Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Danka33

Dátum: 2008.10.30. 10:28:37
Megkérnék mindenkit hogy ne Offoljátok szét a témát ha már egy hónapig sikerült ezt elkerülni. köszönöm
Dátum: 2008.10.30. 09:37:54
...Sötétség. Egyre világosodik... Hűs szellő legyezi az arcom. Kinyitom a szemem.~Csak a balt tudom kinyitni, a jobb bedagadt...vagy talán meg is vakultam félig?-Ez a gondolatot rögtön el is felejtem, hiszen most Ghalláról van szó! Oldalra borul a fejem. Smaragd köpenyem darabokban lóg a hátamon. Kezem a szütyőmben keres. Jó, az írás megvan még...
Hirtelen csörtetés hallatszik a közeli ligetből. Mágikus támadás hangjai... A földből hirtelen a hűséges gorath lárvám érkezik, pánikosan menekülve, mialatt az erdőből egy alak rohan ki, egy méregfelhőt idézve felém... Nem, a lárvát támadja. Az elkerüli a támadást, lebújik a föld alá, és két méterrel arrébb bukkan ki onnan. A mágus újra varázsolni készül. Nem is mágus...mágusnő! Fehér haján megcsillan a Fényadó sugara. Hörögve ezt nyögöm ki:
- Ne bántsd! Szelíd!- majd újra elragad a sötétség.
Dátum: 2008.10.30. 09:10:38
pfff...-.-" Te tényleg ennyire bunkó vagy? Már elnézést. Ha valami nem tetszik NE OLVASD!...
A dolog időközben tárgytalan úgy látom moderálták. Volt itt egy bunkó hozzászólás arra jött a kitörés nem Peps re dörrentem rá
Dátum: 2008.10.28. 22:38:43
Zuhogott az eső. Mintha dézsából öntenék. A táborhelyem már tiszta víz, idomított gorath lárvám nyüszít a félelemtől. Fedezéket kell találnom. Azon a szirten mintha lenne egy torony... ~Hátha lakatlan és meghúzhatom magam ott éjszakára- Ez járt a fejemben. Ezt az ítéletidőt nem lehet kibírni. Döntöttem, megnézem. Elindultam, minél hamarabb oda kellett érnem. Ki vagyok merülve, nem bírnám ki az éjszakát a szabadban. Ekkor történt a baj. Az odavezető úton hirtelen rossz előérzetem támadt. Hátrafordultam, de már késő volt. Egy káoszvortex magasodott felém! Nem volt kiút. Éreztem hogy végem van. Felkapott és abban a pillanatban mintha maga Fairlight küldött volna rám egy villámcsapást. Azon nyomban elájultam. Utolsó gondolatom az volt, hogy nem kellett volna sokat futnom, már látszott a torony bejárata, sőt fény is áradt az ablakából.....
Dátum: 2008.10.28. 11:00:50
a második felét még mindig nem érted. nem a szintenkénti +10 a lényeg, hanem hogy olyan szakértelmeket kapok lehetőségnek amiket nem akarok ahelyett hogy választhatnék hogy a 10es tanulásomért melyik szakértelmet kapom a 11esért melyiket és igy tovább. vagy legalább annyit hogy milyen tipusú legyen a következő szakértelem.

Gondolj bele hogy mit kérsz. Tényleg nem lehetne első szinten 30 adik szintű fegyvert venni? A két kérés párhuzamos, ahhoz hogy azt tudd amit akarsz, annak lehet feltétele! Mi lenne ha egy másodikos kisgyerek, aki még szorozni se tud, eldöntené hogy ő most márpedig meg fog tanulni gyököt vonni. Jól kiröhögnék:)
Dátum: 2008.10.27. 18:20:11
Ebben nincs semmi misztikus Egerben a Hősök Csarnokában(hogy én milyen művelt vagyok^^)
Dátum: 2008.10.25. 21:21:49
Azt kell mondanom hogy támogatom a PP CSP ba való átváltását! Nekem is marad sok portyapontom, még amellett is hogy amikor nem esélytelen, elmegyek portyázni, illetve 15 portyapontos felálláson vagyok. Viszont cselekvéspontból mindig kevés van . Mert CSP ből sose elég .
Dátum: 2008.10.25. 21:17:34
Gondolj csak bele! A tulajdonságnövelés egyre drágább és drágább, ellenben lehet hogy egy fegyver 4 szer annyiba kerül mint egy támadásfejlesztés, ennek ellenére sebezhetsz vele 2 szer többet mint ha 4 támadást vagy erőt fejlesztettél volna. Persze kell tulajdonságokat is növelni, de a fegyverek vásárlásával arányosan!
Dátum: 2008.10.21. 21:12:28
Én a magam részéről imádok olvasni, nem csak a mostani új kiadású könyveket, hanem szenvedélyesen gyűjtöm az akár 20 éve megjelent Sci-fi könyveket (érsd:STAR WARS forever). Számítógépen olvasni olyan, mintha a kedvenc ételedet ennéd csak épp íz nélkül: pont a lényeg veszik el. Legalábbis.....Szerintem .