Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Dabar

Oldal: 1
Dátum: 2017.11.13. 20:07:07
Évek után most tértem volna vissza, eleve a karaktert se akarta megcsinálni a 4. világra se gyorsregisztárcióval mert NINCS karaktered a világon címszóval, BAKKEr azért gyorsreg hogy legyen új karakter, WTF??? Második opció a sima regisztráció de az se jött össze mert a biztonsági kép amiről a betűket és számokat kellett volna lemásolni nem jött elő, se asztali számítógépen, se laptopon, se a samsung s7 edge telefonon.
Egy 4. laptopon csak össze hoztam a karakter készítést a 4. világon, örültem neki, hogy végre játszhatok, sok újítás van ami tetszene, erre a karakter fejlesztés is tiszta buggos. Nem akarta növelni se a karakter szakértelmet, se a tulajdonság pontokat. Utána jött a fekete leves kiírta, hogy az erőt megnöveltem 420 ponttal ami az összes kapott LE mennyiséget felemésztette. El is vette a kedvem az egésztől.
REmélem más nem járt így mint én.
Dátum: 2008.10.29. 22:07:42
Tisztelt Játék készítők,
Lenne egy ötletem, mint tudjuk a kinőtt tárgyakat, fegyvereket, páncélokat csak a lélekfutárnak tudjuk eladni. Az ötletem a következő, lenne egy rész ahol bárki bárkitől vehetne felszereléseket, LE vagy éppen Őskőért cserébe. Ahhoz hogy bármilyen tárgyat áruéni tudjunk a piacon Adót kelljen fizetni, ami azt jeleni hogy 1 vagy több őskőért cserébe vagy dupla annyi Kiégett őskőért cserébe lehessen regisztrálni a közös piacra. Így a készítők is hasznot húzhatnak a piacból, mert szükség lesz Őskövet venni, hogy regisztrálni tudjunk tárgyakat.
Véleményetek?
Dátum: 2008.10.19. 20:08:36
Üdv,

2 szer vettem sms-en őskövet mert azt hittem elrontottam, de nem minden jó volt, de mégsem kaptam meg.
Mihamarabbi segítséget várok. Üzenet a követező volt:
"Az ön fizetése sikeres volt,de hiba történt, miközben ezt az eladónak jeleztük. Kérjük forduljon az eladó ügyfélszolgálatához."
sms fizetési cucc:
OSKO9 H1-4485-DZSENNAD-DABAR

köszönöm előre is a segítséget.
Oldal: 1