Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Cyrus Cronos

Oldal: 123456789
Dátum: 2018.06.08. 14:07:58
Sziasztok.

Tihor Miklós email címét tudja valaki?

Előre is köszönöm a választ.
Dátum: 2018.02.10. 19:37:20
Sziasztok.

-van csatlóseledelem
-vannak idomított és idomítatlan allataim
- van zabálás Af-em.

Mégsem zabál a zabálásra kijelölt csatlósom mikor az egyébben a csatlóseledelről a sajtolás oldalra irányít a játék. Csak a sajtolást ajanlja fel továbbra is.

Mi lehet a probléma?
Dátum: 2017.12.17. 09:18:28
Kreatúra pontokat csak őskőért lehet venni? Mert ha igen akkor egyáltalán nem éri meg 500 őskövet beleölni a szörnyembe, hogy más szörnyeket le tudjon győzni némi alanizsma jutalomért.
Dátum: 2017.03.16. 10:11:57
. Ha három héten belül nem sikerül az összes xenomorf királynőt elpuszítani és testüket csapdába zárni, akkor a világotok történetében sötét korszak köszönt be.

Pedig én már vártam ma 10-kor a sötét korszakot.
Dátum: 2016.11.01. 15:53:41
A mindenszentek vagy mindenszentek napja (röviden mindszent; latinul Festum Omnium Sanctorum) az üdvözült lelkek emléknapja, melyet a katolikus keresztény világ november 1-jén ünnepel.

És ennyi. Pont.
Dátum: 2016.11.01. 14:37:36
Muszáj itt is majmolni ezt a Halloween szarságot???
Mennyivel szebb lenne ha Mindenszentek napján gyertya lenne az avatárképem nem ez a bu.iság!!!!
Dátum: 2016.09.20. 08:24:55
Nem mindenki arénázik aki aktiv, van aki aktiv és magasról tojik az egész fejlesztésre.
Dátum: 2016.09.19. 00:17:47
Uristen ahhoz besz.riak voltak, hogy szemtől-szemben válaszoljanak a jogos felháborodásokra inkább gyorsan odakakiltak 200 barnát.

Ha már kivánság musor van holnap lehetne 100 őskő 400 platináért.

Undoritó. A Tf-en úgy akarnak lehuzni pénzt a megmaradt kb. 6-7 tucatnyi játékostól, hogy lehetővé tették, hogy reinkarnálhatják (ujraindithatják) a karaktereiket szinte a 0-ról.

Röhej.
Dátum: 2016.09.18. 13:17:50
Van bőr a képukön de az jó vastag (bár Miklósnál már nem is csodálkozom ezen, 20 év alatt már megszokhattam volna nála a szó fizikai és átvitt értelmében is).
Hányok attól amit évek óta művel(nek).
Dátum: 2016.09.17. 18:24:10
Persze, ugyanarra a sorsra jutott a VU mint a TF 2006 utántól: több száz játékos az állott pocsolya miatt abbahagyta a játékot, ujak nem jöttek mert az uj generációt nem érdekli sem TF sem a VU, rengeteg pénzuk kiesett, igy a TF-en maradt kb. 70 hátékost próbálják minél jobban lehuzni a szar fejlesztéseikkel meg a Cash & Carry üzletpolitikájukkal. Leszarnak mindent csak tejelj, játsz és fogd be a szád.

Ugyanezt művelik a haldokló VU-val: szarból várat épiteni, minél többet legombolni a megmaradt emberekről miközben arra lusták, hogy az egyéb menuből a megszunt térkép és hordák harca fulet töröljék.
Sullyed erősen a hajó, 2 évet sem adok nekik.
Dátum: 2016.09.15. 09:28:27
Senkit de jó érzés leírni.
Dátum: 2016.09.15. 08:53:12
Attól hogy nem irom teljesen tisztában vagyok a dolgokkal (7 éve játszom) pusztán némi trollkodással és nemtetszéssel fejeztem ki a véleményem Miklós elszurt lépései és az üzletpolitika iránt (a TF-et is elcseszték, nemhiába játszanak ott is kevesen ahogy itt is).

Igy nyilvánitom ki, hogy erre a játékra soha nem fogok pénzt költeni.

Maradjunk ennyiben.
Dátum: 2016.09.15. 02:48:00
Teljes mértékben mindenben Rowinának adok igazat. Most pl. szülinap van de ahelyett, hogy ez alkalomból ők osztogatnának őskövet megpróbálnak rávenni minket, hogy némi apróságért cserébe rengeteg őskövet vegyünk és költsunk mert a játékuknak épp szülinapja van. Azonnal utalok majd aha...

Őskövet továbbra is PÉNZ NÉLKÜL, templomkristály és huségszilánk által fogok szerezni ahogy eddig is.
Dátum: 2016.09.13. 21:45:05
Csakhogy ez van akit nem érdekel mert nem a tápra hajt hanem simán csak szabadon játszani szeretne. De nem úgy, hogy belekényszeritik mindenféle őskőköltésbe (feladatokban nem lehet kiváltani a vadászos feladatot) mindenképp szerepel 2 mikrotonitos feladat a templomban tehát ergo muszáj csatlosnak lenni muszáj asztrális követ venni mert hiába papoltok, hogy annyi esik ingyen mint a huzat én pl 2 darabot tudtam szerezni ingyen csak!).í
í
Egy fétis éri meg egyedül illetve kettő igy nekem pl csak 2 csatlosom van de SOHA A BÜDÖS ÉLETBE NEM FOGOM ŐKET ARÉNÁBA KÜLDENI NEM KÖLTÖK LEHUZOS FEJLESZTÉSRE: a végzetfétis ami a transzdestrukciot növeli (60 templomkristály 1 templom=20 ingyen őskö) a másik fétis pedig ami a regeneráciot növeli harc közben.
Dátum: 2016.09.13. 19:07:23
"Szeretem ezt a játékot, azért jártatom a szám a nemtetsző dolgok miatt, hogy akiknek látniuk kell, lássák, nagyon nem jó az irány. "í
í
Azok akiknek látniuk kellene és foglalkoznia vele pont azok tojják le magasrol.
Dátum: 2016.09.12. 07:12:33
SZÜNTESSÉK BE, NEM FOGJÁK FEL A HSZ-EKBŐL, HOGY A JÁTÉKOSOK EZT NEM AKARTÁK, A 95%-UK NEM HASZNÁLJA ÉS NEM KELL NEKÜNK??????????
Dátum: 2016.09.09. 21:37:20
Mindenhol a Lord Constant nevet használom.
A Cyrus Cronos mint felhasználónév a Ghalla népén szerepelt egy időben.
A Cyrus egy régi trance dj neve, a Cronos pedig a Hegylakóból van.

Lehet, hogy indítottam karit rövid időre a V5-ön de ez a Frode annyira idegenül hangzik, hogy biztos nem ő voltam.

V1-en viszont már lehettünk szövitársak.
Dátum: 2016.09.08. 22:58:02
Mi a Frode? Mit jelent?
Dátum: 2016.09.08. 22:23:51
Nesze semmi, fogd meg jól.
Újabb pénzlehúzás, hogy vmiképp az apadó forrást megduzzasszák.

Méghogy dögivel lehet ingyen jutni asztrális kövekhez???
Mióta játékba került a kő KETTŐ darabot tudtam égen-földön használni!!!

Mindenfélét bevezetnek, hogy a játékos rá legyen kényszerítve a pénzköltésre, aztán af képességeket szakik fejlesztéséhez kötnek, hogy a játékos a LE-t nehogy véletlenül a tulajdonságai fejlesztésére forditsa!

Szánalmas és átlátszó!
Dátum: 2016.02.17. 11:12:08
Nálam semmit nem csinál! Csak jobbra és lefelé tudok lépni 1-1 mezőt majd vissza! Klikkelek az ismertetőre és kidob az oldal, a fórum is folyton kidob.
Oldal: 123456789