Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Owellar

Oldal: 1
Dátum: 2010.07.04. 15:10:10
Melyik nem horoszkóp az alábbiak közül?
oroszlán
tigris
kos
bika


nos, megjegyezném, hogy a kínaiban a tigris is horoszkóp, érdekességképpen megjegyezném, hogy a mostani év is a tigris éve.
Dátum: 2010.07.02. 16:18:49
Vadászatkor a Goblin Berzerkernek mi van a bal kezében?
pajzs
kard
lándzsa
semmi

?????? kéne tudnom?
Dátum: 2010.07.02. 16:15:16
Mikor halt meg Ceasar?
kr.e. 100
kr.e. 56
kr.e. 44
kr. e.34


melyik??
Dátum: 2010.06.30. 11:59:36
Volt egy ilyen kérdés: Ha a "gép" szót az egyik szó mellé teszed, értelmes szót kapsz. Na én ezt nem vágom. A válaszok között van hajnyíró, televízó, számító meg mégegy. Nálam majdnem mindnél értelmes volt, de a megoldás a televízió.. Televíziógép?
Nekem is már a sokadik kvízkérdésem van, amit indok nélkül nem fogadnak el, mert ilyen olyan amolyan hibák vannak benne. Mostmár nagyon unom, hogy a vadászatok során hülyébbnél hülyébb kérdésekkel is találkozom, de a szerintem teljesen egyértelmű kérdéseket nem értik mások.
Pl. amikor megkérdezem, melyik vonalról indul a violin kulcs. Azt írja az "okosság", hogy általános iskolai tananyagot érdemes feltenni kérdésként, mert azt mindenki tudja. Akkor ez mért speciális érdeklődést igényel?? Általános iskolában az énekórákon mégis miből énekeltek az értékelők?? Fejből? Mert szerintem láttak kottát, és annak MIND-nek az elején violinkulcs van. Mégha G-kulcsba írom, esetleg probléma lehet, de másoknak meg az a segítség, mert akkor meg is mondtam vele, hogy honnan indul. De most már tényleg ott tartok, hogy elegem van, és nem fogok több kérdést feltenni, mert mindig mondvacsinált ürüggyel nem lehet elfogadni.
pl. legutóbb ezt: Melyik szó nem illik ide nyelvtani szempontból?

néni
zokni
Panni
nézni

Ha úgy írom, hogy nézni, látni, szólni, néni akkor érthetőbb?? Gondolom megjelölnöm sem kell a választ, de ezek szerint, ha rosszul tettem fel, akkor sokan nem tudják, hogy melyik a jó.
Oldal: 1