Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Drachus

Oldal: 12345678
Dátum: 2011.03.10. 01:24:28
becsapós a megfogalmazás....köszi
Dátum: 2011.03.09. 16:55:21
Az entitás csatánkénti ÉP regenerációját IS csökkenti, szakértelem szintenként az entitás MAXÉPjének 0,02%-val.

wikin van rajta

magyarán ebből a mndatból, hogy mident csinál, amit az epinél, csak mivel itt nincs várakozási idő, itt az ÉP regenárációt csökkenti. én így veszem ki
Dátum: 2011.03.09. 14:15:29
Nem működik az Epikus Specializáció. Már 20-as szintű a szakim és az Entitásomnak még mindig ugyanannyi a max. varázssebzése, miközben már 10%-al kevesebbnek kéne lenni.

Jó lenne javítani, mert fölöslegesen nem szeretnék LE-t pazarolni.

Köszönöm
Miért állnak a Flamingók féllábon a vízben?

ne vegyék észre őket áldozataik
nehogy kihűljenek*
könnyebben tudnak egyensúlyozni
a víz tetején úszó rákokat lábbal kapják el

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.


Nem tudom mennyivel speciálisabb ez, mint más kérdések, főleg olyanok amiket fél órát guglizok, és mire megtalálom a helyes választ, az összes vadászatom lefutott. Valaki indokolhatná most, akkor hogy ez mitől is olyan hű de nagyon speciális? ráadásul ez még egy érdekes dolog is
Dátum: 2011.03.01. 21:49:35
hát gyorsan kitalálhatnának vmi helyettesítést, mert átvágva érzem magam így...nem volt kiírva h meddig tart ez a (event?) besorolás dolog...meg később kezdtem a játékot, és ezért büntetve vagyok most.
Dátum: 2011.02.28. 15:14:05
Idézet: Buttgereit - 2011.02.27. 19:31:34
Melyik író nem írt sci-fit?

Arthur C.Clarke
R.A.Salvatore
Stanislaw Lem
Isaac Asimov

Ma kaptam ezt a kérdést amire nincs helyes válasz a kérdés feltevője szerint R.A.Salvatore nem írt sci-fit ami nem igaz! A klónok támadása(Star Wars) könyvet ő írta. Azt még megértem hogy a kérdés feltevője tájékozatlan de hogy a bíráló se képes legalább a keresőbe beírni a nevet az szomorú. Komolyan felül kéne vizsgálni azt kinek van joga kérdést értékelni!


Egyetértek, hogy a nevét oda kéne írnia annak, aki bírálja a kérdést, és szerepelne minden kérdés mellett ki bírálta el. Ezzel a klónok támadása dologgal is egyetértek valamelyest, bár nekem az nem író, aki egy létező, megírt történetet papírra leír. sztem az az író aki kitalálja az egészet, nem? (Star Wars II. A klónok támadása, író: Salvatore Lucas forgatókönyve alapján)
Dátum: 2011.02.27. 20:02:27
Hali.

Vissza kéne állítani a besorolásokat, mert egyeseknek megint óriási előnyük lesz, csak mert előbb kezdték a játékot. Ugyanez igaz a később kezdők előnyéről a Sztázisbuborékkal kapcsolatban, magyarán ki kéne egyenlíteni újra a játékot! Ezt minél rövidebb időn belül illene megtenni. Egyim oldalról lehetővé tenni, hogy más módon vagy ugyanolyan módon kvízmedált lehessen szerezni, másik oldalról pedig, hogy vagy mindenki használhassa a Sztázisbuborékot, aki költ rá, vagy legyen egy relikvia, amivel lehet nullázni a Győzelem/Vereség mutatót!

Nagyon szépen köszönöm!
Dátum: 2011.02.27. 15:59:19
Feltettem 1 kvízkérdést, amit fél óra alatt több mint 1000x válaszoltak meg, és most nem találom a feltett kvízkérdéseim között... ez miért van?
Dátum: 2011.02.26. 20:39:14
Craslorg magyarán megint felbillent az egyensúly, amire úgy törekszik a TEAM, sztem illene visszaállítani
Dátum: 2011.02.25. 13:32:06
Ezt akartam én is mondani, hogy nem tudok besorolni....de ha ez a megoldás, amit mondtál Cras, akkor jó....de én szeretnék besorolni, úgy jobban élvezem a kvízt
Dátum: 2011.02.20. 19:13:18
Én is kikövetkeztettem, de attól még spec sztem
Dátum: 2011.02.20. 12:28:07
Az alábbi pénzek közül melyik rendelkezik belső értékkel?
Amerikai Egyesült Államok ezüst egydolláros érméje.
2 euro-s érme.
MNB 20000 Ft-os bankjegye.
Amerikai Egyesült Államok 20 dolláros bankjegye.

Mi az hogy belső érték? hűséges típus? vagy szeretnivaló? amúgy meg rohadtul spec.
Dátum: 2011.02.17. 14:10:12
Idézet: Redy - 2011.02.16. 18:43:43
A nyitvatermők és a zárvatermők között miben van különbség ?
virág*
gyökér
szár
levél

Ezek közül mindben különböznek.


A nyitvatermők és a zárvatermők között miben van a lényeges különbség ?
virág*
gyökér
szár
levél

valószínűleg kijavították, mert én már így találkoztam vele
Dátum: 2011.02.14. 14:20:52
Idézet: Rogalndorn - 2011.02.13. 13:02:42
Hehe, ez jó, ilyen kulturáltan én szoktam sértegetni másokat.
A törökméz meg valóban nem méz hanem egy sütemény neve.
Furcsa is lenne ha a méhek a törökökből készítenék a mézet.......
Vagy talán a gyilkos méhek is csak a mézhez gyűjtögetik az alapanyagokat?

Lemaradt: dobtam is rá egy tízest.


Nagyon okos vagy valóban, mert valószínűleg te sosem tévedsz, de tény hogy összetévesztettem a lépesmézzel a cuccot, amit utoljára 18 éve ettem. Mondjuk lehet hogy te még nem vagy ennyi idős
Dátum: 2011.02.14. 12:55:49
Mi lehet az a Legends of the Seeker?
sorozat
térkép
képregény
mi tudom én?

no comment...
Dátum: 2011.02.13. 18:50:01
Mi a 2010-ben a Magyar nemzeti bank kiadott 500 000 forint értékű aranyérme témája?
Bíró László József, a golyóstoll szabadalmaztatója
Őrségi Nemzeti Park
Szent István király Intelmei Szent Imre herceghez*
Erkel Ferenc születésének 200. évfordulója

Magyartalan a kérdés és rohadtul speciális is. kigooglézni sem tudtam
Dátum: 2011.02.12. 15:36:52
Én csak arra akartam kilyukadni, hogy olyan nincs hogy pápák, tán még szó sem létezik ilyen, ugyanis pápa mindig csak egyetlen egy van és van 1 olyan vicc, amire célozni akartam, ami a következő:

Mi a leglehetetlenebb vicckezdés?
Két pápa beszélget...
Dátum: 2011.02.12. 13:54:42
lehet hogy létezik a gesztenyeméz, de akkor a Törökméz nem méz?

edit: jó kis finom harapnivaló méz, de attól még méz, mégha nem is csurgatod
Dátum: 2011.02.12. 13:49:42
Hol élnek a Palócok?
Bánság
Erdély
Ipoly völgye, Nógrádi medence*
Mezőség

át kéne fogalmazni a kérdést, mert a Palócok nem csak az Ipolyban élnek! Én mátrai vagyok, tudom:D
Dátum: 2011.02.12. 13:40:13
Melyik nem egy mézfajta?
gesztenyeméz
törökméz*
akácméz
hársméz

szerintem gesztenyeméz nem létezik, de a kérdező szerint a törökméz nem méz
Oldal: 12345678