Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Izdubar

Oldal: 123456
Idézet: Semelyik - 2009.09.09. 11:34:31
"ennek nem igy kéne működni"

Valóban nem [így].
Találd el a Törlés vagy a Lemondok feliratú gombot.


:D:D:D:D:D:D:D:D:D
nevetséges vagy, ember.
szerintem érdekes.
A maja civilizáció az egyik legérdekesebb témája a történelemnek.
Ha vki valaha is csak egy kicsit olvasott róla, valószínűleg tudja erre a választ.

de tudom nektek csak a wikipédia érdekes:))
KÖZRÖHEJEK vagytok.



Ne foglalkozz te meg velük!!! Tegyél fel vmi bugyuta érdektelen kérdést, azt majd elfogadják!

üdv
azzal az indokkal, hogy "spec".
Idézet: cirip - 2009.09.08. 10:06:34
Badiny Jós Ferenc (Gács, 1909. április 3. – 2007. március 10.) vitatott munkásságú történetíró, nyelvész, sumerológus, egyetemi tanár és vallásalapító.


öö, ez alapján nem nagyon tartozik a kötelezően ismerni való emberek közé


Ha nem a wikipédiából nyernéd a tudásod, ami nem a legmegbízhatóbb forrás, talán ismernéd.
Itthon méltatlanul vitatják a munkásságát, nem mennék bele miért...mert még kitiltanak...de mint írtam VILÁGhírű, Argentínában magas állami kitüntetéseket kapott és máig ő az egyetlen(csak volt, Isten nyugosztalja) nemzetközileg elismert magyar sumerológus. Itthon is egyre inkább kezdik elismerni, Magyarországon ő alapítótta az első sumerisztikai egyetemi tanszéket...stbstb.

Szerintem érdekes kérdés és tán még egy átlagműveltséggel rendelkező ember is ismerheti, jobban, mint h mi volt Harrison Ford eredeti foglalkozása vagy hány ágú a zsidó-gyertyatartó...stbstb a kérdések 70%-a rossz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Az meg egy hazugság, hogy folyik a szűrésük. Egy *ar az egéász.
Játszom egy hasonló játékkal, ott am már külön téma ez a kvíz meg az értékelés és az értékelők. Én nem hallgattam a többiekre és próbáltam értelmes kérdéseket írni, de igazuk volt. Ha a legenyhébb véleményeket írnám le az itteni értékelő brigádról és az egész szabályozásról és a meglévő kérdésekről valszeg akkor is tiltva lennék. És ez nem 1, nem 2 vélemény.
Csak feszültségkeltésre jó ez az egész, meg h menjen ez a *ar fórum...

Ez az én szubjektív véleményem, remélem nem bántottam meg senkit.

Am már akkor megérte, feltennem a kérdést, ha ezáltal 1 ember(Te) megismerted ezt a nagyszerű embert.

üdv
hát nem fogadták el, ez ám a speciális...végülis csak 50 évről van szó és a magyarságnak a XX. század második feléből az egyik leghíresebb, külföldön leginkább elismert tudományos alakjáról beszélünk.
EGYSZERŰEN (idegenszívű) SENKIK VAGYTOK!
HEJHEJ!
Ezek szerint egy átlag magyarnak jobban illik tudni, hogy mi volt pl Harrison Ford eredeti foglalkozása vagy hány ága van a zsidók gyertyatartójának, mint azt hogy ki volt Badiny Jós Ferenc bácsi...
...szegény öregúr 2 éve halt meg 97 évesen. Isten nyugosztalja!
SZÉGYEN


HATALMAS bajok vannak ezzel a kvízrendszerrel és az a durva, hogy bárki értelmesebb emberrel beszélek az is ezt mondja. Én játszom egy másik hasonló online játékon is sokakkal egyetemben innen, már ott is téma volt ez a szánalmas kvízrendszer, ami itt van.
Hol élt és alkotott 1946-tól 1996-os hazatéréséig a híres történetíró, nyelvész, sumerológus, egyetemi tanár és vallásalapító, Badiny Jós Ferenc?

Ausztrália
Argentína
USA
Venezuela
hát nem...
EGYSZERŰEN SENKIK VAGYTOK!
HEJHEJ!
Ezek szerint egy átlag magyarnak jobban illik tudni, hogy mi volt pl Harrison Ford eredeti foglalkozása vagy hány ága van a zsidók gyertyatartójának, mint azt hogy ki volt Badiny Jós Ferenc bácsi...
SZÉGYEN
Elég nagy pangás van itt.............

mivel egész nap nem válaszolt senki....elküldtem, remélem jó lesz.

Szerintem annak kell lennie.

sziasztok.
Dátum: 2009.09.05. 17:04:51
hát mit mondjak...elég béna a megfogalmazás (is)...sztem.

Melyik szín angolul egy gyümölcs neve angolul?
green
red
orange
purple
ha már értékeli valaki a hsz-emet...(negatívan...), akkor miért nem válaszol rá...?
amúgy nem értem miért kell ezt negatívan értékelni, csak leírtam egy kérdést, amit szeretnék feltenni...várom, hogy mit szóltok hozzá...
köszi.
Dátum: 2009.09.05. 11:34:13
kötekedős kedvedben vagy??? )))

ezekkel a kérdésekkel nincs semmi baj, hihetetlen egyszerűek, inkább tájékozódj...

Ami igaz, az idézőjel nem túl szerencsés.

(főleg az közröhely, hogy ezekbe az inkább túl könnyű sportos kérdésekbe belekötsz...)
Dátum: 2009.09.05. 11:30:06
Mi Harrison Ford eredeti foglalkozása?

Itt a helyes válasz ács, asztalos....

ami annyiban igaz, hogy dolgozott ácsként is 1x Coppola irodájában, de ez nem szakmája, ő színész iskolát végzett és rádiósként dolgozott előtte főleg...

nem a legjobb ez a kérdés se....
Hol élt és alkotott 1946-tól 1996-os hazatéréséig a híres történetíró, nyelvész, sumerológus, egyetemi tanár és vallásalapító, Badiny Jós Ferenc?

Ausztrália
Argentína
USA
Venezuela
Dátum: 2009.09.05. 10:04:12
bocsi az "erdős" dolog miatt, találtam egy másik forrást, ahol meg 21%-ot írnak...így elfogadhatóbb a 19.....
Dátum: 2009.09.05. 10:02:25
Magyarország hány %-át fedi erdő?

19% a jó én a 11"-ra tettem...mert "A honfoglalás ezredik évfordulóján, a mai Magyarország területén már csak 13%-os volt az erdősültség"

HIBÁS.(pedig maga a kérdés tetszik, szerintem csak javítani kéne)


am megint voltak helyesírási hibásak is pl:

Ki rendezte a Fehérlófiát? az egyik válasz megvan jelölve(rossz), de a többi is bugyuta.

Mi a legnélyebb tengeri árok: bugyuta válaszok és az egyik itt is meggvan jelölva.
Dátum: 2009.09.03. 11:06:28
köszi
és bocs hogy ilyen morgós vagyok.
meg a felértékelést is kösz, aki adta.
Dátum: 2009.09.03. 10:12:50
ki az a veréb, aki minden hsz-emet lepontozza?
Neve is van?
vagy csak névteleneül nyomogat?

xDxDxDxD
amúgy én szeretek utált lenni. Az sokszor jót jelent.
Mert tudod Izdubar az a fajta ember, akit a töbi utál vagy tisztel.
Dátum: 2009.09.03. 10:10:31
vagyis neked köszi, nem kisattilának.
Dátum: 2009.09.03. 10:08:43
köszi

most már ezt is tudom, tudjuk.

a kérdés attól még olyan szempontból nem jó(ha nagyon ragaszkodunk a szabályozáshoz), hogy egy sorozat részleteibe kérdez bel.
Ezért nem értem, aki lepontozott, miért tette.

mondjuk így már engem nem zavar.
Jó ez a kérdés!
Dátum: 2009.09.03. 07:39:45
a Dallas sorozatban hány lánya van Jock Ewingnak?

már maga a kérdés is rossz, de szerintem a válasz is, mert az "egy sem"-et fogadja el, de utánanéztem, hogy a Lucy nevű lány Garry lánya és Jock unokája. Szóval feltételez6em, hogy ez a Garry Jock lánya, mivel női név, ha jól tudom.(vagy nem?)

Lehet hibás az okfejtésem, de a kérdés akkor se valami jó.

Erősen javasolt lenne egy nagyon alapos adatbázisfrissítés vagy a szabályok enyhébbé tétele, mert kb 10ből 4 kérdés tuti hibás, ami jön a jelenlegi értékelési rendszer szerint.
Oldal: 123456