Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Heszbollah

Oldal: 1
Lehiggadtam, és igazad is van! Fene sem fog ezen tovább zsörtölődni. Ennyit nem ér. :-) Köszi
Sziasztok!

Hol lehet elérni egy support-os tagot? A kvíz kérdéseimet sorozatosan vissza dobják, rossznak értékelik. Tök egyszerű kérdések, hasonlóakkal már találkoztam én is. Ennek ellenére, ma találkoztam egy olyannal, hogy "melyik dinoszaurusz élt vízben?" és akkor latinul felsorolva 4 valami, amit még csak ki olvasni sem lehet! Ez nem igényel lexikális tudást? Ez nem csak egy speciális körre tartozik? Ez az egész kvízesdi úgy szar ahogy van! Arról nem is beszélve, hogy hemzsegnek a rossz kvízkérdések, ahol a helyes válasz is szar. Valamit kéne ezzel kapcsolatban tenni!

Kik értékelik a kérdéseket, és mi miért nem tudunk? Ha rajtam múlna kevesebb szemét lenne a kvízben. De tőlem meg is lehetne szüntetni, mert semmi értelme nincs. Főleg a küldetések között. Minek ha úgysem lehet teljesíteni, mert a feltett kérdésről az értékelő bagázsnak fingja nincsen. Nem tehetek róla, hogy az ő ismeretük ennyire korlátozott, mert ahogy elolvastam az előttem szólók műveit, ez igenis arra utal, hogy az értékelők műveletlenek, korlátozottak.
Oldal: 1