Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Epona

Oldal: 12
Mostmár mindegy, az erdemény ugyanaz....azért köszi
Ha a kérdés már szerepelt az adatbázisban akkor írhatok újat
Nem írhatsz helyettük másikat
pill

Eddigi kérdéseid értékelései: 11 jó, 11 rossz, 0 törölni.
Még 1 rossz értékelés és nem tehetsz fel több kérdést!
Fontos: A játékosok által jónak minősített kérdésedet is törölheti utólag az adminisztrátor, vagy átminősítheti rossz kérdésre!

Mi vagy ki Sherman Tábornok (General Sherman)?

kitalált képregényhős
egy óriás mamutfenyő
egy franciák ellen bevetett, angol ágyu beceneve
egy híres kisérleti fehéregér

A kérdésre a válaszolók több mint 75%-a nem tudta a választ, ezért kivettük az adatbázisból!

Mi a hekatomba?

száz ökör feláldozásával bemutatott, ókori görög szertartás
mértani alakzat
gabona mérésére használt fémedény
autóalkatrész

A kérdésre a válaszolók több mint 75%-a nem tudta a választ, ezért kivettük az adatbázisból!

elég ennyi szemléltetőnek?
Csigavér!
Nekem eddig 11 kérdésem jött vissza "rossz kérdés" miatt, ebből 2 volt, amit tényleg elblicceltem, a többit elfogadták jónak, aztán, amikor a játékosok 75% nem tudta rá a helyes választ az adminok átpakolták a rossz kérdések közé.. 11 jó kérdésem is van .
Most van még egy esélyem kérdést írni, de az előbbiek miatt nem élek vele. Azért rendes dolog tőlük, hogy még meg is fenyegetnek, hogy még egy aztán kampec.....miközben idióta kérdések tömege kerül be a rendszerbe. Egy ideig másolgattam is de sajna nem sok értelme van..
Dátum: 2010.04.24. 11:41:38
Melyik párt nyerte a 2010-es választást?
MSZP
LMP
Jobbik
FIDESZ-KDNP

már itt is?! ráadásul......mindegy....
Dátum: 2010.03.07. 15:32:25
Hogy neked milyen igazad van! Csak kár, hogy pontosan az, akinek kéne nem figyel fel rá!
Dátum: 2010.03.07. 15:23:44
Ki írta, az Árnybíró című Manga sorozatot?
Benedek Elek
In-Van, Joun és Kjung-Il, Jang
Bruce Willis
Jet Lee

Nesze neked általános műveltség!
Dátum: 2010.03.05. 11:47:45
Az alábbi japán fegyverek közül melyik nem közelharci?
San setsu kan
Nunchaku
Katana
Shuriken


Mit ivott rendszeresen a híres bankrablónk?
Rumot
Konyakot
Házipálinkát
Whiskyt

Ez a mai termés, öröm látni őket
Dátum: 2010.03.04. 13:35:36
Mikor született Siddhartha Gautama (Buddha)?
i.e.233.
i.e.563.
13.
142.

Az időszámításunk előtt vagy után -t egy olyan rendszerben kellett használnunk, ahol a vallásnak és minden vele kapcsolatos dolognak, elég kevés hely jutott.
Bár lehet, hogy érdektelen lexikális adat, de ha már elfogadták legalább írjuk helyesen kr. e. (Krisztus előtt )
Dátum: 2010.02.27. 14:40:37
Hol tudod eladni (a végzetúrban) a fegyveredet ?
Kovács
sehol
Piac
Lélekkufár

Fűzzek hozza kommentárt?
Dátum: 2010.02.25. 19:26:02
Íme a problémás kérdés:
Mi a hekatomba?

száz ökör feláldozásával bemutatott, ókori görög szertartás
mértani alakzat
gabona mérésére használt fémedény
autóalkatrész

A kérdésre a válaszolók több mint 75%-a nem tudta a választ, ezért kivettük az adatbázisból!

És íme a ráadás az adminok részéről:
Még 4 rossz értékelés és nem tehetsz fel több kérdést!
Fontos: A játékosok által jónak minősített kérdésedet is törölheti utólag az adminisztrátor, vagy átminősítheti rossz kérdésre!

A baj nem ott van, hogy kivették, vagy hogy előbb elfogadták (az utóbbi értesüléseim szerint már csak az adminok értékelik őket -a játékba bekerült rossz kérdések miatt-) aztán meggondolták magukat, hanem az, hogy még meg is fenyegetnek azért, mert nem jöttem rá arra, hogy a játékosok 75%-a még arra is lusta, ha már nem tudja a választ, hogy kiguglizza.

Hozzátenném a hekatomba kifejezést a tömeggyilkosságoknál is használják fényes jelenünkben, akkor vajon mit jelenthet?
Na jó hosszúra sikeredtem, mindegy..
Dátum: 2010.02.24. 15:18:32
Ki nem magyar lemezlovas?
Shane54
Dj Newl
Sterbinszky
Marco Bailey

Íme egy adag álatalános műveltség. Ez igen! Ebből aztán tanulni lehet!...vaaaagy van valaki, aki megkérdőjelezi állításomat?
Nougye
Dátum: 2010.02.23. 15:20:07
Megközelítőleg hány fő Kecskemét lakossága?
55.000
110.000
85.000
135.000

Nem mondom...ki lehet guglizni, de muszáj ezt nekem tudni?
Dátum: 2010.02.18. 08:55:39
oké, majd legközelebb a szeptimekről kérdek, de ha elutasítják hjujjj!
Dátum: 2010.02.17. 22:51:19
Az ilyen kérdéseket kik fogadják el?
Dátum: 2010.02.17. 22:44:08
Milyen sorrendben vannak a billentyűk a zongorán?
e c d a f g h
c d e f g a h
c e f g a h d
f g c e h d a

S ha én csak gitározgatni tudok az baj? spec...
Dátum: 2010.02.12. 16:26:43
Mi a Tesco jelmondata?

Kicsi is számit.
Nem számit semmi.
Sok kicsi sokra megy.
A legkisebb is számit.

1. reklámnak tűnik, 2. ha történetesen valaki nem Magyarországon lakik, hanem valahol másutt, honnan fogja tudni?
Dátum: 2010.02.10. 20:23:46
Mikor jelent meg freud Álomfejtés című könyve?
Helyes válasznak 1899 volt megadva pedig 1900- ban jelent meg. 1899-ben csak nekilátott a könyv megírásához..
Dátum: 2010.02.09. 14:12:16
Értem hát! Sőőőt nem fogod elhinni, reálos voltam mindig... 3 féle fizika, 2 féle kémia, sok sok matek, műszaki rajz, géplemek és bizonyos fajta gépek tulajdonságai ill. működési elvei ezekből vizsgáztam az egyetemen anno. Gondolom így most könnyebb átlátni, hogy mi a helyzet (a történelmet és irodalmat nagytatám szerettette meg velem )
Te kéne megértsd a legjobban, amit irok..ahogy te a történelemmel én úgy a biologiával Touche
Dátum: 2010.02.09. 13:44:49
Én mondtam, hogy örülök ha valaki tudja, de ne várjátok el mindenkitől az ilyen mértékű rajongást.
Egyébként biztos Xellosz is tudja, ezért szeretjük mert olyan kisokos, de bocsásson meg a világ, inkább ezer történelem meg irodalom kérdés mint biológia.
Különben, ahogy elnézem van pár nagyszájú melléfogás is
Jaaa és a Gattacáról lehet szégyen de most hallok először
Oldal: 12