Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Gerald Serrault

Oldal: 1
V5-ön kedvenc fenyegetőlevelem:
Küldő: Poloska
Üzenet címe: (nincs cím)
Dátum:Ma, 12:00:25
Ma, 11:55 Poloska Pedró Te nyerted a csatát.
A jutalmad 0 lélekenergia és 6 TP. Csata leírása

neszeelvezd el magat id............ , remelem elvezed is kis h.......... , a kinzoba meg teheted a f....... bele kis mar............ , es addig kaptok csapast meg megunjuk hogy csakodjunk tikteket, elvezetek ki bar....... , es ne irj valaszt , nem vagyok kivancsi a valaszodra kis bogarkam, ugyhogy mehetsz te is meg a tarsaid is kapalni mehettek le a foldrol mert matol kezdve hoszu udon keresztul kaptok csapast, ha meg azt hiszitek hogy mi megijedunk attol hogy visza adjatok tevedes kis bogaram akarmekora a citadelatok csak 5 szintu tala , meg a mienk az egesz, nem erdekel hogy semlegesititek a fo hogy azt se epitetitek be, ha bar..... vagytok annak ara van kis bogarkam

Dátum: 2011.01.14. 12:33:39
Szintén Kvízolimpia:

Melyik nem kisbolygó?

Debrecen
Szeged
Eger
Nyíregyháza

?????
Ez mi? Természetesen rossz választ adtam, azaz ugrott az esélyem az olimpián...
Köszi Srácok!
Dátum: 2011.01.08. 07:44:11
Támogatom Tseby hozzászólását! Vagy legyen a kivégzés hasznos, vagy legyen helyette valami hasznos jutalom!
Dátum: 2010.08.30. 19:48:46
Sziasztok!

Nem tudom, más is észlelte-e, de mivel összegyűlt rengeteg csp-m, két napja csak vadászok, és azt tapasztalom, hogy az a kérdés, hogy "Mi található egy vonósnégyesben?" néha egymás után újra sorrakerül, majd két kérdés múlva ismét, majd ismét egymás után kétszer. Az elmúlt napokban körülbelül hússzor válaszoltam rá. Vagy szerverhiba, vagy harmincan feltették ugyanazt a kérdést, és mindegyik el lett fogadva.

Nézzetek utána, ha gondoljátok, bár legalább van egy kérdés amire tuti tudjuk a helyes választ.
Dátum: 2009.10.27. 14:44:25
Mir tört ki a II. világháború?

1937 augusztus 15
1938 szeptember 1
1940 február 15
1939 szeptember 1

...gondolom a "ko" lemaradt a nagy sietségben.
A jóváhagyójának külön gratulálok, és üdvözlöm.
Oldal: 1