Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Ludovek

Oldal: 1234
Dátum: 2009.10.25. 14:11:53
sokat pontozok, keveset irok, a datumbol lathatod, hogy nem mostanaban regisztraltam.. ez elvileg jogomban all. a multizas vadja is igen...nos, legalabbis megmosolyogtato, de meg inkabb paradox dolog barki szajabol hallani, aki egy picit is komolyan veszi a jatekot. csak onnan tudom, mert anno mokus szolt, hogy a PP-s problemankra hol talaljuk meg a valaszt, ott olvastalak.
oh, egy aprosag: Diamond
mond ez a forumnev valamit? megerte egy uj reg mi?
Dátum: 2009.10.25. 14:00:07
nem, irtam, hogy mar ettol sem lesz kerek. Miklosek elkurtak az egeszet, egy az egyben, mert oda a verseny szepsege. ha nyerunk, csak erre lesz fogva, ha nyertek, hozonghettek meg jobban, hogy "pedigakhatifokcheateltek".

oviban a hiszti... mielott valaki ilyen szavakra ragadtatja magat, visszaolvashatna a sajat hsz-ait, ahol spamszuro es PP-k miatt sir, nem egy teljes epikusert.

no, a lenyeg: Miklos! ezt rohadtul elcsesztetek, es kivancsian varjuk, milyen ures szonoklatot kapunk magyarazkodas cimszoval!
Dátum: 2009.10.25. 13:45:21
11 orat buktunk, 12:40-et kerunk vissza. ebben semmi inkorrekt nincsen, tekintve a plusz erofeszitest, a moralis osszeomlast, a gyogyitalokat, a lofsz alvast, sorolhatnam.
23.500-rol leutottuk 1000-1500 koze, tehat a plusz 3K EP sem teljesithetetlen keres, figyelembe veve a korulmenyeket.
Razz jol mondja, nem varhatjuk el, hogy mellenk alljatok, de vakitani nem kellene a nepet, mert mi nem vagyunk olyan hulyek, mint azok, akik meg drakint keresik. foleg, hogy a vezetonk sokkal tobbet tud rolatok, mint szeretnetek - lehet rohogni, igy van -, tehat a mi szemunket hiaba probaljatok szurkalni.
ti nem tehettek rola, nem is titeket hibaztatunk. azt gondolom, amikor mokus eldontotte, hogy kihozza ide a dolgot, benne volt egy joszandek is, hogy ez ellen felszolalkozhassatok, de hogy ilyen badar, krealt indokokkal gyertek, ez nem ratok vall.

oszinten szolva, nem is tudom, mennenk-e valamire a +1 epikussal, mert azon kivul, hogy moralisan padlon vagyunk - bar reggel ennek ellenere megmutattuk, mennyire osszetartunk -, a verseny szepsege is elveszett, jatekelmeny minuszban, taktika borult, stb.
Dátum: 2009.10.25. 13:27:24
en nem vagyok olyan nyugodt vermersekletu, mint mokus. Fausttal es LanMaffiaval ertek egyet teljes mertekben. en a szemelyeskedestol sem tartozkodom: fajmosok, igen mokas, hogy ugy tesztek, mintha mi sem tortent volna, holott nagyon jol tudjatok, mekkora gusztustalan elonyt/hatranyt (attol fugg, honnan nezzuk) krealt ez a szarsag. tovabba, hogy az ultramegakocka brigad, akik tokmindegy, mikor jar le a licit, mar 10-en utik a kovetkezo epikust, papol arrol, hogy ez csak jatek, es milyen szanalmas, hogy egyesek egyetlen alkalommal hajnali kettoig fenn mertek maradni.
nem szabadna kiadnom belso infot, de mivel mokus nem olvas tobbe nagyforumot, megoszthatom veletek, hogy napokig szamolgattunk, mire kijott egy nagyon ugyes tervezet, ami eletgyilkolas nelkul biztositotta volna, hogy nemhogy behozzuk, lehagyjuk a fajmot, ami mashogy lehetetlen, a fentebb leirtak miatt. ennek most kerek-perec annyi.
oke, legyen, nem ti kerultetek elonybe, mi hatranyba, tok8. mindannyian tudjuk elozo v4rol, hogy fel fog gyorsulni a tempo, naponta ket epikus esik el, stb., tehat igenis, ez a sok oras csuszas konnyen donto lehet.
attol meg a fenekunket kitorolhetjuk az allatok meggyogyitasaval, nektek, mint elvileg hozzaertoknek, nyilvan kell ecsetelnem a torteneseket, amik hatalmas psziches es eroforrasbeli vesztesegekhez vezettek.

egyebkent BM az elejen tisztazta, hogy nem veletek akarunk vitazni errol, de ti a szokasos arrogans modszeretekkel jottetek lenezni elefantcsont-tornyotokbol, es idebofogtok szaz szazalekosan alszent valamiket.

ezzel szemben itt van a Lordok vezetoje, aki lemaradasbol is kepes felfogni, mekkorat bsztak ki velunk, nem pedig feltik az elonyuket.
Dátum: 2009.10.17. 12:09:08
3 kerdesem lenne:

megkaptam a valaszokat, kosz
Dátum: 2009.10.01. 17:49:27
Fél óra alatt senki nem cáfolt rád, ez nekem elég! Köszönöm!
Dátum: 2009.10.01. 17:11:50
Szeretnék választ kapni! Szavaznom kell építés-ügyben V2-n, úgyhogy sürgős lenne a dolog!
Dátum: 2009.10.01. 16:00:42
A katalizátor 50K-s kút alatt ér valamit?

A wiki-n lévő táblázat miatt kérdezem, mert az alapján azt is gondolhatnám, hogy 50K alatt nem működik a plusz töltés. Vagy ez csak viszonyításképpen a legalacsonyabb érdemben vizsgálható méret?
Dátum: 2009.09.27. 18:37:37
Ennél nagyobb bosszúságot, gyors szerveren több, mint 24 órát várni egy szövetség jóváhagyására...
Azóta már belépnék máshová, de emiatt azt sem lehet! Mondhatom, igazán remek! Ne haragudjatok, de ez valami elképesztő hátrányt jelent, állni egy helyben! Teljesen nem igazságos a dolog.
Dátum: 2009.09.12. 15:36:14
még szükséges: 85.964 LE

Ilyen tempoval legfeljebb hatra kivegezzuk.

Nagy kar, mert jo moka volt!
Oldal: 1234