Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Maci

Dátum: 2011.10.13. 10:16:50
"Ez az általam is vázolt fa-lista szerű eredménytáblát jelenti? Mert akkor hip-hip hurrá!!! "

Remélem teljesül Aurri álma

Egyébként meg tényleg végre jó lenne ilyet látni, nem sakkozni, hogy vajon ki-hol esett ki:)

A piros bajnoki adhatna valami egyéb tápot, ha nem tulajdonságot, a következő bajnokiig szakértelem bónuszt, ami nem LE termelésre jó pl.. Ha már tulajdonságot pluszban nem akartok adni.
Dátum: 2011.10.12. 19:00:21
Azért valljuk be, ha valaki 10-szeres bajnok, valószínűleg nem pont neki kell a +1 a tulokra..

Szerintem így, hogy a mínuszok növekedése csak adott típusú bajnokira érvényes, működhet a dolog.

Jó lesz ez, én indulni fogok, szeretnék kis piros izéket a képem alá:)
Dátum: 2011.10.12. 16:17:11
oké, köszi! Így azért más.

Tehát, ha nyerek egy UV-t 6. kategóriában, akkor a következő normál bajnokin 6. kategóriában még csak -1-em lesz a medálokra. Ha nyerek még egy UV-t a 6. kategóriában, akkor már -3, ha megint 6. kategóriában indulok normálon, akkor arra is -3, ha jól értem..

Bocs, ha értetlenkedek, de jó az elején tudni
Dátum: 2011.10.12. 15:52:11
normál bajnokin indulok november 5-én , 5.kategóriában.
UV - n indulok november 15-én. 6 kategóriában
normál bajnokin indulok december 5-én 6. kategóriában.

Ebben az esetben, ha december ötödikén normál bajnokin indulok, mivel már indultam a kategóriában UV-n, már jön is a -3 módosító? Tehát simán lehet, hogy normál bajnokin nem fogok tudni -3 medálmódosító nélkül indulni, mivel UV-n már indultam benne?

Ez így érdekes. Nekem az jött le, hogy nagyjából fenti forgatókönyv működik.

Az még plusz, hogy csak az egyik medáltípus bónuszai működnek bajnokin kívül.

No mindegy, majd meglássuk, végül is nevezni nem kerül semmibe, LE-t kapunk érte..
Dátum: 2011.10.12. 13:15:32
v3-on sokkal lassabban tudsz összerakni pók karit, látod hogy van egy-két példa rá, két és fél év alatt 30 szintet ha léptek. Azért ezt játéknak nem lehet nevezni.
Hiszen korlátozva van a portya LE, lehet rabolgatni így is szépeket, de olyat megcsinálni, hogy script-tel 15% fölé ugrásnál azonnal beütöm, és rablok tőle 300.000-et nem lehet. Nincs is rá szükség, nem fél mindenki attól, hogy 15% fölé jöjjön, hiszen alig veszíthet valamit, ha prémium.

Bajnok karihoz túl sok idő nem kell, v1-en szerintem egy-két hónap alatt a 8 szint megvan, ott már van bajnoki, megnyerhető.

v2-es világon nincsen több aktív karakter, sőt kevesebb van, mint v3-on.

Ha pók vagy, a napi 1-2 jó portya célpont v1 v2-őn nagyon kicsi, ezt bármelyik pók alátámasztja.

v1-en valóban több az aktív játékos, a nagyobb játékosállományból adódik , valószínűleg többen vannak jól fejlesztett karik, azonban több pók van, akik egy része nem szabályosan játszik.

Most már minden bajnoki kategóriában legalább egy ilyen van, azért az valahol vicces, amikor egy olyan kari, aki egy évig farmkari volt, elkezd portyázni, megerősödik (kérdés, kiket tudott egyáltalán legyőzni, de ez már csak formaság ), majd úgy üti be alulról a régi normálisan fejlesztett játékosokat, hogy azok gyógyitallal felugranak 15% fölé, fél másodperc múlva leüttetik magukat az epikuson, hoppsza, közben beütött joco152, jéé, rabolt 150ezret.

Aztán megnéztem poénból ennek a top rablónak a szövijét, valami irdatlan kamu karakterek voltak bent, akkora rablásokkal, hogy csak néztem, azt hiszem egy top portyás volt a húzóerő, ő átadta a scriptet, hogy csinálják és felhúzta a lámákat.

Ez volt az a pont, ahol töröltem a v1-es karimat.
Dátum: 2011.10.12. 12:44:19
Ezek szerint félreérthető voltam. Nem azért nem sorolom a megdolgozott érte kategóriába a pók karikat, mert csalnak, hanem a kész stratégia készhez kapása miatt, ami lehetővé teszi, ha nem ért a játékhoz, akkor is jobb lesz mindenkinél.

Tehát nem azt mondtam, hogy a pókok nagy része csal, sőt. Elég, hogyha minden kategóriában van egy-két olyan játékos, aki nem tisztességesen játszik, és máris adott a probléma.

Egyébiránt egyetértek.
Dátum: 2011.10.12. 09:50:20
Ok, tehát még egyszer a javaslatom:

A bajnoki kategóriában először indulsz -1 minden medálra, ha másodszorra -1 ismét, a harmadiktól meg mehet a komolyabb hátrány.

Én kétfelé osztanám ilyen szempontból ezt az egész negatív bónusz mizériát. Egyrészt vannak a pókok, akik egy kategóriában indulnak ki tudja hányszor és azok, akik már csak nevezni járnak fel.
Nekik éppen elég nagy előny, hogy ember nincs aki megfogja őket, vihetik a bajnokikat sorra, de eljön az a pillanat, amikor már annyi negatív bónuszt kapnak, ha nem rendesen lépnek szintet(harmadszorra is ugyanott indulnak, és nem -3 bónusszal medálonként, hanem magasabbal akár), nem lesz bajnokijuk. Ez kompenzálhatja azt az irdatlan előnyt, amit portyázással összeszednek. Kis mértékben talán.

Másrészt vannak azok, akik vf-el tolják, gyakorlatilag az elől haladókon kívül lassan mindenki így csinálja (eh kivéve), tehát a játékosok nagy részét érinti. GYakorlatilag ők együtt fejlődnek, nekem még mindig megvannak azok a környezetemben akik fél éve is megvoltak, tehát együtt vf-ezünk, lépegetjük a szinteket, hejjehujja.
Na most vf-el a büdös életben nem tudja meglépni az ember egyből a bajnoki kategóriákat, tehát másodszorra is tuti kategóriában marad. Egyáltalán nem arról van szó, hogy vf-esként direkt lemaradva viszem a bajnokikat, hanem "rendesen" játszva szépen lépegetem a szinteket, ahogy a környezetemben a többiek is. Ami nem tetszik, hogy már a második azonos kategóriás bajnokin is ekkora mínuszom van.

Előbbi probléma a pókokkal szerintem abszolút érthető és változásra szorulhat adott esetben, utóbbi meg már nem érdekel, kezd kialakulni bennem az, hogy örüljek a másik sikerének is . A játék megy tovább szépen, lesz még lehetőségem nyerni.

A tengerimalacom nyerni fog, meg tudja nyomni a gombot, mert van hüvelykujja. Kicsi, de erős.

"Öcsém néhány kivétellel minden pók csal :s Szítsd a tüzet az ilyen hülyeségekkel."

Aham, tehát hülyeség. Gyakorlatilag szerinted is scriptelnek, multiznak, egyebek. Akkor egy táborban vagyunk

A kettőnk között talán az a különbség, hogy amikor én pók karit csináltam, semmiféle visszaélés nem kellett hozzá, és nem is vettük természetesnek, ha valaki csinálja. Te pedig azt mondod, ha megteheti miért ne csaljon.

Megértem az álláspontodat, ez pusztán pszichológia, ha a jó eredményt mindenki elérheti megkerülvén a szabályokat, és retorzió nincsen, akkor én is úgy lehetek eredményes, ha ezt teszem. És milyen igaz.

Pont ezért hagytam abba a játékot egyéb világokon, nincsen kiegyensúlyozva a portya, szerintem oltári marhaság, hogy több százezreket lehet legombolni egy csatával, de ez már csak magánvélemény.

uff
maci
Dátum: 2011.10.12. 00:07:47
Látszik, hogy nemrég kezdted a játékot, nem egy hozzászólásom szólt arról, hogy ne szopassák a többször bajnok karikat ekkora mínuszokkal, hiszen ezzel nem mindenkinek adnak esélyt a bajnokira, csak a második-harmadik legerősebbnek, hogy nyerhessen.

Aurri
Te gonosz vagy. Régóta sejtettem már, hogy átálltál a sötét oldalra, de most bizonyítást nyert.
Sokkal nehezebben fogsz tudni v3-on bajnok karit csinálni, mint a többi világon. Egyszerűen itt le van korlátozva a portya, nem elég az LE diffeket monitorozni, meg az aktív játékosok szinten belüli rangsorolását figyelni, ki aktív éppen..

Aki ezt a két egyszerű dolgot tudja, és van ideje a játékra, ész nélkül is csinálhat pók karit.

Néha mulatok rajta, amikor büszkeségtől dagadó mellel jönnek oda hozzám emberek a találkozókon, hogy ők pók karival játszanak, majd sejtelmesen néznek rám..

Hopp-hopp, most kéne kapcsolni, hogy ő valamit nagyon tud.

De mégsem jön a szent áhítat, a játék indulása után fél évvel köszöntem elég volt a lehetetlenül unalmas pók stílusból, sokkal nagyobb kihívás "normális" környezetben fejlesztett kariból bajnokot csinálni, és talán szintben haladni, értelmesen hozzájárulni a szövetséghez, ésatöbbi.

Sajnos néhány példától eltekintve én a pók karikat nem sorolom bele abba a kategóriába, aki megdolgozott érte, hogy bajnok karit csináljon. Inkább arról van szó, hogy a kezébe kapott egy baromi egyszerű ötletre épült "játékstílust", amivel a tengerimalacom is két hónap alatt bajnok karit csinál. Vagy scriptel. Úgy meg még egyszerűbb. Vagy rabszolgák futnak mellette. Úgyis.
Dátum: 2011.10.11. 18:00:47
Te, engem fognak a medálok, nem értem a hozzászólás miért nekem válasz.
Dátum: 2011.10.11. 12:30:36
Oké, aztán feljebb, ahol vf-el nem lehet még harmadszorra sem meglépni , beszopatnánk mindenkit:)

Mondjuk ha már harmadszorra indulsz működnek a -3 módosítók , negyedszerre -6, ötödszörre -9..
Dátum: 2011.10.09. 13:01:52
http://vegzetur.wikidot.com/xeno
Dátum: 2011.10.09. 08:03:32
Az sose baj, legalábbis itt sokan mondják, hogy védekezést hagyni kell, gyúrjunk támadásra, erőre
Dátum: 2011.10.08. 22:49:58
Ezek szerint Rachman jó karinak számít?
Dátum: 2011.10.08. 15:25:27
Te sem tudhatsz mindenről, nálam önfejlesztő script fut, a minap már a behóval is levelezett, ki akarta tiltani az élő játékosokat, túl sok a szubjektum a játékukban.
Dátum: 2011.10.08. 15:24:26
Ha ennyire egyforma a karitok, akkor a szerencse tök mindegy, mindesetre amit leírtál, azt mondanám , hogy random melyikőtök nyer (kritektől és állatoktól függően azért).

Jahogy a magas egészséged miatt tovább fogod bírni, oké, így érthető amit írtál..
Dátum: 2011.10.08. 13:36:29
utalom a scrpiteket, mar nem latom toluk a jatek feluletet, mindenhol villogo izek, neha onfejuen mukodnek, fejlesztgetik a karit kozelharcra, hiaba mondom nekik Goto iq , aszongyak kiszamoltak elore negy evre, erot fejlesszunk..

Ugyhogy csak ovatosan, tiszta skynet..
Dátum: 2011.10.08. 10:07:51
te, a hat júzer nem egyenlő a hat lúzerrel, csak jelzem .
Dátum: 2011.10.08. 10:06:59
Kérdés milyen szinten van 200 tö előnyöd, és milyen tulajdonságokban van az.. ugye..

már hogyhogy ilyen karik? béna, vagy mi?
Dátum: 2011.10.08. 10:05:54
Visszaadnám, de egy rituális szertartás keretei között elégettem, miközben halkan skandáltam mindenféle gonosz átkokat.

A büdös lábujj nem érdekel, nekem is van. Ha jössz találkozóra, bebizonyítom.
Dátum: 2011.10.08. 07:47:27
FJ,

V1-en 2008 óta 20 szintet léptél?

maci