Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Isten Kardja

Dátum: 2011.02.07. 14:36:44
Nem Phobosz, én is így gondolom. Na de hátha másnak más rugóra jár az agya!
Dátum: 2011.02.07. 14:13:40
Idézet: Morzkod - 2011.02.07. 13:43:27

De hogy azért ne teljesen a levegőbe beszéljek: a jutamakból 3 nagyon hasznos egy építésznek.



Morzkod: nagyon őszintén kérdezem, hogy mi az a 3? Mert akárhogy is töröm a fejem, nem bírok rájönni....

mod: style
Dátum: 2011.02.07. 12:39:11
Jaj Roscó barátom, hát nem kifelejtetted azt a komoly végzetmedált - ha elég sokat épít
Mi ez ha nem motiváció egy építőkarinak?
Dátum: 2011.02.07. 11:46:56
Ilyen feltételek mellett biztos nem építem tovább - 6.6 millás az építésem és nem tartom építőnek magam - ráadásul a Szövimtől ezzel már elvettem 1.6 M LE-nyi építést, a kincspontokról nem beszélve.

(Ha más világokbeli játékosoknak nevetségesnek tűnnének az összegek akkor megértem, de nem szabad elfelejteni hogy a V5 szabályrendszere merőben más mint a többié!)
Dátum: 2011.02.07. 09:37:16
Én azért toltam eddig,mert el amúgy is el akartam érni a szintX3-as szerencsémet. Elértem. Többet nem építek - legalábbis a csapdába nem az biztos, mert ez így is a szövim kárára ment.
Dátum: 2011.02.07. 09:01:38
Na hát azért ritka nagy pofáraesés lenne ha csak azért nem lenne a végén jutalmazás, sőt sötét korszak következne - mert ne feledjük: "Ha három héten belül nem sikerül az összes xenomorf királynőt elpuszítani és testüket csapdába zárni, akkor a világotok történetében sötét korszak köszönt be" - mert a V5-ön el van méretezve a csapda, vagy mert nincsenek megfelelő mértékben ösztönözve az építésre a tagok.
Én is örülök az eventnek, mert a friss állataim - akiket nemrég idomítottam - már mind a négyen 47-es szintűek, de azért kiszúrás lenne hogy pont 600 győzelem (nem tartalékoltam) és egyik legtöbbet építőként az event után még sz*pópályára is lennék állítva mert a csapdák nem épültek fel.

De biztos nem így lesz, ugye?
Dátum: 2011.02.06. 08:14:54
Apropó:
ha már úgyis ilyen gyorsan leöljük az összes xenó-mamát és idő előtt lezárul az event csatarésze, nem lehetne egy olyan barbatrükköt csinálni hogy amikor mindegyiket megöltük, akkor meglepetésként a nyakunkba szakadna mindegyik Xenó Anyakirálynője, brutálisan sok ÉP-vel és mindenkinek azt kellene ütni?
Akkor talán még húzhatnánk egy darabig nem? Persze csak egy ötlet volt.
Dátum: 2011.02.06. 07:57:06
Na ez a méreg, nem a ciánkáli 0PP, 0 CSP és még kellett volna 72 győztes csata a TOP10-be jutáshoz.
Na ez van, legközelebb tartalékolok
Dátum: 2011.02.05. 20:11:57
Igenis van hatalmas és óriás kategória - többször is kaptam ezeknek megfelelő LE-t egy-egy CSP-s csatáért.
Csak ahogy fentebb is fogalmaztak: nem írja ki.
Dátum: 2011.02.05. 19:09:29
Na ezaz...
Dátum: 2011.02.05. 18:49:54
A V5-ön tegnap estétől ma estig az utolsó legnagyobb dög ÉP-je 50%-ról jelen állás szerint 22,22%-ra esett vissza - marad 3 himihumi...hétfőre vagy keddre vége.
A csapda készültsége a legnagyobbnál viszont stabilan 0.17%...semmit sem változik és a többinél se ugrálnak az indexek.
A szerencsém mindjárt szintX3, ami a V5-ön harcos karinál még nem gyakori, a Xenónak szánt csapdaépítésben most 3. helyen állok...és ugyan lehet hogy csak egy hét telt el az eventből, de garantálom hogy ilyen aktivitással nem épülnek fel a csapdák.

Mindamellett maga az event - továbbra is azt mondom és Roscóval értek egyet - JÓ!
Olyannyira hogy ez a "vadászati metódus" maradhatna fixen is
Dátum: 2011.02.05. 09:46:24
Köszike
Arra próbáltam rávilágítani, hogy nekem inkább úgy tűnik hogy az előző kb 380 Xenó csatámban lényegesen kevesebbet amortizálódtak eddig az állataim, ami szögesen ellentmond annak a ténynek hogy elvileg levették az állatsebzést.
Mindegy, majd növelem a vastag bőrt - hosszú távon úgyis szükség van rá.
Dátum: 2011.02.05. 01:03:16
Még egy utolsó és esküszöm többet nem írok, mert úgyis megvan a 400 nyert csata de eddig ilyen még nem volt a mostani event alatt:

Előzmény:
"Miklós
Adminisztrátor
Re: Xenó háborúk
1149. hozzászólás

.....Emiatt több xenó is hamar elpusztult, a játékosoknak magasabb szintre kellett ütni, és itt voltak a rendszernek hiányosságai, a magasabb szintű xenók relative erősek voltak, ez az, amit közben korrigáltunk..."


Meg tudja mondani valaki hogy mi a közös az összes állatomban?

Lúdvérc
Ájult még 11:59:33 ideig.

Jószél Fúvása
Ájult még 11:59:02 ideig.

Az Öreg Puszta
Ájult még 11:59:10 ideig.

Szépmező Szárnya
Ájult még 11:59:33 ideig.

Az utolsó sor, vagyis az "Ájult még..." pedig eddig erre nem hajtottam !
Az az érdekes, hogy az elmúlt 5 napban EGYSZER SEM ÁJULTAK EL AZ ÁLLATAIM! MINDIG ROHAMOSAN SZINTET LÉPTEK (aranykorona, maxos intelligens kedvenc).
Most pedig majdnem a tapasztalatuk felénél beájultak....hogy van ez? Állítólag most vettek le a sebzésen - erre én is olyanokat sebződök hogy csak lesek, az állataim meg kifexenek.
(Tudom hogy egyre több TP kell a szintlépéshez, de nem egyenesen arányos a mostani hirtelen ájulással az eddig tapasztaltak)

Szóval szépen "korrigáltak"...
Dátum: 2011.02.05. 00:38:19
Pedig a jelen állás szerint nagyon úgy néz ki hogy a csapdák némelyike soha nem nem készül el a V5-ön.
Nézzük ezt: 65. Cetherethun, a kegyetlen, csapda szintje: 0.17 %
Azt értem, hogy ha leütöttük a saját Xenónkat akkor először a magasabbat ütjük amíg van, aztán megyünk lefele. De a csapdaépítésben hogy van ez? Ha felépítettük a csapdánkat, akkor menjünk és építsük a másokét?
Csakhogy ha még a sajátunkat sikerül is felépíteni, ami most - döglött Xenóanyó mellett - 15.37 %-on áll csak (már ez önmagában hihetetlen hogy sikerülne), a végén pedig még jól pofára is esünk, mert jutalmat nem kapunk - hiszen lesz olyan szint ahol nem épült fel a csapda?

Még egyszer mondom: !0.17%!
Azon a szinten nagyon kevesen vannak és biztos hogy nekik már megvan az 1600-as limit is. Semmi sem motiválja őket hogy alig néhányan felépítsék a teljes csapdát, amit meg is értek!

Az event igenis , de az építés része nem a V5-re van szabva.
Dátum: 2011.02.04. 22:26:45
Tudod.
Dátum: 2011.02.04. 21:50:54
Idézet: Viskos - 2011.02.04. 21:36:38
A jutalmak növelését én csak úgy látnám reálisnak, ha nem lineárisan nőne tovább az igény, hanem exponenciálisan.
Pld. csatajutalom: 100/200/300/400 után 600/900/1300
pld. építés: 400/800/1200/1600 után 2200/3200/5000


Az építéssel egyetértek, nekem már most 5000 felett van, de a csatajutalom legmagasabb fokát amit bekalibráltál - 900/1300 - extra magasnak tartom egy olyan karakternek mint én, akinek nem volt extra CSP/PP erőforrás tartalékolva az eseményre. A 400-at is elég úgy teljesíteni hogy a V5-ön 2-3 nap múlva nem lesz egy élő Xenó Királynő sem.

Akkor aztán izmozhatok a napi PP/CSP-vel, ha nincs mit ütni a Xenócsaládból
Dátum: 2011.02.04. 17:45:46
Idézet: Fubujoci - 2011.02.04. 17:29:15
ezért tanácsolom az építés tovább növelését és jutalmazását.


Valóban elég alacsony a limit.
Dátum: 2011.02.04. 16:28:52
Idézet: Becksim - 2011.02.04. 16:20:35
V5ön továbbra is úgy érzem, hogy az a veszély fenyeget, hogy a királynők nem érik meg a hétfőt. A most végrehajtott könnyítésekkel pláne nem fogják. Én nem spájzoltam különösképpen előre, most 116 győzelemnél vagyok, ami három hétre arányosan rendben is lenne, de ha egy hétig tart az event, akkor biztosan lemaradok még a második erősségű cuccokról is, nemhogy a 3-4es szintűről.
Nem lehetne megoldani valahogy a regenerálódást, vagy a már javasolt ájulást-feltámadást, amíg nincs a csapda készen? Mert ha nem változik semmi, jövő héten nem lesz már kit ütni.


A hétfőt sztem még megérik...de túl sokat már biztos nem. Nekem ugyanez volt a félelmem mint neked, de gyorsan átváltottam 30PP-re és az összes CSP-m is abba toltam.
Azon gondolkodom, hogy a csapdák felépülnek-e valaha egyáltalán, ha a szövetségi építésbe nem számít bele a csapda építése.
Mindenesetre hatalmas táp lenne az állataimnak ha tényleg 3 hétig tartana.
Dátum: 2011.02.03. 19:05:38
Teljesen igazad van, de azt is vedd figyelembe hogy én csak a saját szemszögömből nézve alkotok ítéletet, ezt osztottam meg itt veletek. Egyébként 57. szintről ölök csak 65-öst és hidd el hogy tényleg nem irigyellek!

Azokat pedig csak sajnálni és szánni tudom, akik névtelenül lepontozzák csak azért az előző hsz-emet, mert jó Magyar szokás szerint csak a negatívumot és a sírást díjazzák!
Dátum: 2011.02.03. 18:29:15
Amikor megszálltak a Xenók, azt hittem hogy nem veszek benne részt a jutalmakat látván, de azóta rájöttem hogy ettől jobb esemény eddig nem is nagyon volt talán:

- amióta tart, a napi CSP-m "elvadászása" sokkal gyorsabban megy, mindössze 2 X 15 perc, amíg az összes CSP-m, PP-m lenullázom
- gyógyitalt eddig csak azokat használtam amiket dobott (mondjuk csak azért ennyit mert nekem nem volt sajnos felhalmozva CSP-m Ezért tartok cirka 300 győzelemnél csak)
- ami a legfontosabb: brutális táp az állataimnak! Amióta tart az event, legalább 10 szintet léptek

Az építés az ami egy kicsit zavaró, mert ugyan még az első 10-be benne vagyok és épp a szerencsémet emelem amúgy is, de jó lenne ha a szövetségi építésbe is beleszámítana valamennyit.