Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Armaron

Oldal: 1
Melyik szakértelemtől függ hogy mennyi állatot tarthatsz a végzetúr játékban?

A csapdakészítéstől
Az idomítástól
A vezetőkészségtől
A meggyőzőkészség

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.

Kérdés nem ezzel a játékkal játszunk akkor ez az érdeklődési körünk??? Kezdek kiakadni az új értékelési rendszertől...
A helyesírás mániásoknak a kérdés feltevésekor erre külön figyelek. ide nem volt kedvem crtl+c, ctrl+v-vel klikkelgetni... amúgy a kérdezés jogát elvették s ez bosszant. Mert a kérdés ha szerepel az adatbázisban akkor elméletileg szabályok szerint nem veszik el a kérdezés joga. Most meg még le is vagyok tiltva...
Ezt értem, de mégsem értem... ha benne volt az adatbázisba akkor ezt jelezzék ha meg nem akkor meg kérem a logikus magyarázatot... miért vonták meg tőlem 70 órára a kérdés feltevés jogát. Csak mert kellene használni a kicsi buci fejüket??
akkor nem törlésre ítélik a kérdést...
Feltettem egy kérdést és törölést kaptam... kíváncsivá tettetek miért?

Segítek
Középiskola a matek azon belül térgeometria kell hozzá. vagy csak józan paraszti ész... úgy látszik ez hiányzik nektek...

Szóval a kérdés:

Van egy medve elindul dél felé 1 km-t megy keletnek 1 km-t aztán északnak 1 km-t megérkezik a kiindulási pontra. Milyen színe van a medvének.

fehér
fekete
barna
ez egy panda

a válasz természetesen a fehér... hisz itt nem síkban hanem térben kell gondolkodni. s csak abban az esetben érhet vissza a kiindulási pontra a medve ha az északi sarkpontból indul el... ott pedig csak jegesmedvék vannak... tudom lehetne vitatkozni hogy az nem is teljesen fehér... de úgy látom a "szakértőink" csak a wikepédia és a google használatában jeleskednek a józan paraszti lszben nem...
Dátum: 2010.02.04. 10:33:19
Ma éjfélig lehet bajnoki tornára nevezni?
Dátum: 2010.02.04. 10:28:01
Ma éjfélig lehet bajnoki tornára nevezni?
„Mind1” Igaz ez nem stílus verseny, de neked mint admin, szerintem kötelességed kulturáltan reagálni. Az alábbi mondat nem őt hanem téged s a te értelmi színvonaladat fémjelzi.
„A kérdésed meg szar....mert csak.”

Ezért engedd meg hogy most egy klasszikust idézzek, miért is fontos a stílus…


"Ez szimplán hangzik... Így nincsen hatása!
Mondhatta volna szebben, kis lovag,
Más-más hangnemből... Így ni, hallja csak:
Kihívón: „Én nem járnék ám vele!
Sebészt hivatnék, hogy metélje le!
.
.
.
De hogyha önben annyi lelemény
Lett volna mégis, hogy kivágja szépen
Mindazt, amit most összehordtam én
E díszes, úri hallgatók körében:
A kezdő mondat első negyedét
Éles kardommal vágtam volna szét!
Mert magamat kigúnyolom, ha kell,
De hogy más mondja, azt nem tűröm el!”

Idézet vége… szerintem gondolkodj el ezen
Tomreptile kérdése tényleg nem egy bonyolult kérdés. És tényleg általános iskolai anyag. Én pl emlékszem rá, pedig Hármasnál jobb sose voltam biológiából. Ja és elmúltam 30éves. Szóval nem ma volt...

Amúgy mind1 hozzászólásához csak annyit Tomreptliének legalább volt stílusa...
Azért írtam három "híresebb" párost, mert gondoltam ezeket úgy általában ismerik az emberek...

Szerintem nincs különbség 3 tudós páros vagy három "celeb" páros között. Ha tudjuk hogy ők a rossz válasz... ha meg tippelünk hát annál meg mindegy.

Szóval az én véleményem szerint ez hibás értékelés... megjegyzem én a kérdést találtam rossznak mert ott testvérpár helyett párosnak kellett volna lenni...
Először így tettem fel a kérdést...

Melyik testvérpár nevéhez kapcsolódik az első repülőgépes repülés?

A két Lotti
Butch Cassidy és a Sunders kölyök
Lilo és Stitch
Wright fivérek

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdés ill. válaszok helyesírási hibát tartalmaztak.

<<<<<< Ha erre írták volna hogy rossz megértem mert így utólag ezek közül csak egy testvérpár van... Bár nem tudom hogy hol van helyesírási hiba... >>>>>

Szóval a kérdés kicsit máshogy...

Melyik páros nevéhez kapcsolódik az első repülés?

A két Lotti
Butch Cassidy és a Sunders kölyök
Lilo és Stitch
Wright fivérek

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdésre megadott válaszaid nem voltak egyértelműek ill. rosszak voltak.

<<<< Aztán, még a kérdezés jogát is elvették:( >>>>>
Megjegyzem a nemeseknek királyoknak rangja rangokkal együtt címei voltak... ez is történelem...
Ebbe mi nem egyértelmű??? Amúgy a válasz nem rossz. Látom csak a helyesírásból voltatok jók de a történelmi ismereteitek eléggé nullák.

Melyik Magyar uralkodó címei között szerepelt a Jeruzsálem- királya cím?

I. (Szent) László
II. András
Károly Róbert
I. (Nagy) Lajos

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdésre megadott válaszaid nem voltak egyértelműek ill. rosszak voltak.
Megmondaná vki hogy itt mi a helyesírási hiba? Nem hiába rakok oda egy kakukk tojást


Melyik nem Magyar tájegység?

Viharsarok
Matyóföld
Őrség
Piripócs

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdés ill. válaszok helyesírási hibát tartalmaztak.
Oldal: 1