Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Isten Kardja

Dátum: 2011.11.29. 09:11:59
Akkor nem csak én látom úgy, hogy az a 12% bizony nem 12%....
Dátum: 2011.11.27. 15:05:22
Miközben énekeltél, egy szakállas faszi üvöltötte hogy "Rock n' Roll Yeah!"
Ööööööö....nem én voltam, becsszó!!!!
Dátum: 2011.11.26. 22:37:38
Jó kis találkozó volt Bár a licit után léptünk a srácokkal
Dátum: 2011.11.24. 20:40:44
Idézet: Hujegyerek - 2011.11.24. 19:35:07

Egy a baj, ahogy észrevettem ez a fórum is a prémeseké, ők ráérnek itt lenni naphosszat, míg a nemprémesek pénzt is keresnek a napi betevőért. Így a hozzászólásomat se sokan fogják érteni, mert miért is értenék egy töltelék gondolatait.
Mindegy, mit csinálsz.


Na menj a .....


A prémesek nagy része is kőkemény munkával szerzi a pénzt. Mondjuk kevesebbet vásárol, kevesebb cigit szív, hogy jusson a VU-ra.
Kezded megszolgálni a nevedet.
Dátum: 2011.11.23. 19:50:57
Itt igazából nem a Xenó event a lényeg...itt csak kibukott a történet. Semmi garancia nincs arra hogy ugyanezek a játékosok (és valószínűleg mások is) korábban nem használták ezt a technikát. Sem garancia, sem bizonyíték. Itt a kérdés csak az, hogy a jövőben meg lehet-e akadályozni ezt a fajta jogtalan előnyhöz való jutást.
Mert ezután minden eseménykor felvetődik a gyanú...
Én nem vagyok véresszájú, nem kívánom ezeknek a karaktereknek az örökös zárolását, ennek értelme nincs. De akkor is oda kell figyelni hogy a jövőben ilyen ne történhessen meg. Se a Xenóknál, se a Landragornál, se Lédi Alumíniumnál
Dátum: 2011.11.23. 11:52:07
Nyugalom, el szoktam Elegem van azokból, akik jogtalan előnyökhöz jutnak így vagy úgy. Ha tartalékolsz, neked se kellett volna mínuszba menned. Zárolva se lennél.
Dátum: 2011.11.23. 11:40:25
Idézet: Hujegyerek - 2011.11.23. 11:27:15
Tudja egyáltalán valaki, miről is van szó???
Dobálóztok itt a nagy szavakkal, így büntessünk, úgy büntessünk, de néhány (egy) bennfentesen kívül itt talán senki nem tudja, pontosan miről van szó!
Nem volt több száz mínusz csp/pp, én pl. minden nap nulla (vagy pozitív) csp/pp-vel zártam a napot, még ha le is mentem mínuszba, még aznap vissza is töltődött. Mit is használtam ki? Az event alatt nem használtam fel több „erőforrást”, mint lehetett volna.(Igaz én nem is kerültem a TOP10-be.) Ennyit az okostojásokról.


Majd akkor beszéljen belőled a sértett büszkeség, ha nem csalsz. Felháborodni azoknak van joguk, akik tisztességesen tolják a játékot.
Dátum: 2011.11.23. 09:43:48
A V5-ös Xenó toplistához:
3177 győzelemmel lettem az első. Nyugodtan ki lehet számolni: memóriaszelence, 800 CSP, 300 PP-volt indulásnál. Minden napközben termelődő CSP-t, PP-t az eventbe toltam, plusz még a kisebb portyázás italokat is.
Nyugodtan utána lehet nézni
Ezért nem feltételeztem hogy bárki csalt volna az eventben. Ha ennél többet győz valaki, akkor gyanakodok, de még akkor is ott lehet a gyorsításokban a CSP. Bár nem érteném hogy miért nem a Landragórnál veszi ki az illető, szerintem azon jobban megérné.
Támogatom egyébként a felülvizsgálatot..már ha egyáltalán lesz ilyen.
Dátum: 2011.11.23. 09:15:46
Akkor meg szánjon rá időt a JV és takarítsa ki a szervert.
Dátum: 2011.11.23. 07:55:19
Azért ilyenkor egy kicsit mindig elkeseredek, ezért nyugodtan nevezzetek naivnak...még szerencse hogy a mi szerverünkön nem volt csalás, mert biztos elment volna az életkedvem is a játéktól.

Lehet itt magyarázni hogy mínuszban vannak és hogy "előre felvették" a CSP-ket, de nem véletlenül van a CSP-limit, illetve újabban a memóriaszelence. Pont azért, hogy akik tartalékolnak, memóriaszelencére áldoznak, azoknak nagyjából ugyanannyi esélyük legyen toplistásnak lenni. Az ügyeskedőkkel meg tele van a f*szom.
Dátum: 2011.11.20. 20:14:53
Szerdára? A V5-ön - ha így haladnak a csapdák - reggelre vége az eventnek.
Dátum: 2011.11.20. 08:37:54
Pontosan mikor ér véget az event? 23.-án 10 órakor?
Dátum: 2011.11.19. 11:20:56
Idézet: N3uTrIn0 - 2011.11.19. 10:57:05
Még a TOP10 építő jobb jutalmazásával egyetértek, viszont a TOP10 nyert győzelemmel rendelkezőket azért nem támogatnám ennyire.

Ezek alapján, amit mondasz, aki meg tudja magának engedni, hogy ősköves cuccai legyenek és prémes legyen, az kapjon még tápot, hogy nagyobb legyen az előnye azokkal szemben, akik ezt nem engedhetik meg maguknak?


Visszakanyarodtunk ezzel az őskori problémára, prémes, nemprémes....ezzel szerintem felesleges foglalkozni.
Nem csak ez az event szól arról hogy ki tud több CSP-t tartalékolni, azért valljuk be őszintén. Ha Landragornál többet tartalékolsz, többször aktiválod a pilont, a végén szignifikánsan többet kapsz a tulajdonságaidra.
Ez az esemény miért lenne más? Többet gyilkolsz/építesz mint az átlag, lényegesen nagyobb tápokhoz jutnál - aminek hiányáról oldalakon keresztül győzködtetek itt a fórumon.

Igazából elkanyarodtunk attól, amit eredetileg felvetettek páran: hogyan lehetne vonzóbbá tenni ezt az eventet, hogy ne csak a minimumot teljesítse a tagság?

Nekem ez volt az ötletem

Erre megpróbáltatok meggyőzni arról, hogy milyen hatalmas táp az ismételhető küldi ( VALÓBAN AZ!!!), de mégsem teljesít a többség a minimum szinten felül...nem értem. Vagyis azért kapisgálom...

Még valami: egyszer ki kellene próbálni, hogy ha mindenki csak a minimumot veri a xenókba, a végén megdöglenek-e. Mert ezt Te sem tudhatod.
Dátum: 2011.11.19. 10:23:41
Idézet: Birka - 2011.11.19. 08:10:25
Valamint azt azért vedd bele, hogy a toplistás helyezéshez 1-2 hónapnyi CSP tartalékolás kell, és ha valakinek van "beragadt" gyorsítása, akkor behozhatatlan előnyben van a többiekhez képest. Éppen ezért nem lehet erősebb jutalmat adni a toplistásoknak.


Ne haragudj, de ez paradoxon Pont azért, mert hosszú időn keresztül vegetáltam hogy maxos PP-vel, CSP-vel és memóriaszelencével vághassak neki az eventnek és ezért el kellett tűrnöm hogy néhányan időközben megerősödve napi szinten farmoljanak, NA pontosan ezt a fajta lemondást kellene díjazni. Legalábbis én így látom...
Dátum: 2011.11.19. 10:10:38
Csillagos tízes
Dátum: 2011.11.19. 10:08:54
Úgy látszik mégse elég ez egyeseknek mint motiváció. Nekem ezeket ne mondd, mert ma meglesz a 3000 győztes csatám. Inkább azoknak akik látványosan telibesz*rják az eventet. Nekem elég volt, brutális táp volt az állataimnak, de ami a legfőbb, élveztem nagyon. Ha ez nem derül ki az előző hsz-imből, akkor sajnálom.
Arra próbáltam rávilágítani, hogy talán mivel lehetne vonzóbbá tenni az eseményt azoknak, akik nem tolják.
Dátum: 2011.11.19. 07:46:27
Idézet: SuperEgo23 - 2011.11.19. 07:37:23
I.K. : Rendben lenne amit mondasz, hogy a TOP-ot díjazzák jobban, amennyiben nekem is Eh-sként ugyanannyira megérné a Top-ban lenni. Az event elejétől fogva 800+200 cspn ülök!! Remélem érthető mit akarok kihozni mondandónak.


Természetesen értem! Viszont ha olyan relik esne a TOP-nak, ami már elgondolkodtat arról hogy esetleg megéri-e bevállalni - ideiglenesen - a több TP-t...én meg erre próbáltam utalni.
Persze ilyet a büdös életbe nem fogunk kapni
Dátum: 2011.11.19. 07:09:02
Idézet: SuperEgo23 - 2011.11.19. 06:31:49
A tartalékolással semmi gond, de nekem nem kell pl 1600*61 tp ezekért a relikekért, sőt ...


Ezért mondtam korábban, hogy változtatnék a jutalmazási rendszeren. A top 10-nek szignifikáns jutalmat adnék, hogy abba is megérje küzdeni. Aki arányosan sokkal többet teljesít a minimumnál legalábbis az építésben és a gyilkolászásban, azoknak megint csak valami bónusz tápot...
Talán így lenne motiváció...
Dátum: 2011.11.19. 03:27:08
Idézet: Psych - 2011.11.19. 01:33:06
A xenoknál teljesítményarányos jutalom van. Csak alacsonyk a kategória-határok. Lehetne pl. 400-800-1200-1600. Máris jobban érezné magát 5 ember - a maradék 1000 persze rosszabbul.


A maradék 1000 meg motiválva érezné magát az event előtti tartalékolásra és több energiát is fektetne bele.
Dátum: 2011.11.18. 21:42:14
Idézet: Junior0 - 2011.11.18. 11:08:43
Ennek csak azért nincs értelme, mivel ha lenne jutalom 400/1600 felett akkor mindenki jobban hajtana, és lenne értelme építeni is,


Pontosan! Éppen ez lenne a lényeg! Ha a mostanin nem is, de a következőn már lehetne teljesítményarányos a díjazás. Kicsit fura így, hogy az is a maxos jutalmat kapja (már persze ha felépülnek a csapdák) aki 400-Xenót ölt le és kész, meg az is aki 3000-et.