Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Beadrinta

Oldal: 1
Dátum: 2010.04.07. 19:26:02
koszonom

Beadrinta
Dátum: 2010.04.07. 15:16:03
Mennyi az értéke: 5! ?

Nem tudom de a ! nekem semmit sem jelent matematikailag, ezert nem tudom a helyes valasz miert 120.
Elore is koszonom ha valaki felvilagosit.

Beadrinta
Dátum: 2010.03.24. 09:53:24
Sziasztok!

Nem tudom és nem is akarom tudni az ilyen kérdésekre a választ. Szerintem ez speciális

Melyik foci válogatott nyerte el a Jules Rimet kupát ?
Németország
Franciaország
Olaszország
Brazilia

beadrinta
Dátum: 2009.12.16. 07:23:13
Idézet: Dobozostej - 2009.12.15. 11:33:39
"Tegyél fel egy kvízkérdést, amit a többi játékos jó kérdésként elfogad!"

Ez a küldetés jelenleg van olyan nehéz, mint a döntetlenes, tekintve, hogy ha egy új játékos elkezdi a játékot fogalma sincsen melyik kérdések szerepeltek már, így lehet, hogy jó kérdést ír, mégis el lesz utasítva, mert már szerepelt a kérdés...

Nagyon örülök, hogy több napja csinálom ezt az elég egyszerűnek tűnő küldit.



Szia!
Eloszor en is igy gondoltam, de ha itt olvasgatsz egy ket napig akkor majd rajossz nem nehez kerdest irni. Megfogod talalni mi a hiba a kerdeseidben. alo
Nekem is visszadobtak legalabb 10-et de azota egyet sem. Menni fog meglatod ha figyeled mire mit valaszolnak ezen az oldalon.
Dátum: 2009.12.10. 07:29:20
Szia!

Szeretnem ha tudnad nem fogadtak el ezt a kerdest. Viszont igazad van nincs jol megfogalmazva, eddig nem jottem ra miert de mostmar latom. Koszi

Beadrinta
Dátum: 2009.12.08. 07:21:15
Szia!

Magyar es nem magyar
Dátum: 2009.12.06. 10:36:35
A telefon feltalálója Alexander Graham Bell melyik városban született?

Írország
Svájc
Skócia
Hollandia

Nem tudom lehet, hogy csak en talalkozom ilyen es ehhez hasonlo kerdesekkel.
Viszont mostmar ertem Ady es Jozsef A. kerdeseim miert igenyeltek lexikalis tudast.
Beadrinta
Dátum: 2009.11.19. 09:07:23
Sziasztok!
Elnezest de nem ertem miert kellene valakinek (Nekem) tudnom a valaszt az alabbi es az ehhez hasonlo kerdesekre?

Ki nem szerepel a Papírkutyák című filmben?

Szőke András
Mucsi Zoltán
Gesztesi Károly
Csányi Sándor

Ha oszinte akarok lenni meg a cimet sem hallottam.
Ha nem az ilyen kerdeseken mulna az LE-m akkor nem is zavarna, hogy kiderult nincs altalanos muveltsegem. Jenifer
Oldal: 1