Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Kyarra

Oldal: 1
Dátum: 2009.04.17. 18:13:54
Lenne egy kérdésem: miért van az hogy hihetetlen alacsony Le jön még egy normális állatból is semmilyen előtaggal vadászat során?

Itt egy példa a mai vadászatom:
Az itt-ott felbukkanó növényzet mindig vonzza az állatokat, ezért egy ilyen oázist cserkészel be vadászatod során. Egy manafaló vyarg pihen a napon, jóllakott lustasággal. A támadásod meglepetésként éri, védekezni sem nagyon tud. A zsákmányod 363 lélekenergia. +16 TP A szerzett lélekenergiából 33 a helyes válaszért kapott LE.

A szintem 38-as és normális ez? Ezért és ilyenekért kicsit kezd elmenni a kedvem a játéktól.
Dátum: 2009.04.10. 11:00:26
A naprendszerünkben hány főld tipusu bolygó van?
Talán öt.
Bizonyára négy.
Szerintem kettő.
Biztosan hat.

Tele helyesírási hibával. A föld rövid a ö a típusú hosszú az ú az í is és ráadásul a válaszok is rosszak.
Dátum: 2009.04.04. 14:38:42
Az se volna baj ha az idomítás le költsége is csökken. Így kicsit drága beidomítani egy állatot. és persze 20ig 30ig nem sok idő míg felnő de utána egy új állat :S sokba fáj ez szerintem.
Dátum: 2008.11.14. 10:10:47
Nekem az a kérdésem hogy lehet az hogy egy alacsonyabb szintű karakternél magasabb szintű tárgy van mint a szintje ?? pl 17 szinntű végzetúr egy 18as szintű karddal rohangál.
Dátum: 2008.09.28. 14:19:48
Hát most jelentkezett nálam egy olyan hiba hogy egyszerre két tárgyat vettem meg és az egyik nem jelent meg a felszerelésem közt. Vettem egy kiégett rúnapajzs utána egy díszes nyakörvet a runapajzs megvan a nyakörv még mindig a lélekkufárnál van de az őskövem le lett vonva.
Dátum: 2008.09.25. 11:35:33
A kvízben kéne hogy az értékelés után is legyen értékelés, mert van hogy a válasz van rosszul beállítva.
Találtam rá példát:
Hány pár lába van a keresztespóknak?
a jó választ az 5nek ítélte meg a program, pedig tudtommal 8db vagyis 4 pár a pókok lábának száma.
Kérlek töröljétek vagy állítsátok át.
Dátum: 2008.09.25. 11:32:10
A kvízben kéne hogy az értékelés után is legyen értékelés, mert van hogy a válasz van rosszul beállítva.
Találtam rá példát:
Hány pár lába van a keresztespóknak?
a jó választ az 5nek ítélte meg a program, pedig tudtommal 8db vagyis 4 pár a pókok lábának száma.
Kérlek töröljétek vagy állítsátok át.
Dátum: 2008.09.22. 10:59:23
Sziasztok!
Én jelentkeznék ebbe a szövetségbe ha lehet.
Oldal: 1