Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Maci

Dátum: 2014.11.05. 14:08:09
Büyük megnyomni a támadás gombot, nem tudás kérdése
Mind1 ki nyomja azt a gombot ezzel a karakterrel, ugyan ez a vége. És egyébként prémiummal játszok, mint ahogyan ezt mindig is tettem.
Ha valakinek fele akkora erővel is 3x nagyobb sebzése van mint nekem mikor kritikust ütök, az nem a tudatlanság eredménye. A magas szint miatt elszállt a harag italából eredő extra sebzés.
Dátum: 2014.11.05. 13:54:36
Ma, 11:24 Lolburst ***** A csatát ellenfeled nyerte.
Elszívott tőled 38182 lélekenergiát. Csata leírása
Dátum: 2014.11.05. 13:50:19
Drága Yaksee és ha nem vagyok prémium?
Dátum: 2014.11.05. 13:39:16
Birka segítek egy kicsit... Kreatív affinitás nélkül így néz ki ugyanaz a csata:

A csatában összesen 67150 sebzést okoztál, és 41678 sebzést kaptál.
Te nyerted a csatát, jutalmad 24234 (+55079) lélekenergia és 30 TP!

Az meg hogy lélekszívással mennyit viszek, saját dolgom.
Ha olyan szerelésben megyek neki amiben nincs lélekszívás akkor is ugyanannyi az alap szerzett lélekenergia.
És ez nem éri el az 1k LE/TP-t, pedig az ellenfélnél garantáltan több 10 millió LE van elraktározva!

És ha azt is beleszámolod hogy jelenleg 10 csatából 7 vereséggel végződik akkor jelentősen negatív a szerzett lélekenergiám.. Tekintve hogy 140-160k lélekenergiát kapnak azok akik legyőznek...

Leszel szíves nem beleszólni olyanba amit nem értesz...Én sem megyek be a NASA-ba okoskodni.
Dátum: 2014.11.05. 13:28:15
Nézd meg a karakteremet, aztán nézz meg egy olyat aki a szintemen a legutolsó majd képzeld el ahogyan agyonver...
Mert ez a helyzet
Dátum: 2014.11.05. 13:22:22
V3 Lolburst átadó

Minden noob építő karakter agyon veri a harag itala miatt, de egyébként jól néz ki
Dátum: 2014.11.05. 13:16:40
Felfogtad mit írtam az előbb ugye? 1 ember csinálja nem érdekes, mert arra eltolok egy őrjöngés italt elhasználok egy gyógyitalt és kész.
De már konkrétan az értelmes célpontok 70%-a ellenem issza azt a sz@rt
Dátum: 2014.11.05. 13:15:27
Portya off módban vagyok... nevetséges. Fele akkora erővel 3x akkorát üt mint én kritikussal.
Alendaar nyugodtan te is tolj rám egy harag italt, téged más okok miatt nem támadtalak, ahogyan azt korábban leírtam.
De az hogy minden jöttment építőkarakter agyonver egy csöppet idegesítő.
Dátum: 2014.11.05. 13:07:38
Részemről ennyi.. kaptam még1 harag italával operáló célpontot.
Ha nincs változás az ügyben akkor befizetés off és irány egy másik világ.. nevetséges..
10 embert megtámadok abból 7 agyonver a harag itala miatt. Ne vicceljünk már.
Dátum: 2014.11.05. 11:42:55
Alendaar az a helyzet hogy nem... Mondjuk ezt én sem értem hogy ilyen arány mellett hogy kaphatok érted ilyen kevés lélekenergiát...


A csatában összesen 61939 sebzést okoztál, és 22743 sebzést kaptál.
Te nyerted a csatát, jutalmad 5973 (+29808) lélekenergia és 69 TP!


Azért is álltam le rólad, mert nagyon nem adja a dolgot...
Dátum: 2014.11.05. 11:33:12
Birka a második csata játékos ellen volt...Kiemelem neked hátha nehézkes az olvasás... J Á T É K O S
a KH sem ad sokkal több LE-t mint a szövetségi bajnokság, ezt elárulom.
Az hogy van 10 értelmes célpont magas szinten, az meg nem képlethiba.
A képlet önmagában jó, csak nem tudod értelmezni, és elfogadni hogy a GY/V arány hogyan hat a rabolható LE-re...
Aki v1, v2, v5ön játszik, az ne akarjon már szót emelni ha v3on van egy jó csatája az embernek...Ti akik milliókat is rabolhattok. Tudod a kreatív affinitás is véges...
Dátum: 2014.11.05. 03:58:40
A szövetségi bajnokira kapott LE/TP nevetséges...

Az meg hogy magas szinten van 10 célpontom akinek a fele ellenem használja a harag italát nonszensz.
Tegyük fel így is agyonverem.. de milyen áron?
2x akkorát sebez mint én kritikussal... 2 támadásból 0 ÉP-m van, annak ellenére hogy fényévekre vagyok valakitől tulajdonságban és harci szakértelmekben egyaránt.
Arról meg ne is beszéljünk hogy néha olyan karakter ver meg, az ital miatt, akit egyébként varázslat nélkül, vagy buzogányban megvernék.

Azért mert alacsony szinten azt mondod hogy oké nem támadom, mert használja a harag italát, magas szinten nem működik.Igen, igen szövetségi bajnokság..Így néz ki a szövetségi bajnokságban egy csatám:

*Deosucku* Te nyerted a csatát.
A jutalmad 13361 lélekenergia és 56 TP.

És ilyen ha karaktert támadok:

A csatában összesen 63264 sebzést okoztál, és 31701 sebzést kaptál. Elhurcoltad ellenfeledet a kínzókamrába.
Te nyerted a csatát, jutalmad 51402 (+49273) lélekenergia és 30 TP!

Aki azt mondja hogy az első csatát jobbnak érzi, az nyugodtan kampányoljon a szövetségi bajnokság mellett.

Viszont nekem a 2. csata jobban bejön. És mivel véges a támadható karakterek száma, ezért nem mind1 hogy milyen hatása van a harag italának.
Tegyük fel, aki italozik ellenem békén hagyom, jó legyen. Ez annyit eredményez hogy a többi karakterre ennyivel többet támadok. Ezek a karakterek is előbb utóbb megunják, és elkezdenek ELLENEM italozni.
Ha az összes célpontom a harag italával védekezne az mennyire lenne korrekt? Akkor hagyjak mindenkit, nekem nem szabad onnantól kezdve portyáznom ha nem akarok kikapni? Így is kevés a célpont, és akkor még az is megver aki egyébként a térkapus ellenfeleken is izzad hogy ki ne kapjon...

Olyan akit meg nem érint a dolog, nem is értem miért kampányol az ital mellett.
Változtatni KELL, még akkor is ha nem az xy szintes használhatóság is az irány.
Dátum: 2014.11.04. 19:01:47
A kivégzésedre gondoltam Zoole, nem a karakter erősségre.
Biztos hogy vigyázni kell a magas kivégzéssel, főleg ha van olyan idióta (én) aki alacsony élettel is portyázik.
Dátum: 2014.11.04. 18:55:54
A top -15 bevezetése vs 180. szint...

Miklós ajánlotta ezt a szintet, nem egy hasra ütéssel szóba kerülő határ volt a 180.

Offs, ha belegondolsz a top -15 az csak 15 emberre vonatkozik. Mindenki ugyanúgy ugyanolyan ütemben fejlődik, évekig csak az a 15 ember kap "védettséget" a harag itala ellen, akik jelenleg az első 15 helyen állnak.
Persze mindig lesznek seggrakétás karakterek akik direkt darálják a szinteket felfelé, de nem jellemző. Évente 1-2 új ember lesz a top 15ben MAXIMUM... így a toplista helyezéshez kötött fejlesztés csak arra a néhány karakterre vonatkozna. És valljuk be ha én vagyok ott, én sem hagynám magam kitúrni a top 15-ből ha ezzel kivédhetem azt a rtakás embert aki harag italozik ellenem. A 180 vagy akárhányas szintet bárki elérheti, nincs az az érzése az embernek, hogy ebből már megint kizártak, mert soha nem érem utol a top 15 játékost.

Ezért van több értelme a szinthez kötött korlátozásnak, mint a toplistahelyezéshez.

De én még mindig fenntartom az AF képesség lehetőségét, amit egy szerintem korrekt mennyiségű AF-ért fejleszthetnénk.
A Szkarabeusz átkához hasonlóan nem hatástalanítaná teljesen a harag italát, csak mérsékelné annak hatását...
1.szint 50% 2. szint 25%
Így a kecske is jóllakik és a káposzta is megmarad
Dátum: 2014.11.04. 17:12:48
A maximális szint dolog tűnik egy járható útnak, "odafent" úgyis kevés a célpont.
Ez csak azért lenne hasznos, mert akinek van 10-15 célpontja az már nem küzd azzal a problémával hogy minden második karakter ellene használja a harag italát...

Az 50%-os sebzésmódosítás maximalizálása pedig 10 pontos ötlet
Dátum: 2014.11.04. 17:07:58
Harag Itala még mindig "ugyanolyan"?
Ráférne egy kis módosítás
Dátum: 2014.11.04. 17:06:41
Megmaradnak, nem veszik el.

A 110 teljesíthető mennyiség, a 210 viszont a lehetetlen kategória. Majd meglátjuk sikerül-e a szkarabeusz után a fétis is...bár kétlem
Dátum: 2014.11.04. 15:02:38
Khmm...
Dátum: 2014.11.04. 14:58:32
Ahol igen kicsi 2 karakter között a különbség, ott minden apró sz@r vásárlási kényszert okoz
Dátum: 2014.11.02. 10:24:05
Ez annyit eredményez csak, hogy aki most nem vette meg a csomagot (mert lesz a találkozón is akció), az a találkozón sem veszi meg. Miért fizetnének "gyengébb" jutalmakért?
Marketinges megfontolásból nem lett kiírva a találkozós csomag, hogy majd az így is a túlélésre játszó ember mindkettőt megveszi?
Ez csúnyán visszafelé fog elsülni...