Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Fecsu123

Dátum: 2011.07.13. 08:41:51
Jók az újítások grat.

De ez a térképes dolog ezzel a képlettel nem izgalmas inkább lutri szagú. Lesz itt nyavalygás amiért sokan a semmiért vagy nagyon gyenge elismerésért szenvedett. Majd meglátjuk..
Dátum: 2011.05.30. 20:31:50
,amúgy ment a levél ismét. A HSZ eim közt megtaláljátok az előző jelentésemet és a következményeit. Elég idegesítő,hogy akkor is csak 3 napot kapott. Remélem végre eltakarítják.
Dátum: 2011.05.30. 20:29:37
Bocs elfelejtettem ez egy 36. szintű kari.

Ennyit nem tárolhat be. Én egy hónap alatt szedtem össze annyi LE-t,hogy az IQ-m 160 ról 200 ra ugrott 38. szinten. Mindezt úgy,hogy kihagytam az eventet és végig püföltem mindenkit amig csak bírtam. Kb 2 milla Le jött össze az event alatt és abból tudtam ezt feltolni meg szakit is közben,de azt nem számoltam mennyit.

Szóval lett volna nála tartalék 6-700 e LE,de csak egy számra böktem. Na ne azt lehúzták volna és egy 36 os szintűnél nincs annyi még nálam se soha pedig nem sok vetélytársam van. Max,ha 100 at hagyok bent,de azt se sokáig inkább 20-30 e rel állok.
Dátum: 2011.05.30. 19:54:31
Ez lehetséges?

Barakudát már egyszer felnyomtam csalás miatt és most megint mit látok. Két nap alatt ennyit változott.

20 ment a védekezésre 40 az IQ ba és 2 építésre. ,hogy a vérvörös. áá lehet ez?
,ha kisajtol minden állatot se lehet. :s

Nem számoltam utána mennyi Le ez,de jó sok. Nekem a 200 as IQ már 25 e körül van. Majd jön az,hogy betartalékolt ennyi LE-t na persze :s

Erő: 100 (+10)
Támadás: 150 (+4)
Védekezés: 150 (+63)
Egészség: 110 (+10)
IQ: 150 (+31)
Mágia: 110 (+34)
Taumaturgia: 125 (+37)
Szerencse: 82

Életpont: 4.500 / 4.500 ÉP
Varázspont: 5.264 / 5.264 VP
Tapasztalat: 182 / 6.181 TP

Győzelem: Vereség:
Rubin horda ellen 258 67
Smaragd horda ellen 55 0
Zafír horda ellen 333 90
Gyémánt horda ellen 868 292
Kristály horda ellen 94 3
Összesen: 1608 452
Legtöbb okozott sebzés: 900
Tulajdonságösszeg: 977
Szakértelemösszeg: 695
Teljesített küldetés: 67
Teljesített kaland: 0
Győztes kihívás: 1684
Összes építés: 3.267.736
Zsákmányolt lélekenergia: 1.696.683
Elvesztett lélekenergia: 29.966
Helyes kvíz-válaszok: 6.370
Fertőzés: 28%

utána így nézett ki:

Erő: 100 (+10)
Támadás: 150 (+4)
Védekezés: 170 (+60)
Egészség: 110 (+27)
IQ: 190 (+33)
Mágia: 110 (+31)
Taumaturgia: 125 (+39)
Szerencse: 82

Életpont: 2.891 / 5.112 ÉP
Varázspont: 1.979 / 5.156 VP
Tapasztalat: 662 / 6.181 TP

Győzelem: Vereség:
Rubin horda ellen 258 67
Smaragd horda ellen 55 0
Zafír horda ellen 333 90
Gyémánt horda ellen 878 292
Kristály horda ellen 94 3
Összesen: 1618 452
Legtöbb okozott sebzés: 1010
Tulajdonságösszeg: 1037
Szakértelemösszeg: 705
Teljesített küldetés: 67
Teljesített kaland: 0
Győztes kihívás: 1728
Összes építés: 3.356.068
Zsákmányolt lélekenergia: 1.705.281
Elvesztett lélekenergia: 29.966
Helyes kvíz-válaszok: 6.371
Fertőzés: 28%

rengeteg LE-t szerzett két nap alatt tp meg 500-at.
Dátum: 2011.05.29. 13:20:35
Ebben csak annyi a bökkenő,hogy nem érted Én mit akarok. Elbeszélsz mellettem.

Nekem nem ezzel a próbálkozással van bajom. Nem szavaztam sehogy se!! Nekem azzal,hogy ennyit kell vele sz@rakodni. Neked meg az nem tetszik,hogy ez nekem nem tetszik.

Ezek szerint Te elfogadod ezt a dolgot jelen állás szerint. Akkor ki itt a veréb? Az ki hangot emel ez ellen? Vagy az aki a hangot emelő ellen szól?
,de olvasd el az első 3 sorodat amit írtál. Abban is benne van minden. Éppen ezért nem ír már nekik senkise. Csodákban bízni már nem jelent túl sok jót.

Írtam már a JV nek hidd el. Közzé is tettem az egyik levelemet pl multival kapcsolatban. A tag kapott 3 nap lakatot és tegnap is irkált nekem,hogy hernyó vagyok így meg úgy lesz,mert felnyomtam közben farm volt és ezt bizonyítottam is. ,de nem megyek bele ilyen dolgokba is.

.és nem új játékot kértem csak normális fejlesztéseket és némi nemű odafigyelést. Nem kell itt halom HSZ-t átolvasniuk,hogy reagálni tudjanak egy két dologra. Ez a nemtörődömség neked megfelel.
Minek védjem az álláspontom amikor a vak is látja,hogy igazam van.. ,de falra hány borsó az egész.

Csináljátok ezt bánja a fene,de szted miért csak ennyien asszisztálnak ehhez? Mert ennek nem így kellene lennie.
Dátum: 2011.05.28. 20:01:49
Őszinteségből nem lesz hiány, hidd el.

A kutya nem mondta,hogy dögölj meg,de sarkosíts.

64 Hsz em hopp már 65 Hsz em éppen elég is volt ide. Figyelni figyeltem amit kellett. Most nyomjak Én is 5 e idiótaságot és szóljak hozzá mindenhez. Kösz,de nem. Miből gondolod,hogy annak több joga van aki többet szól hozzá? Ugyan már.. éppen ez a vicces.

Kiragadsz tőlem két idézetet? Ezt csinálják a bulvársajtban is :s
Legyen akkor így.. Elemzem ezt a kettőt.

- Nekem ez nem újítás amit itt csinálsz. Ez csak tűzoltás. Komolyabb szintű reformokra gondoltam és azok mögé állni.

- és hol a csapat amit írtam aki tanácsokat ad? Sehol.. Páran felemelik a hangjukat egy olyan dologért ami jó ha világonként a játékosok 5% át érinti vagy még csak fogja érinteni. (,ha már skatulyázol a pók karakterekhez engem)

Az,hogy Téged nem érint az engem nem érint,de ahogy egy barátom mondja mindennek van oka.

,de maradjunk meg ennél a dolognál. Idézgetés:

Idézet: Birka - 2011.05.28. 19:15:19

Miklós alapvetően nincs meggyőzve róla, hogy egyáltalán bármi módosítást kellene a kivégzésen eszközölni!
Egy hosszabb győzködési folyamat után beadta a derekát, hogy egy már meglévő (kigondolt, tesztelt stb) kódot esetlegesen implementáljon


Ebből szted mi jön le?
,ha egy ilyen piti dolgot mint egy szaki reformálása,ahogy írod hosszabb győzködések után is csak így lehet megváltoztatni akkor mit akarok Én a reformálással vagy bárki más? Olyan egyszerű dolgokat kértem,hogy szövetségi fórumok reformálása ami mindenkinek csak jó lenne és semmi. Töketlenkedés van. Tesze tosza stílusban.

- ezért nem írok több HSZ-t
- ezért nem koptatom el a klaviatúrámat. Nincs értelme.

Szted miért van ennyi inaktív? Szted miért nem regisztrálnak újak? Szted miért nem indul új világ?
Egyszerűen energiát kellene belefektetni és kiégtek. Nem ad újat a játék egy idő után és nem hajlandóak ezen változtatni. Aki meg felszólal azt az alapján ítélik meg hányat szólt hozzá.

,hogy legyen pozitív is benne vannak időközönként eventek ,de ennyi.

Az,hogy most Te kaptad a tükröt tőlem így alakult. Bárki elé odarakom magam elé is.

Pók vagyok és keveset szóltam hozzá. ,de abban a kevés HSZ-ben biztosan találsz annyi értelmeset mint a Tiedben.

Most se a Te újításod ellen voltam,de nem is mellette. ..és,hogy miért? ,mert q..ra nem elégedek meg ennyivel és nem állok be a sorba bólogatni.
Dátum: 2011.05.28. 15:44:08
Eddig végig aktív figyelője voltam a fórumnak,de miután jó párszor "száj téptem" magam az új fejlesztések miatt amire nagyrészt tojtak. Én is tojtam rá. Most is csak azért néztem fel,mert a fórumunkon közzétették.
Biztos vagyok benne,hogy az általam és pár jó képességű ember által javasolt fejlesztések pozitívan vitték volna előrébb a végzetúr szekerének kerekeit,de ez van. Vagy semmit nem reagáltak vagy a jó öreg "ahogy megbeszéltük" taktika lépett érvénybe és úgyis az lesz amit mi akarunk.

Szóval nem fogok szavazni semmire sem. ..és miért nem ?? ,mert Birka javasolta..

Én ezt a tábort erősítem. ,ha majd értelmes dolgokat találtok ki és ténylegesen figyelembe veszitek a játékosok kéréseit nem pedig csak megerősítést kértek másoktól a saját játékélményetek fokozásában na majd akkor visszatér ez a tábor is és mögétek áll. Kit érdekel ez a toldozgatás foldozgatás?!? Reformáljatok valami újat valami jót. Ja,hogy dolgozni is kell rajta és sok idő, hát igen ez ezzel jár Én meg türelmes vagyok, valameddig.

Ennyit offoltam ide. Majd kikerülitek azt beszéltek tovább.

Üdv:F.

(Ne holnaptól!! Innentől!!)
Dátum: 2011.04.24. 09:31:30
Mondjuk az nehézkes
Esetleg,ha kapna a kari egy citadella csapást miután befizette mehet tovább :s

ADZSI76
Jól érzed. Most ezek mennek. :s
Dátum: 2011.04.21. 21:12:25
Nos rajtakaptam egy multist V2-n.

Profi portyásnak tartom magam. Szenvedek a játékkal. Sokszor estig fent voltam áldozatokra lesve és az eredménye bajnoki övekben mérhető.

Nem ragozom kiszúrtam,hogy egy közepes kari hirtelen erősödik és nem tartott soká az sem,hogy kit farmol. A lényeg,hogy rengeteg infót begyűjtöttem. Statisztikákat, Le diff változásokat napra karakterre lebontva.
Szembesítettem a játékost azzal amit csinál Ő bevallotta nekem. Ezeket a leveleket is bizonyítékként csatoltam az összes többi infóval.
Nem teszem közé rengeteg cucc,de higgyétek el valós. Vagy tételezzétek fel nekem mindegy.

Szó mi szó elküldtem ahova kell és jött is a válasz.
Természetesen név nélkül ez is. Nem feltétlenül az Ő hibája így ezt nem is rajta kérem számon.

**
Szia. A multizás miatt mindkét karakter kapott 3 napos eltiltást. Ha azt
veszed észre, hogy a 3 nap után tovább folytatják, akkor szólj megint.

Kellemes játékot kíván a Végzetúr csapata!

Üdvözlettel:....
info@vegzetur.hu
***


Na már most az Én olvasatomban ez kb annyit tesz,hogy semmit. Simán multizhat valaki ráadásul az aljas módján farmoltatja magát és ezért a büntetése mindössze 3 napocska a hűvösön.
Ez a karakter nem mondom,hogy sokat nyert vele,de kb 1 millát alacsony szinten (30 pár) és azért így nézve sok.

A levél másik része,hogy figyeljem tovább. Megteszem amig van kedvem és értelmét érzem. ,de ezt nem nekem kellene és nekem a kezem meg van kötve mit látok Én?!? egy sup hoz lépest.

Szóval ez a rövideke történetem. Sztem ez borzasztó kitolás a valódi játékosokkal, bárhol máshol 1 - 30 évre vagy örökre megy a ban. Persze sejtem,ha újra "elkapják" akkor megy a lakat (5 napra ) vagy tovább.

Na mindegy csak megosztottam veletek,hogy hogyan veszik el a játékkedvemet. Szélmalomharc ez.
Dátum: 2011.04.21. 20:57:27
,ha tényleg így érzed,hogy folyton bever amint az életed felmegy 15% főlé akkor kezd el lementeni ezeket a támadásokat. Jegyezgesd fel és jelentsd.

Én portyás vagyok így nem hiszem,hogy ennyire tudná mikor vagy 15% felett talán használ valami scriptet a portyázáshoz. Viszont,ha van kémgömbje akkor lehetséges,hogy megtalál akkor amikor kell.

Nekem is lenne kérdésem a következő HSZ-ben közé is teszem úgy érzem jogotok van erről tudni.
Dátum: 2011.04.10. 14:31:04
,ha már fejlesztések akkor.

Szóltak itt páran erről arról. Kicsiket írok,hogy ne legyen vele sok munka és csak a fórumhoz egyelőre,mert nem fárasztom magam feleslegesen,ha tojnak rá.

- Fórummoderátor jog a szövetségben a legalább 5 szavazattal bíró tagoknak.
- A Sz.i fórumokon a bemásolt linkeket lehessen megnyitni ráklikkeléssel egy külső hivatkozással. (unom másolgatni)
- BB kódok bevezetése a szövetségi fórumon. Úgy mint itt fékövér, dőlt stb.. több szmájjlii a kicsiknek,hogy játszanak.
- Baráti szövetségekkel közös fórum kilakítása (maximum 2-3 szövi) legyen korlát,mert a külső fórum rovására mehet még jobban :s
- Kép beíllesztési lehetőség a fórumon.
Dátum: 2011.04.10. 14:21:37
Sok mindenre ne számíts. A fene nem látott még ilyet,hogy egy adott esemény indulási időpontját nem tudják előre bedátumozni. Hol működik ilyen??

Az összes farmom ül a fenekén legalább egy hete. :S Gondolom max CSP vel meg PP vel várja a "nagy" esemányt ami még programozódik stb.. Mindenki tátott szájjal várja. ,de egy nyamvadt dátumo-t/-kat nem adnak meg ettől-tólig, hogy tudjon kalkulálni az ember vele.

Vadásszatok még van idő!!
Dátum: 2011.04.06. 21:19:23
Te vagy Darth?

Jaja Te meggömböztelek és stimmelnek az adatok. :D

Szinte mindig a varázslaton dől el a meccs. ,ha az bejön akkor vége mindennek. Nagyon jó ütő köröket kell valakinek csinálnia,hogy visszajöjjön a kör végére.
Én is emiatt tolódtam el az IQ-ra meg a védelemre.
Dátum: 2011.04.06. 20:10:54
Természetesen megérdemelte.
Csak nem gondoltam,hogy be fogja válani még egyszer ezt a kategóriát. Bár ennyi forja bőven volt. Így be is húzta.

"Sorsolást" túlzásnak érzem. Azért bőven kiütközik az,ha valaki jól fejleszti a kariját. Könnyedén le lehet verni egy jóval nagyobb TÖ jü játékost,ha pl mindenen 100 van neki az egyött ugye 700 meg a szerencse. Mig aki tol 150 et IQ ra meg védelemre ehhez van négy szép állata az bármikor bedarálja a legozó játékost.

A szerencse dolog nekem még mindig alacsony spec és így is behúztam 6 medált. Bár lehetett volna több is és ez lehet pont a szerencsén mulott ,mert kicsi kis különbésgek voltak :s
Dátum: 2011.04.06. 14:25:11
Energiser kiütött a döntőben. Sajnos verhetetlen ellenfél. ,de remélem legközelebb Én örülhetek legalábbis ebben a kategóriában. Gratula neki.

1. kör Fecsu123 vs Jellemtelen Te győztél! Csata megtekintése
2. kör Fecsu123 vs Titan Te győztél! Csata megtekintése
3. kör Fecsu123 vs Hecate Te győztél! Csata megtekintése
4. kör Fecsu123 vs Profjohnnie Te győztél! Csata megtekintése
5. kör Fecsu123 vs Energiser Energiser győzött! Csata megtekintése

A 2011. Április 06. napon megrendezett viadal győztese a te kategóriádban: Energiser.
Dátum: 2011.04.05. 12:07:53
Biztos,hogy nem.

,ha nincs a delikvensél LE akkor arra nem is hathat semmilyen tárgy. Legalábbis sztem.

Mod: ezt magamhoz sikerült idézni :s ,de érti akinek megy.
Dátum: 2011.04.05. 12:06:28
Köszönöm a reakciókat.

Közben utána jártam azért Én is.

"* A kreatív affinitással egy nap alatt szerezhető plusz LE mennyisége (Mind portya mind EH esetén!) korlátozva van. A korlát a szinttől és a naponta kapott portyapontok számától függ:

(600 ill. 900 + 10*valosagformazas)*szint (15 PP-s beállításnál 600, 30-asnál 900). A gyémánt horda tagjai erre megkapják még a szorzót."

Eddig igazán ez nem tűnt fel,mert csak max 20 at ütögettem naponta. Bár ebből a leírásból kikombinálni,hogy mi a fenét is jelent. Hát ember legyen a talpán,hogy mennyi is az a napi limitem. Mi az a 600 meg 900? nincs is odaírva.

,DE tegnapelőtt itthon voltam és elütöttem egy csomót ráadásul iszonyat nagyokat raboltam a szintemhez képest. Legalább 10* 10K felett nem adtam össze,de a sok kisebbel együtt jött rendesen és amikor este visszanéztem rájuk már nem adták csak a TP-t pedig nem költöttek el belőle a statjuk szerint és az EH sem kattant. Ekkor írtam be ide.
,de egyáltalán nem lepődtem meg az eféle korlátokon "újra". Már kezd lassan beletörődni az ember.

A portya javítgatásával kapcsolatban. (ohh,ha tudnak róla az jó Nagyon megnyugtat.) Még mindig homály számomra,hogy miért kell ennyire büntetni a felfele ütést?!? Épp azt kellene támogatni. Bár írtak már erről számtalan véleményt ami nekem inkább csak önkifejezés volt és odasoroltam a "tudnak róla kategóriába".

Számtalan jó ötletet olvastam a Javaslatokon belül a Játék fejlesztése topicban. Szerintem engem egy olyasfajta reformmal lehetne újra csatasorba állítani amiről altair meg Aurri írt. Szóval engem már csak az ilyen remények tartanak itt meg a szövim amiért vért izzadtam,hogy olyan legyen amilyen.
Dátum: 2011.04.04. 15:37:31
Ennek a topicnak lóbiga értelme van. Most komolyan.

Az elejétől kezdve követem. Írtam hozzá, síránkoztam, egyetértettem, javasoltam, röhögtem.
A lényeg,hogy tisztában vagyok vele,hogy a játékosok java miket kért és ebből mi lett berakva. Nagy semmi...

Hetente, másfélhetente belöknek valamit ami lesz. ,ha már megbeszélt dolgok vannak akkor minek kell itt pocsékolni a játékosok idejét?!?

Mindenki várja mint a messiást a reakciókat és mindig szüges ellentéte jön a vártnak. Direktbe húztam Én is a vadász szakikon erre jön ez a fél eseménypont meg nincs lészívás baromság.
Én biztos nem tépem itt többet feleslegesen a "számat",mert sok értelme nincs. Csak felidegesíti magát az ember az ilyeneken.

,ha kész vagytok a megbeszéltekkel majd közöljétek elöl és eldöntöm magam,hogy nevezek e vagy sem.
Dátum: 2011.04.04. 11:39:27
Ki beszélte meg kivel,hogy ne legyen lészívás az event alatt?

Legyen már, beszéljük meg.
Dátum: 2011.04.03. 23:40:34
Mi van az EH-val?

Itt van az előző 7 csatám egymás után. Ahol van dühös fej ott az EH nak kellene működne. Ugyanannyit ad 8 TP re mint 20 ra. Elég érdekes és amúgy is 600 körül kellene adni ami még mindig gagyi,de annyi szokott lenni. 36. szinten



Te nyerted a csatát.
A jutalmad 2197 lélekenergia és 11 TP.
Te nyerted a csatát.
A jutalmad 330 lélekenergia és 8 TP.
Te nyerted a csatát.
A jutalmad 6688 lélekenergia és 11 TP.
Te nyerted a csatát.
A jutalmad 6161 lélekenergia és 21 TP.
Te nyerted a csatát.
A jutalmad 370 lélekenergia és 19 TP.
Te nyerted a csatát.
A jutalmad 380 lélekenergia és 20 TP.
Te nyerted a csatát.
A jutalmad 390 lélekenergia és 21 TP.