Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Szeptimusz

Oldal: 1
Dátum: 2009.01.12. 08:57:38
Ez a vilag 1-re vonatkozik, de van a vilag 2-ben is ez a szövetség, oda is lehet jelentkezni, bár ott kevesebben vagyunk.Szóval mind a két világba lehet jelentkezni, mind a két világban Felszabadítók a nevünk, és mind a kettőben gyémánt.
Dátum: 2009.01.12. 08:54:10
A Felszabadítók szövetségbe lehet jelentkezni. A mostani tagok számának állása; 14/8. Amíg van hely, addig mindenki számára nyitva áll a kapu. A jelentkezés nagyon egyszerű; jelentkezz, és mi fölveszünk. Ez egy most "épülő" félben lévő szövetség, kezdettől kezdve volt, aki jelentkezik, nem jár rosszul, mert lehetséges, hogy nemsokára előrébb kerülünk a rangsorban.
Üdvözlettel;
Jenna
Dátum: 2008.11.07. 21:55:38
Én nálam is volt egyszer, hogy egy gépről játszottam a testvéremmel. És énszerintem vannak olyanok is, ahol csak egy számítőgép van, így aztán egyszerre vannak belépve. És ha valaki úgy gondolja, hogy én Árnyfantom építő karija vagyok, akkor volna egy kérdésem; logikus egy építő karinak drága fegyvereket venni, szakértelmet turbózni, tulajdonsági pontokat tolni föl? S én hetes szintű vagyok, a testvérem meg csak négyes. És mi baly van azzal, hogy úgy gondolom, hogy a szövetségnek hasznos az épületek építése, s azt a lélekenergiát, amit nem tudok fölhasználnim, pl.: 120-o-ig berakom, mondván; sok kicsi sokra megy.
Dátum: 2008.10.25. 09:20:33
Szerintem inkbb a tulajdonságokat kell fejleszteni, mint a fegyvereket, mert ha szintet lépsz, a fegyver amit eddig használtál édeskevés lesz a szintednek, de a tulajdonságokat nem kell elobni, s újat venni helyébe
Köszönöm.
Én azt szeretném kérdezni, hogy hogyan lehet állatot idomítani.
(Izgatottan váromn a választ )
Dátum: 2008.10.18. 17:12:03
Hy, fiúk lányok!
Dátum: 2008.10.17. 19:01:20
Reménykedem, hátha szükség lesz rá...
Dátum: 2008.10.16. 18:07:34
Már 36%-on van az őrtornyom.
Dátum: 2008.10.16. 17:50:47
Tudom, itt sem tolongnak a jelentkezni vágyók, de remélem nem baj, ha én is lopom itt egy kicsit a levegőt néhány billentyű elherdálásáig, tehát;

Szívesen látok jelentkezőket A Gyémánt Horda Szövetsége-szövetségben. Tudom, hogy ez a szövetség még cseppet sem forrotta ki magát, ezért szeretném, ha belépnétek, és segítenétek.
Oldal: 1