Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Warfoki

Dátum: 2010.12.02. 02:12:48
V3-mon Ericath továbbra is messze az első. ha ez így is marad, akkor egy rossz szavam nem lesz. Maximum örülök a fejemnek, hogy végül meggondoltam magam és nem a szakértelmes társasághoz mentem.
Általános jelenség szvsz.
Ha az Avatar kiesik, akkor annyira rossz a végeredmény már nem lehet.
Dátum: 2010.11.26. 21:59:34
Bárcsak én találnék egy-két ilyet, meg lenne oldva a leveretésem, ha éppen hulla az epik.
Dátum: 2010.11.26. 01:33:29
Viszok jól mondja: ahány próba, annyi kiégett őskő elfogadáskor. eddig négy kalandot fogadtak el tőlem, mindnél így volt. Sajnos az értékelés rettenetesen lassan megy így egy hét minimum eltelik, mire megtudod, hogy javítanod kell rajta, visszadobják vagy elfogadták.
Csak az Avatart ne.
Dátum: 2010.11.22. 21:19:09
Idővel dehogynem. nem hiszem, hogy sokan azért szenvednének a kódszerzéssel, hogy vegyenek egy állatot, amit nem is használnak, csak permanensen befészkeli magát. Ha meg használva van, akkor fejlődni is fog szépen. Ami nem is baj... egy darabig.
Dátum: 2010.11.22. 20:03:51
Hogy a konkrét fejlesztésről is essen szó: azt értem még, hogy familiárist nem lehet sajtolni, de szabadon engedni miért nem? Ha teszem azt veszek egyet, aztán rájövök, hogy ez így mégsem kóser és egy másik kéne, akkor - ha jól értem - sehogy sem tudom lecserélni? Persze vehetek plsu egy reliket, amivel kettő lehet nálam, de mivel beleszámít a vezetőkésségbe, ezért ez nem biztos, hogy megéri.
Előre látható volt a két toronymagasan vezető.

A Hadszíntér konkrétan a kedvenc filmem, bár nem egy ismert darab igazán. Aki nem látta, szvsz tegyen vele egy próbát: zseniálisan jó film (és köze sincs semmilyen háborúhoz, a cím egyfajta metafora). Nyerni nyilván nem fog (ezt a bejajánláskor tudtam), de ha +1 ember megnézi, már megérte felvenni a listámra.
Még én se' szavazok a saját jelöltemre. Mindegy, amúgy is csak töltelék volt, mert nem jutott eszembe hirtelen semmi egyéb még a listára.
Bármire szavaznék, aminek köze van az egykori Queen együtteshez...
Ide senki semmit?
Egy szó: Queen. Pont, téma lezárva.
Az elszánt diplomata a legjobb film a körben szerintem, nekem komolyan megrázó élmény volt, pláne, hogy sajnos messze nem kizárólag írói fikció. De mivel láttam, hogy lényegében esélytelen, ezért az Egy csodálatos elme c. alkotásra tettem a voksom, mert azt is imádom. Meg hogy ellensúlyozzam Az utolsó szamuráj című szörnyszülött giccsparádét.
A függetlenség napja látványos ugyan, de olyan iszonyatos logikai bukfencek halmazát hozza fel, hogy az szabályosan fájdalmas. (Angolul tudóknak: Indoklásnak is felfogható a film ellen. )

Pitch Black: Nem rossz, de Vin Dieselt igazából nem tartom a szó hagyományos értelmében vett színésznek.

A Desperadora tettem a voksom: kifejezetten hangulatos, remekül megkomponált akciófilm.
Na, ezt a fordulót passzolom. Egyedül az Egri csillagokat láttam, de az sem hagyott különösebb nyomot bennem, szóval csak ezért nem szavazok rá.
Shrek. Kötelező, ha már öt évig a becenevem volt gimiben.
Kurosawa Álmok című alkotását látom kevesen ismerik. Jó, eleve esélytelen a Keresztapával szemben népszerűség tekintetében, de aki szereti a kissé elvont filmeket, mindenképpen tegyen vele egy próbát. Néha komoly türelmet igényel, néha nem esik le elsőre, hogy éppen mi történik, de összességében zseniálisan egyedi és eredeti alkotás.
Azanyját, ez de szoros forduló!
Ejnye, ez egy ritka szoros kör egyelőre.