kóddal el lehet játszani újra meg újra, vagy pedig csak egyszer?
No mert ha ezt lehet ismételni, akkor nagy előnyben vannak azok akik sok pénzt fizetnek kódokért, hiszen megcsinál 30 küldit, és az nem kevés LE ahhoz, hogy el tudjon húzni a jó néptől... (gondolok én most a V5-re)
Dátum: 2010.06.21. 10:32:06
Hát vannak érdekességek, de türelem, ha a random az elején ellened van, akkor később veled lesz
Szerencsére most V5-n mellettem van a sors, de ez bármikor ellenem fordulhat
Dátum: 2010.06.15. 18:21:03
Támadj olyanokat, akik biztos győzelmet jelentene..Jah és valaki lépjen már 11-es szintre, hogy megcsinálhassam a küldim!
Dátum: 2010.06.15. 17:51:50
Még az elején vagyunk, ilyenkor még be lehet hozni az esetleges hibákat.
Dátum: 2010.06.14. 08:39:21
Lassan egy hónapos lesz az 5-ös szerver
Kíváncsi vagyok, hogy kinek mi a véleménye róla, milyenek a szövetségek, kiugró teljesítményű karakterek vannak-e, illetve hogy ki, hogy érzi magát az új világban?
Megfogadom a tanácsokat, köszi szépen!
Van valami szabály a kvíz kérdés feltevésekor, hogy bizonyos szisztéma szerint kell beírni a 4 különböző választ? Csak mert én úgy tudom, hogy amíg benne van az egyértelműen jó válasz, addig a többi lehetne mickey egér és barátai is..


Mod.: Mindegy, végülis Te csak segíteni akarsz, csak rájuk vagyok mérges De hiába bosszankodom, ez már elmúlt, köszi a gyors választ!
Nem volt indoklás. Egyébként Gyurcsány Ferenc szerintem csak azért nem tetszik valakinek, mert a mostani közéletben volt jelen...De ez a küldim volt, és még +LE is a jó kérdésért, szóval kb 500LE-t vett el vki...
Kit emlegettek Isten ostoraként?

Szulejmán
Attila
Batu Kán
Gyurcsány Ferenc

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!

Mi volt a probléma ezzel? :S
Dátum: 2010.05.26. 22:03:40
Lehetséges, mivel az tény hogyha felgyújtod így magad már nem lehet visszacsinálni. Állítólag valami papírt dobott le előtte, biztosan nyilvánosságra hozzák majd, viszont én semmire nem tudnám azt a megoldást elképzelni, hogy ezt tegyem...Borzasztó egy ilyet végignézni, és kicsit próbálni beleélni magad, hogy vajon mi lehet az elméjében, miket érezhet..szőrnyű.
Dátum: 2010.05.26. 19:29:13
Szerintem akinek szimplán rossz a sorsa annyira, hogy öngyilkos legyen, az egyszerűen leugrik...nem fogja felgyújtani magát. Ahhoz az én véleményem szerint legalább valami elme zavar kell.
Oldal: 12345678