Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Zora

Oldal: 1
Dátum: 2009.04.14. 21:03:55
Igazad van, bocsánat a súlyos hibákért. Mégis akkor hogy lehet, hogy rengeteg elfogadott kérdés tele van ennél súlyosabb hibákkal? Betű hiány, kis betűvel írt tulajdonnevek, sőt még hibás válaszok is. Elnézést, hogy írtam, engem nem az bánt, hogy a kérdéseimet sorban elutasítjátok, hanem az, hogy milyen kérdéseket és válaszokat fogadtok el. Ez azért nem fair.
Dátum: 2009.04.13. 20:40:21
Szerintetek ebben hol vannak a helyesírási hibák? Főleg a válaszokban! Az írók neveit a könyvekről másoltam.
Kinek a regénye:" A Navarone ágyui" és "A halál dala"?
Alistair Maclean
Vavyan Fable
Isaac Asimov
Jane Austen
A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdés ill. válaszok helyesírási hibát tartalmaztak.
Dátum: 2009.03.14. 13:39:55
Feltettem egy kérdést, és rossz értékelést kapott, mert állítólag helyesírási hiba volt a kérdésben is és a válaszban is. Én megnéztem, nem találtam benne egyet sem, de aki értékelte elmehetne iskolába. Felháborítónak tartom, hogy néhány rosszindulatú ember véleménye miatt ilyen értékelést kapjak. Én találkoztam nagyon sok olyan kérdéssel, ami nem csak helyesírási hibákkal volt tele, de a kérdés is rossz volt és a válasz is, mégis elfogadtátok. Ilyenkor jön rá az ember, hogy ez nem csak játék, hanem még egy lehetőség, hogy jól felhergelje magát, és még a játéktól is elmenjen a kedve. Csak így tovább. Sok sikert.
A magyarázat, hogy miért nem fogadtátok el a kvíz kérdésemet teljesen értelmetlen és értelmezhetettlen. Ha jó és nem speciális kérdésnek fogadjátok el : 1*30+2; kémiai vegyjelek megadását, évszámokat, fantasztikus filmek főszereplőit, néha bugyuta kérdéseket , mert értelmetlen -pl. gugyugugyu- válaszok vannak megadva, ez nem gondoljátok, hogy minősíti a játékot is? És gondoljatok bele. Akiknek ezeket a kérdéseket elfogadtátok, ők értékelik a többieket. Akik pedig feltették a kérdéseket, de elutasítottátok, többé nem értékelhetik a kérdéseket. Előbb vagy utóbb csak ilyen remek kérdések lesznek, mint példaként írtam. Remek lesz.
Feltettem azt a kérdést, hogy mikor van Julianna névnapja. Rossz értékelést kapott, pedig csak a naptárt kellett volna megnézni.
Csak azt nem értem, hogy az a kérdés mennyivel volt jobb, hogy " Kinek a névnapja van november 25.-én. " Ezt bezzeg elfogadták.
Rengeteg olyan kérdést elfogadnak, amit csak egy kis réteg tud, vagy lexikális tudást igényel,és olyan kérdéseket rossznak értékelnek, ami a " Legyen ön is milliomos " játékban a legegyszerűbb kérdések közé tartoznak. Ezt kicsit furcsálom.
Oldal: 1