Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Appple

Dátum: 2012.08.20. 11:15:17
Te jó ég, több, mint egy éve nem léptem be, mennyi sok változás, elképesztő...
Már arra sem emlékszem, mi hogyan működik, mik az összefüggések, bár az lehet, hogy a sörök miatt van :-)
Csak jót!
Dátum: 2011.07.05. 14:23:26
Köszi a pontosítást, én a teljes tárgylistát néztem: http://vegzetur.wikidot.com/targyfull illetve a 100-as szint tárgyait: http://vegzetur.wikidot.com/targylvl100
Dátum: 2011.07.04. 22:27:00
Akkor még kevésbé értem: a 15-ös Palota 30% kedvezményt ad. A wiki szerint 3500 LE az eredeti ára a tiszta elixírnek, tehát 30% kedvezménnyel (3500*0,7) 2450-nek kellene lennie, nem 3150-nek. Akkor még furcsább, hogy a bűzös varázsital nevű lötyi csak 3010-be kerül, pedig a wiki szerint az is 3500 LE-be kerül, mivel mindkettő kapható nálunk :-)
Dátum: 2011.07.04. 20:49:53
Számolgattam, javítsatok ki, hol néztem el :-)
Szóval... Szereztem egy Wendor (w) nevű epikus láncot, ami alapból ad 10% kedvezményt a kufárnál. Kapott egy bronz tudatkristályt, ami ad +3%-ot vásárláskor (össz.: 13%). Ha felveszem hozzá a Rubin Triászt (rt), amibe beletettem egy 2%-os tudatkristályt, akkor az 15% kedvezmény. A 100-as szintű tiszta elixír lötyinél számoltam a következőt (jelenleg 15-ös Palotával 3150 LE az ára; elsőként a kufár ára, zárójelben a saját számítás):

Alapár: 3150
+rt: 3060 (3150*0,98=3087)
+w: 2565 (3150*0,87=2740,5)
+rt +w: 2475 (3150*0,85=2677,5)

Mit néztem el a saját számításnál vagy mit nem vettem figyelembe?
Dátum: 2011.06.28. 09:09:42
Olimpián kérdés, meddig él a zöld leguán. Másodikra. Vagy tíz oldalt olvastam át kutyafuttában. Nem sikerült. Ha egyet elront az ember, ugrik a medál. A sokadik olimpia, ahol ilyen lehetetlen kérdést jön. Emlékszem, volt egyszer valami olyasmi, hogy mekkora volt a Magyarországon eddig kifogott legnagyobb ponty mérete. Tudom, tananyag az iskolában... A homloklebenyem kivan tőle.
Dátum: 2011.06.25. 17:29:30
Nem akarom erőltetni, de hibának érzitek egyébként vagy helyénvalónak? Pontosítok, tegyük helyre, két dologról van szó: maga a gazdasági aktus - ez jó is egyébként, hogy előjött, hiszen ez volt a kínai miniszterelnök látogatásának (látható) célja - illetve az ezt az alkalmat megragadó, Tibettel rokonszenvező emberek akciója.
Egyelőre csak a másodiknál maradok. Hiba volt vagy helyes? Hosszú távú együtműködést tett volna tönkre, ha hagyjuk a Tibet szimpatizánsokat tüntetni (összesen talán három emberről volt szó) esetleg ennél emelkedettebb fél Kína és nem tette volna szóvá? Én kétlem.
Dátum: 2011.06.25. 16:00:19
Mit gondoltok erről?

http://www.tibet.hu/tibetpress/nesze-neked-kina-magyar-kapcsolatok-a-tibetet- sagito-tarsasag-tajekoztatoja
Dátum: 2011.06.23. 21:50:25
Egyébként - mivel a befizetett mennyiség többszörösét kapod - gondolom visszaosztják, amikor egy normál világba átviszed, ugye?
Dátum: 2011.06.20. 20:45:16
Hát öregem, ez hihetetlen! Pár napja említetted a Hibajelentés topicban, hogy a Kongregate-re jársz, megnéztem és ez volt az első játék, amibe ott belebotlottam és végigjátszottam, nagyon hangulatos; akartam nyitni egy flash játékok totyit, de aztán el is feledkeztem róla mostanáig :-)
Dátum: 2011.06.19. 09:48:31
Agatity: érthető, ezt mondjuk nem számoltam :-)
Craslorg: egy hétvégi kiugrás jóval többe van, úgyhogy ok, így egyébként nem tűnik észvesztően soknak; én pld. mindig házipálinkába számolok át :-)
Dátum: 2011.06.18. 15:55:44
Mert Te már a fejlesztés alatt is fizettél érte
Elkezdtem számolgatni... 1. világ megy durván 140 hete. Ez 840 őskő prém azóta. Minden szintlépéskor új prémium cuccok+kövek, menetközben elérhetővé vált relik, egyes-egyedül NEM kiégett őskővel feltöltött kristályosító (?!), kártyapaklik kód reményében...hoppá, így el tudom képzelni, de akkor még elképesztőbb, ha az új köveket úgy vásároltátok, hogy mellette ugyanannyi kiégett változott át...
Nem fér a fejembe :-)
Dátum: 2011.06.18. 07:52:30
"Ott jobb játékok akadnak, mint a hírhedt 4 évig fejlesztett Mágia Mesterei, és grátisz"
Nagyon kritikus vagy :-) Nekem sem tetszett, de még csak 'most' készült el, a felhasználói visszajelzések alapján fejlesztik folyamatosan, ahogy a VÚ-t is a mai napig.

Hát látod, én nem ismerem a belsős dolgokat, ha így van, tényleg rossz érzés lehet :-(
80e Ft? Az hogy a jó manába jött össze? Ha a kezdetektől (~3 év) vagy itt, akkor is őrült összeg...

Mindenkitől bocs az off-ért!
Dátum: 2011.06.18. 07:38:02
Got it, Sir! :-)
Dátum: 2011.06.17. 23:37:21
Tudom, hogy nem túl szerencsés dolog kilépni a fórum adta keretek közül, hiszen itt a legbarátságosabb a felület, viszont van 1-2 megoldás a neten erre a problémára is, pld. itt:

http://www.acepolls.com/

Csináltam próbaképp egy szavazást, 25 választási lehetőség BIZTOSAN van :-))

http://www.acepolls.com/polls/1211897-favourite-letter
Dátum: 2011.06.17. 23:26:26
Épp az a jó benne, hogy egy hétig elvagy, összejön 100 pp és 3 perc alatt elnyomod :-)
Míg a VÚ - bár hirdeti, hogy nem vesz el túl sok szabadidőt, s ha nem tudsz belépni 1-2 napig, behozhatod a lemaradást -, azért 2 év után kijelenthetem, naponta átlag 1 órát elvagyok itt. Persze ez jó, hiszen ha érdekel, leköt valami, az nem baj, ha időt vesz el, hiszen Te magad döntöd el, mire áldozol időt.
Az események feldobják a játékot, de igazából már nekem is kezd elfogyni a türelmem; 94-es vagyok, úgy tervezem, 100-nál kiszállok. Ezért nem veszek holnap őskövet, jelenleg még július közepéig prémium vagyok, azután gyors halál. Nem fog fájni, azt hiszem...
Egyébként a játék szerintem kiváló, kevés ilyen nagyszerű, összetett és sokoldalú böngészős játék van. Egyszerűen csak nem akarok több időt fektetni bele és ezen csak egyféleképpen lehet segíteni.
Egyébként Te is törölni tervezed a karidat?
Dátum: 2011.06.17. 21:11:05
A Sárkányölő bosszantóan tökéletes :-)
Dátum: 2011.06.17. 21:01:20
Marha kíváncsi lennék arra, hogy ha az elején már kell választanunk az összes közül egyet (nincsenek csoportok), akkor melyik sorozat (film, fotó, könyv) lett volna az első...
Köszi Cras, várjuk a következőt szeretettel :-)
Dátum: 2011.06.17. 11:56:12
Kicsit csalódott vagyok (azért most, mert már a döntőbe sem jutott el a Jóbarátok), de nem bánom. Annak ellenére szavaztam a döntőben az egyik sorozatra, hogy nem ismerem (2-3 epizódot láttam belőle), de mindig volt jobb helyette (pld. tizedszerre a Jóbarátok :-))
Most viszont, hogy ő lehet az első (akkor sem fogom leírni :-) meg fogom nézni. A másikat nem, mert attól a víz kiver :-))
Dátum: 2011.06.07. 15:39:17
OK, most már jó. Nem olvastam vissza, ezt délelőtt néztem, akkor írtam, vissza nem olvastam. Béke

Azért hogy mégis legyen valami, a Negatív aura tooltipje helyesírási hibás. Már kétszer jeleztem
Dátum: 2011.06.07. 12:22:59
Nem tudom, mennyire hiba ez, mivel szívemnek kedves, de feltehetőleg mégis az. Van egy Nirdatar gyémántgyűrűm, amelyben van egy szivárványkristály. A gyűrű alapból ad minden tulajdonságra kettőt, a kristály pedig szintén mindre kettőt. Most viszont +6-ot (!) ad valamiért. Lehet hogy én néztem el valamit, mindenesetre gondoltam, szólok...



JAV: méret lecsökkentve, elnézést
Azért hagytam benne a másikat, hogy láthatóak legyenek a fk tulajdonságai. A betűkészlet nálam alapból Arial 16, úgy, hogy minden weboldalra ezt erőlteti rá, azért ilyen nagyok a betűk :-)