Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Atreus

Dátum: 2009.01.19. 14:18:32
Teljesen igazatok van, csak én vagyok túlságosan békepárti..
Meg kényelmes is, mert ha békében vagyunk, akkor tuti nem tudom megtámadni a klánban lévőket.
Így viszont figyelnem kell, hogy hova tartozik a lehetséges célpontom
Dátum: 2009.01.19. 14:02:37
Cirip

Lan:
Nem kis csörte volt
Byzon tényleg nagyon jókat ír. Most megint lehet dicsérni, mert nincs itt hogy tiltakozzon
Én a westes topicból tanultam meg, hogy ki - kicsoda

Ha véletlenül felbontjuk a békeszerződést ne lepődjetek meg. Sajnos van pár tagunk, aki nem ért egyet azzal, hogy ne támadgassuk a haveri klánban lévőket.
Háború réme valószínűleg nem fog már fenyegetni a Sherwood és az [LV] között, de időszakos portyázásokra lehet számítani.
Dátum: 2009.01.19. 13:26:41
És ha nem tudnál megtámadni, mert ájultan feküdnél egy a magasabb szinten lévő szövetségi társam csapásától?

De ennek a kérdésnek nem sok értelme van, mert a végeredmény ugyanaz, mind a két esetben, ami most van, meg amit én vetettem fel, mint ötletet.
A különbség csak annyi, hogy amit én javasoltam, az megnyújtaná a játékélményt, a kisebb szövetségi tagjaid számára is, ők is többet támadhatnák az én kisebb szövetségi tagjaimat, abban az esetben is, ha esetleg nem tudnál ájultra verni 1 csatából.

-Na de, nem sírni jöttem ide, távol álljon tőlem! Csak egy ötlet volt, és kíváncsi voltam kinek mi a véleménye
Dátum: 2009.01.19. 13:08:14
Sziasztok!

Lan, majdnem háborúba indultunk ellenetek. Az utolsó pillanatban sikerült egy békeszerződést megszavaztassunk Éjszárnnyal/Tornádo Jackkel.
Dátum: 2009.01.19. 13:03:56
De két támadás között legalább nekem is van esélyem portyázni, és nagyobb eséllyel találhatok olyat aki nem ájultan piheg a bokorban.
Mert hiába fejlesztem az egészséget, hogy kitoljam a támadhatósági szintet, ha jön egy benga állat, és simán ájultra ver, ha felette vagyok, akár csak 10-zel is.
Na most, ha a sebzésének csak a felét kapnám meg, akkor simán maradhatna annyi ÉP-m, amennyiből még el tudnék menni portyázni, és élvezhetném egy kicsit a játékot, meg a nagyok is támadhatnának, hogy az állataik morálját szinten tartsák, vagy akármi másért.
Dátum: 2009.01.19. 04:26:03
Ha már annyira a túlzott sebzések okozta kényszerpihenőknél tartunk..
Mivel általában az a baj, hogy a 4-5 szinttel magasabban lévők felszerelésük előnyeiből kifolyólag gyakorlatilag bébipapivá vernek a kb 25. szint környékén, nem a kapott sebzést kéne redukálni?
Pl: belém csapnak 500-at, de az ÉP-m csak 250-nel csökkenne.
Természetesen a csata statisztikájában az lenne, hogy a csatát xy nyerte 500-100-ra, és vinné is a megérdemelt TP-t, LE-t, de én csak a felét, vagy egy adott százalékát kapnám az okozott sebzésnek. Így már rögtön nagyobb eséllyel mehetnék én is portyázni, meg az a kisebb is akit meg én ütök, sokkal dinamikusabbá téve a játékot.
Dátum: 2009.01.18. 14:42:27
Semmi baj az állat miatt, Byzon

Telk, Byzon jól leirta. A zsivány Atreus örül, hogy ilyen rosszfiúk laknak Poker Capeben, én viszont nem vagyok rá büszke, hogy miattunk mentek el.

Bár soha nem tettek egyetlen egy diplomáciai lépést sem, vagy igen?
Dátum: 2009.01.18. 14:30:08
Most olvasom
Az a városka Pontik alatt?

Kicsit büszke is vagyok meg nem is
Dátum: 2009.01.18. 14:15:14
Szia Telk

Megpróbálom átrágni magam a westes történéseken
Dátum: 2009.01.18. 14:10:01
Sziasztok, húú, a Starcraft miatt én is nagyon sok vizsgáról maradtam le az egyetemen
De már nagyon régen nem játszottam vele.
Byzon, a franc essen a másodlagos támadásodba , pont 1 mp-cel a támadásod előtt aktiváltam az állatomat, és mentem háborúzni..

Khetty infója miatt másik képet kell válasszak magamnak
Dátum: 2009.01.17. 23:47:49
Hát a 3. köthető legjobban a VÚ szellemiségéhez, ha már egy lélekkút mellett áll a bácsi
Dátum: 2009.01.17. 23:41:00
Tudom, mesélte
Azért mondtam, hogy örülök neki, hogy nem 2000-rel pihiztem.

Mindjárt jól elolvasom a napló frissítést, de ezer dolgom van, pedig csak 2 napra mentem el.
Dátum: 2009.01.17. 23:35:46
Sziasztok, megjöttem. Voltam egy kicsit tivornyázni
Byzon, bocsi azért a pár száz LE-ért. Örülök neki, hogy nem a szokásos 2000LE-vel hagytam magam parkolni
Szép napod lett volna

Én is csatlakoznék a V3-hoz

Kerestem magamnak karakter képeket
http://kepfeltoltes.hu/view/071028/930199003dark_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

http://kepfeltoltes.hu/view/090117/BloodlinesIllo3_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

http://kepfeltoltes.hu/view/090117/HallOfSouls_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Úgy gondoltam az 1. kép adná legjobban vissza a belső értékeimet
Dátum: 2009.01.15. 00:31:13
Jó éjt, most hogy végre ideértem
Dátum: 2009.01.14. 05:03:26
Megcsináltam a kvíz olimpiát...
Hogy őszinte legyek, kicsit nagyobb elvárásokkal indultam neki, mint az eddigieknek, mert azt hittem, hogy a rendszeres munkáknak lesz eredménye, és szép, helyesen megfogalmazott, változatos, érdekes kérdéseket fogunk kapni. De nagyon nagyot kellett csalódjak.
Ha jól tudom a kvíz olimpiára a kérdéseket átnézik, és saját adatbázisba kerülnek. Akkor hogyan lehet az, hogy ilyen primitíven megfogalmazott kérdések is bekerültek:

Az első európai, aki elérte Észak-Amerikát
Gísli Súrssonnak
Oddr Ófeigsson
Vörös Erik
Skallagrímr-fia Egill

Az 1923. november 8-9-i müncheni események elhíresült neve?
csendes puccs
menetelés Münchenbe
sörpuccs
vértelen forradalom

Másik nagy bánatom, az az, hogy megint volt legalább 10-15 fantasy regény, ismert és kevésbé ismertebb íróktól.
Értem én, hogy ez a Beholder profiljába tartozik, de nekem nagyon az ingerküszöbömet verte figyelembe véve, hogy 50 kérdést kapunk.

Pl.:
Ki írta a Rozsdamentes Acélpatkány-t?
Harry Harryson
Timothy Zahn
Raour Renier
Greg Egan

Ki lett a 2008-as HKK nemzeti bajnok?
Sass Tamás
Csernus Dávid
Magyar Attila
Panyik Zoltán

És a további általános műveltségbe tartozó kérdések :

Skandar Graun ismeri a KÁOSZ szavát....de mi is az...?
Őrület
Káosz
Bosszú
Pusztulj

Melyik hős foglalkozása varázsló?
Raistlin
Druss
Kelemvor
Arthur


Nem ismerem a technikai hátterét a kvíz olimpiának, de tényleg emberileg és technikailag lehetetlen átnézni a kérdéseket, hogy legalább az olimpián ne szembesüljünk az igénytelenséggel?
Vagy az összes kérdés jó, helyes, szép magyarsággal van megfogalmazva, érdekes, tanulságos, kivéve azok amiket nekem osztott a random istenség?

Elnézést, de ki kellett írjam magamból..
Dátum: 2009.01.14. 00:53:52
Oda nem fog, Albertában még ennél is hidegebb van
Én csak Floridába megyek , de ott is van net

Jó éjt Mindenkinek
Dátum: 2009.01.14. 00:47:07
Jaaa, igen, mert egy barátommal találkozom, aki hazaugrott Kanadából pár hétre, és most ér rá hogy összefussunk.
Dátum: 2009.01.14. 00:43:07
Ha ígérsz egy kis pálinkát tuti lejön
Dátum: 2009.01.14. 00:36:03
Lehet, hogy a nap végére még egy kispárnát sem fogok tudni elviselni a püspökfalatomon sem, nemhogy egy masszázst

Idézet: Telk - 2009.01.14. 00:24:55
Nem mondod komolyan?


de, komolyan mondom nem szeretek vékony jégen táncolni
Dátum: 2009.01.14. 00:21:38
meg masszív jég