Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Goddo

Oldal: 1
Dátum: 2015.01.13. 20:55:50
"nézz körül előbb, kivel, és miről beszélsz"

Basszus! Most kell összeszarnom magam hogy rád néztem?

Mielőtt elfajulna a dolog szeretném leszögezni : tisztelettel kértem hogy vegyetek vissza magatokból. Olyan erősek vagytok hogy bizonnyal megvertek mindenkit akkor is ha gyengébb fegyverzettel portyáztok. Nem azt kértem hogy ne portyázzatok, hanem gondoljatok másra is. Ez neked és hasonszőrűeknek ezek szerint azt jelenzi hogy egy pipogya alak vagyok aki szipog, szuttyog meg mittomén miket csinál csak hogy ne bántsák. Ha így gondolod legyen! Én egy beszari alak vagyok, bezzeg Te (Ti) igaz harcosok akik egy ütéssel veritek minden ellenfeleteket Ti vagytok az igazi hősök a nagyok, a tudók!

Ha megvan a fétisem majd egy év múlva visszanézek a szerverre barátom és megnézem hogy játszol-e még ezzel a csúcskarival, vagy pedig 51-es szinten Te is abbahagyod...

Ez lesz a 19. hozzászólásom, most vagy 3-4 évig megint nem írok a fórumba.
Látom velem ellentétben Te igencsak fosod a szót ezen a környéken, hát csak folytasd ebben a tempóban.
Remélem azért lesz olyan játékos is aki megértette mit akarok kérni és repektálni fogja. Előre is köszönöm neki
Dátum: 2015.01.13. 19:42:14
"Nem, nem fogom megvárni, míg meglesz a fétisetek, mert utána inaktívak lesztek, mi értelme lenne ütni titeket?"

Hahaha!

Ez azt jelenti hogy most is CSAK azért ütsz bennünket, azért van értelme portyázni mert aktívak vagyunk, tehát az a lényege szerinted a játéknak hogy legyen kit szopatni. Mi a külömbség az aktív és az inaktív kari lenullázásának szerinted? Ne gyere azzal hogy mekkorákat rabolsz, mert nem raboltok lófaszt se ezekkel a portyákkal. Szerintem minden portyával gyengítitek a karitokat olyan szar a LE/tp arányotok hogy az szégyen mégis erőlködtök.

Mint mondtam, hajrá!

Lucuskának:
"Ez nem a szocializmus,ahol mindenki egyenlő." Persze, ez a brutális kapitalizmus. Pénzed van mindened van. Fizettél érte hogy menő legyél. Neked is hajrá!

Mi azért megpróbálunk játszani is a játékkal, egymással ha nem haragszotok és nem csak a gyilkolásért, mások lerongyolásáért harcolunk mint manapság nagyon sokan a való életben.

Akinek bármiben tudok segíteni a játékban, nyugodton forduljon hozzám, amiben lehet segíteni fogom a továbbiakban is, ahogyan tettem eddig is.

Mellesleg van még 2 kiadó hely a szövinkben aki úgy gondolja hogy jól érezné magát közöttünk annak várjuk a jelentkezését.
Dátum: 2015.01.13. 15:40:47
"Jelenleg viszont ki van kényszerítve a portya."

Miért is van kikényszerítve a portya?

Mint írod: Mindenkinek más a célja ezen a világon. Ez az ami nagyon nem igaz. A játékosok kb. 90%-a a fétisért hajt, a maradék pedig maradék akiknek lehetnek más céljai. Ez a maradék keseríti meg az életünket (a 90%-ét) azzal hogy azt hiszi a portya az kényszer (ráadásásul tiszta kajakból nyomjátok max sebzést okozva). Pedig nem. Csak nem tudtok nyugton maradni, figyelni a másikra egy picit sem. A langadór eventünk is megy a levesbe miattatok, mert szarrá vertek mindenkit. Várjátok ki amíg meg van az a fétisünk, utána úgy használtok minket pofozózsáknak ahogy akartok, addig meg ha kérhetem ismét, vegyetek visszább a fegyverzetetekből amikor nekünk estek! Hagyjatok élni minket is. Lehet ésszel is portyázni ha annyira nákotok van.

Miért is írok ide egyáltalán? Falra öklendezett borsófőzelék úgyis... majd csak elhúztok a fellegekbe egyszer

Kívánok azért a "keserűségem" ellenére jó játékot mindenkinek, hiszen játszani jöttünk ide mindannyian.
Dátum: 2015.01.13. 11:00:32
Skacok!
Nem lenne itt a v6-al semmi baj ha ésszel játszanának a játékosok.

Mire gondolok?

Örömmel olvasom hogy a toplista első oldalán a többség nagyon jól érzi magát és minden PP-t el tud verni pedig nem is tartozik a legjobbak közé.

Nos én (Gorgo) jelenleg ezen a toplistán a 14. helyen vagyok és jelenleg is azzal küszködök -talán a 3. vagy 4. napja- hogy összehozzam a feladatokhoz szükséges 15 győztes portyámat. Van 2 szerencsétlen karakter akit le tudok verni, ezekre vadászok amiért elnézést kérek tőlük. Ez hetek óta így megy. Miért is? Azért mert építem, építjük a szövinket és azért mert azok akik eljátsszák az összes pp-jüket rommá vernek mindenkit a környezetemben, naponta többször is természetesen, a támadásaik során full támadóerővel amortizálnak az észlények, ahelyett hogy felvennének egy villantót, némileg gyengébb fegyvert és netán beérnék ők is annyi portyával ami a feladathoz kell. Higgyétek el nekem, a feladatokkal és a vadászattal ott lehet lenni az első oldalon plusz portya nélkül is. Ezidáig a szerver indulása óta 1 sms-t küldtem, 9(+9 kiégett) kavicsot vettem és végig prémesként játszottam, jelenleg is van még 13 őskövem ami további 2 hétre elég lesz. Ezzel azt akarom mondani hogy nem kell tízereket költeni ahhoz hogy haladni is tudjunk ha hagynák a portyahuszárok. Ha csinálja valaki a VT-t, a feladatokat és kicsit oda figyel akkor simán megél akár prémesként is, tehát Miklósék megadták a lehetőséget erre is, csak éppen ki kell tudni aknázni, nem igaz az hogy lehetlen pénz nélkül játszani ezt a játékot. Természetesen ahhoz hogy bajnok legyél, vagy olyan karid legyen ami el tudja verni az összes PP-t perkálni kell rendesen, de erre meg azt mondom perkáljanak akik ilyenek akarnak lenni.

Visszatérve a topkarik összess PP- elköltéséhez.
A vége az lesz ha így folytatják hogy magukra maradnak a bérceken és nem lesz célpontjuk, na majd akkor fog indulni a lobbizás a SZB-ért.
Minden esetre eldöntöttük páran a szöviben hogy visszafogjuk magunkat néhány hétre, átöltözünk buzogányba, fénybe addig ezek a macsó gyerekek majd ütőtávon kívülre portyázzák magukat és elérik a jv-nél az szb indulását. Tuti nem kell hozzá 2-3 hétnél több hogy elkezdjenek sírni. Addig is nem kell más csak türelem!

Tudom hogy csak álom és hiú ábránd, de arra kérek mindenkit hogy fogja vissza magát a szerveren portyaügyben és segítsük egymást az előre haladásban, hiszen a sors úgy hozta hogy ezen a szerveren mindenki abban érdekelt hogy együtt haladjunk előre. Célpont nélkül az erősek is pofára fognak esni előbb utóbb mert ebben a játékban nincs olyan hogy verhetetlen és csühölhetik majd egymást. Mien jó móka is lesz mad úgy 40-es szint környékén!

Mindenkinek jó játékot kívánok.
Dátum: 2014.08.27. 18:04:15
A mai nappal a következők kerültek be a játékba:
AF képesség: A szkarabeuszok átka, a max. szintet 1-ről 2-re emeltük.
AF képesség: Magányos hős, a max. szintet 1-ről 3-ra emeltük.

Szomorodjatok meg!

Az összes valamire való védekezési lehetőséget elvettétek az eddigi igen drágán vásárolt relikviáim innentől kezdve szart se érnek. Csak így tovább, szopassátok a kisebb szöviben lévőket nehogy meg tudják magukat védeni!
(Gondolom ellenérvként azt fogjátok mondani hogy már van célpont ezerrel, nem fognak támadni így sem, azomban úgy látom a portyát kinyírtátok ezzel a szövibajnok "varázslattal")

Megérte?
Dátum: 2013.07.02. 16:28:18
Az acsarkodás sebzését milyen szakértelem vagy tárgy, esetleg épület csökkenti?
(Köszönöm előre is a választ.)
Dátum: 2013.01.03. 10:36:33
Köszi, írtam mostmár oda is
Dátum: 2013.01.03. 10:29:40
Sziasztok!
Még tavaly utaltam, az OTP 02-án 01 óra előttre igazolta az utalás teljesítését, feltételezem akkor érkezett meg hozzátok a pénz.

Kérdezem hogy mikor lesz jóváírás?
Nem volna jó lemaradni...
Dátum: 2012.06.04. 20:00:34
Visszaolvastam a fórumban, a 30 PP-s beállítással novemberben is szívás volt ez az event, vissza kell menni 15-re... Ezt bebuktam, 300 pp megy a levesbe.
Dátum: 2012.06.04. 19:19:26
Igen, 30PP-s a beállításom, de itt valami akkor sem frankó.

Kipróbáltam egy majdnem full EH-s karival, 15 PP-n is csak 100 -110 LE/TP jön ki maximum, és csak akkor ha nagyon kicsi TP-ket kapok 7-10 TP ig, kb. 12 TP felett már leesik 100 alá.

VF-el ezt az átlagot lehet hozni CSP-ből.

Állítom hogy valami nem kerek, továbbra is.
Dátum: 2012.06.04. 18:23:08
Itt valami gáz van!
VF-el indítottam és átváltottam EH-ra, mivel ez tudtommal, EH-ra kihegyezett event.

Meglepetésemre semmivel nem kapok akkora LE-t amekkorára régről emléxem, viszont TP a duplája majdnem a VF-nek.

Te nyerted a csatát, jutalmad 1672 lélekenergia és 38 TP!
Minden csatában ezt hozza.

Ez csak 44 LE/TP és ennek legalább a háromszorosát tudta az EH ebben az eseményben, és akkor még jópár szinttel lentebb is jártam.

Azt hiszem megállok amíg tisztázódik a helyzet mert ez így nagyon nem jó. Akkor inkább vissza VF-re, ott ennek a duplája simán megvan!!

Nálam van csak ilyen kicsi LE/TP arány vagy másnak is ennyire gagyi EH-ban?
Dátum: 2011.11.23. 18:10:14
Lanmaffia eredménye teljesen reális. Feleslegesen maceráljátok.
Én kb. 2900 -at érhettem volna el a mai napig félidőben visszaváltott pp-vel és nem max csp-ről indultam, az csak 300 körül lehetett. 2900 + 500, azaz 3400 környékéig szerintem tutira jók lehetnek az erős karik, akik nem buktak xeno ellen csatát.

Mostmár cseszhetem, majd egyszer nekem is bejön valami
Dátum: 2011.11.23. 14:15:57
Nahh, mire megírtam amit akartam el is tűntetek.
Gondolatolvasók a JV-k
Köszönöm.
Dátum: 2011.11.23. 13:54:57
Remélem nem azért hagytátok benn a toplistában a zárolt karikat mert még jutalmat is akartok adni nekik a végén, hanem csak azért, hogy lássuk kik azok akik belebarmoltak a játékunkba.

Jól beszopattatok csaló barátaim, köszönöm.

Ahogy elnézem simán benne lehettem volna az első 10-ben, mint ahogyan félidőig benne is voltam a v1-en. Akkor már látszódott hogy reménytelen tovább versenyezni ezért átváltottam 15 pp-re és még így is "Győztes támadások: 2273".
Jelenleg is van még vagy 70 támadásra való erőforrásom + 47 portyapiám, amit ezek után nem valószínű hogy felhasználok. Ráadásul elhasználtam -miattatok feleslegesen- az az egyik gyorsító visszaváltási opciómat is, amit már vissza nem kaphatok, esélyem sincs ezt a taktikai lehetőséget másik eventben előszedni. (Még szerencse hogy a másik kettő felhasználását a végjátékra tartogattam.)

Mindent összevetve, ha ti nem lettetek volna ilyen találékonyak, jelenleg kb. 2800-2900 csatánál tarthatnék, még a visszaváltott 15 pp-vel is, amivel ugyebár top-10 -ben lennék.

Tudom, túl sok a "ha", de HA Ti még jutalmat is fogtok ezért kapni akkor akkor nagyon-nagyon csalódott leszek.

Köszönöm csaló barátaim

(És akkor miért nem használom el az erőforrásaimat, tehetik fel a kérdést egyesek... Azért mert a barátaim még benne vannak a toplistában és szerintem jutalmazva is lesznek. Nem véletlenül hagyták ott őket. Bár csak tévednék )
Dátum: 2011.08.16. 09:59:12
Ma fórumnapot tartok úgy látszik

Az, hogy nincs friss célpontod, 2 fő okból van:
Az első ponttal egyetértek, fentebb leírtam a megoldást.

A másodikkal vitáznék egy kissé. Neked látnod kéne a statot.
A kari lapom ajánlási oldalán ez áll: Eddig 484 játékos regisztrált az ajánlásod alapján... Nos ezek kb. 60%-a a V1-en regelt és a 90%-uk nem jutott tovább az első szinten. Talán meg kéne nézni hogy mi az oka. Biztos hogy nem a pókok miatt, mert oda még nem lehet leütni. A játékkal magával is van valami baj ami ott kezdődik a regisztrációnál az első 10 percnél. Ha erre is figyelnétek talán több játékost magával ragadhatna a játék.
Dátum: 2011.08.16. 09:36:23
Bakker! Mindig beszívom?

Amikor elkezdtem volna a karimmal láthatatlanul vadászni akkor kinyírták. Sebaj, mondom, majd az ismételhetők...
Amikor már lassan elég erős vagyok hozzá hogy pörgessem a portyás ismételhetőket picinyke, vagy nulla TP-ért, kinyírták!
Semmiből semmit nem profitáltam, mindig csak szenvedtem az ilyen "lehetőségeket kihasználó" kariktól, hervasztó hogy az orrom előtt csapódik be minden ajtó és én már nem tehetem meg azt amitől az előttem regisztrálók megerősödtek, így örökké középszerű lesz a karakterem.

(Eddig nem nagyon ötleteltem itt a fórumban, de ez már régóta ki kívánkozik: az összes problémára az egyetlen és IGAZ megoldás ha a portyáért kapott TP-t megfordítjátok és a portyázó karik a legmagasabb szintre felfelé ütve kapják a legkevesebb TP-t. Ha 10 szinttel lentebbről elver, akkor megérdemli hogy csak 1 TP-t kapjon, mert Neki ez a jutalom a rablott LE mellett. Jelenleg fordított világban élünk ha nem vennétek észre. A leggyengébb amortizálása van jutalmazva, ami nem dicsőség. Megtehetném hogy lerongyolom az alattam lévő szinteket én is, de inkább csak kihívással szórakozok helyette, ugyanis nem látok sportot az olyan csatában ahol nem is sebződök az ellenfél az állataival együtt pediglen garantáltan kifexik. Ha hónapokon át űzném ezt az aktív karikkal akkor tutira törléshez vezetne a dolog a részükről. A fordított TP osztás az egyetlen és valós megoldás. Lehet köpködni érte amiért felvetettem, de nekem ez a meggyőződésem. A legjobb húzás pedig az lenne ha valaki peventopityekusz nélküli bajnokot verne el +10 -es szinten, na ekkor kapjon érte nulla TP-t és garantált jó sok LE bevételt!! )
Dátum: 2011.02.10. 08:50:33
Köszönöm szépen a válaszod! Így kicsit más a kép mivel nincs kivételezés

Kénytelen vagyok partnerre várni a döntetlenezéshez ...
Dátum: 2010.10.11. 10:58:05
Döntetlenezéshez keresek társat.
V1
KisMuki
27.szint (1-2 nap és 28.)

Jelige: "Ha van már ebben tapasztalatod akkor az még jobb"
Dátum: 2010.06.21. 10:12:34
Sziasztok.
V1-en keresek 8-11 szintű nem smaragd karaktert aki képes állatot sebezni.
Tud valaki segíteni ebben a témában?
Oldal: 1