Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Delain

Oldal: 12
Dátum: 2009.10.22. 08:18:46
Hogy nevezik a vesszőtartót?

tegez
tasak
zacskó
tarisznya

"vesszőtartó"?
Bocsi, de nem értetted a lényeget.Biztos zavaros voltam.
Ha csak a 3.-4. megy be, mert spec szürést kap akkor miért gondolkozzam új kérdésen, ha kevesebb LE-t kapok, mintha hagynám a francba a kérdés feltevést.Így szerintem nagyobb diferenciát kellene alkalmazni,hogy megérje.
Szerintem több mai "gyerek" látta , mint a Futrinka utcát amiből kaptam már szintén jópár kérdést.
De ha már szerepelt akkor ne legyen spec.,mert ugye nem lesz lehetőséged újjat írni.
Egyébként a kérdéseimet abból probálom meriteni amik már bementek.De igazából nem sok értelmét látom, mert csak felhúzom magam azon,hogy valaki hasonló kérdése bemegy -- az én kérdésem meg spec lesz.
Ki nem szerepelt a Gyalog galopp címü filmben?

Graham Chapman
Terry Gilliam
Rowan Atkinson
Michael Palin


A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.

Szeretném megkérdezni, hogy akkor törölve lesz az összes többi filmes kérdés?A kvíz olimpián 50-ből 5 biztos az volt.Nem hiszem,hogy speciális lennék mert jobban ismerem a Monty Python-csoportot, mint Angelina Jolie filmjeit vagy a Titanic-ot.
Dátum: 2009.10.14. 08:46:19
A válasz helyes!
Melyik megyével NEM határos a Balaton?

Györ-Moson-Sopron
Sopron
Zala
Veszprém

A kvíz olimpián kaptam a kérdést.Na melyik?
Dátum: 2009.10.12. 16:18:03
A kvíznél van valami bibi, mert néha inditok 2 vadászatot kérdés nélkül megkapom a 10% bonus LE-t ,közvetlenül utána inditottam 3vadászatot első kérdésre rossz választ adtam és nem adott több kérdést,mind 3 nem sikerült jó választ adni volt
Budapest
Arad
Érsekújvár
Debrecen


A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésed az értékelők szerint érdektelen lexikális tudásra hivatkozott.

Ez érdekes az utobbi 5 kérdésemből,amire feleltem 2 évszámokra kérdezett.Az nem lexikális tudás? Esetleg ha úgy kérdezem melyik elcsatolt/határon túli/területen született megfelelt volna a kérdés?
Dátum: 2009.09.29. 15:45:28
--------------------------------------------------------------------------------

Lemondok a kérdés feltevéséről 135 lélekenergiáért.

Lemondok

Legutoljára feltett kérdésed
"... éves lettem én,"Hány éves is lett József Attila a Születésnapomra c. versében?

27
24
32
21


A kérdésre eddig 0 jó és 0 rossz válasz érkezett.
Legutóbbi kérdésed kiértékelés alatt van, addig nem tudsz újabb kérdést feltenni!

Látom több embernek is hasonló a problémája,csak nekem már kész a küldetésem.Ér-e valami hátrány ha lemondok a kérdés feltevésről,hogy ne fokozzam a torlodást?
Dátum: 2009.09.29. 08:43:38
Köszi
Dátum: 2009.09.29. 08:40:00
Lassan 24órája nem értékelődik a kvízkérdésem,pár vadászat után kellene írnom a következőt.Ha addig nem lesz értékelve elvesztem az írás lehetőségét?
Ki írta az Elveszett illúziók c. művet?

Balzac
Steinbeck
Sadoveanu
Gorkij


A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdés ill. válaszok helyesírási hibát tartalmaztak.

Nem találom a hibát,merre van?
Melyik regényt nem Jókai Mór irta?

Kárpáthy Zoltán
Tót atyafiak
Szegény gazdagok
Mire megvénülünk


A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdés ill. válaszok helyesírási hibát tartalmaztak.


Merre keressem a hibát?
Oldal: 12