Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Fecsu123

Dátum: 2011.08.29. 13:41:38
asszem lélekkút katalizátor esett,ami megduplázza a kisütésnél az LE-t ,ha van már eleve duplázód akkor tripláz. ,de nekem ez hasztalan. Őskő betétes relik.
Dátum: 2011.08.29. 10:26:53
Jöhetne valami infó morzsa hétfő révén..
Dátum: 2011.08.27. 10:48:00
jaja jövő héten csak azt kihagytad,hogy egy szép napon.
Dátum: 2011.08.24. 11:30:11
(találtál egy feltámasztás esszenciát)

na pl Én meg nem látom a laborunkban,hogy megkaptam volna bármilyen eszenciát. (25+ os a labor)
Dátum: 2011.08.15. 21:59:46
Én még mindig ott vagyok leragadva,hogy e topic ellenére,ami a kitárgyalás célját szolgálná csak úgy be lett vezetve ez a nerf.

A legnagyobb megdöbbenésemre többen meg csak alkudozni próbálnak,hogy számolják be az Epikus meg az AH-s cuccokat. Ebbe csak úgy mindenki beletörődött.
Továbbra se állok be a sorba hízelegni,mert ez nem etikus ami itt ment. Még,ha pozitív fejlesztés lenne se tetszene így. Maximum egy karácsonyi meglepetés csomagnak tudnék örülni,de az e fajta "meglepetések" nem jönnek be. Taktikákat borít meg és igenis hátrányba kerül az aki most éri el az ismételhető küldiket.

Palinak néznek basszus,de anyám nem így nevezett el.
Dátum: 2011.08.15. 17:35:02
Ez ismét egy gyönyörű húzás volt. :s

Engem nem érint az ismételhető küldetések varázsa most még. ,de már most hátrányba kerülök azokkal szemben akiket eddig érintett.

,de ami igazán zavaró az ez a topic. Nevetséges,ahogy a vezetőség ezt a vitát kezelte. Mondjuk egy 10 es listán a ténykedésük a nullához közelít.
Ez ismét egy eldöntött tény volt csak létre lett hozva ez a topic hozzá. Egy újabb nerfnek lehettek szemtanúi,amelyet csak úgy bevezettek. Ténylegesen itt vita vagy előzetes felvezetés az utóbbi pár napban Tőlük nem volt.
Nem is olvastam vissza csak átlapoztam volt e piros HSZ,de közel s távol egyse. Csak lett az új opció, ami kötelező mindenkire :s

Most rám lehet húzni megint,hogy vergődök és a megoldás ellen prédikálok,de könyörgöm ez nem birkanyáj,hogy ne lehetne nyíltan felvállalni itt is,hogy mire készülnek,mert tény valami megoldás kellett,de nem így megoldva,hogy nesztek.
Dátum: 2011.07.25. 11:56:23
Biztos nem mindet ezen a szinten szedte össze. Ezt azért így nem írtam le. ,de vissza lehet nézegetni a bajnokis topicban.

Én csak azt mondtam,hogy beragadt 49. szinte ismételhető küldiket csinálni és ez nem ferde tény,hanem tény. 700+ vereség kinek sok kinek kevés nekem sok. Egy jobb karaktert V2-n alig ér támadás az alacsony szinteken. Nekem is csak 310 bukóm van, ami 90% ban az első 10 szinten jött.

Ezen a szinten ragadt be (49). A teljesített küldetések száma 274 ami,ha forgóban csinálja a két kritikussal akkor az legyen csak 50 portyás küldetés (mert 100 után jön a móka) ,ha átlagban 10 portya vereségből megvan neki akkor az 500 vereség.
Nem mondom,hogy így csinálta meg az összes küldijét azt mondom amit látok. 2-2.5 hónapja jár hozzánk leüttetni magát, ekkor jött rá a módszerre. Neki még igenis megéri, simán van 140-150-es (TT) kritje annyi nekem is van 10 szintel lentebb az átlag meg 50 körül van. A nyereségből pedig győzi húzni a tulajdonságait.

Most nem azt mondtam,hogy ez űber táp csak mondtam,hogy láttam rá példát. Valaki itt kérdezte,hogy van e olyan valaki aki csinálja na Ő csinálja. A pókoskodás nem ment neki valami jó hát ezt tolja.
Dátum: 2011.07.24. 20:57:36
Én tudok alkalmazót V2-n.

A szövitársaimra elég sűrűn jár. Buzogánnyal Krit ütés és Krit vari. Most is bejött a Krit vari.

Ma, 20:04 BLACKDEMON Sördög Sördög győzött

A csatában összesen 501 sebzést okoztál, és 328 sebzést kaptál.
Te nyerted a csatát, jutalmad 0 lélekenergia és 14 TP!



49. szinten szépen beragadt ismételhető küldiket csinálni (4 öv jött eddig neki nem sok,de,ha beragad akkor sok lesz)

BLACKDEMON - 49. szintű végzetúrnő

Teljesített küldetés: 274
Dátum: 2011.07.21. 14:55:05
Ez is egy jó megoldás.

Akkor a kicsiknek is vigyetek be valami újat,hogy nekik is lehessen valamit szórakozni persze töredék jutalomért,hogy legyen miért magasabb szintekre menni. Na,de ez tuti nem lesz.
Dátum: 2011.07.21. 14:46:25
Birka már egyszer elmagyaráztam neked,hogy ne idézgess Tőlem pláne meg úgy ne,hogy kiveszel egy fél mondatot egy egészből. Szánalmas és félreérthetővé teszi a dolgot.

Idézet: Birka - 2011.07.21. 13:21:54
Idézet: Fecsu123 - 2011.07.21. 12:48:16
,de vadászni nem fogok.


Pont erről beszélünk... Ergó kijelented, hogy köszi én inkább tápolok, leszarom a szövi küldiket. Akkor most miért is tartanád a markod a jutalomért?


Itt a mondat egésze:

Idézet: Fecsu123 - 2011.07.21. 12:48:16
Szépen végigolvastam a hozzászólásokat.

Viszont tetszik Prisma ötlete is,hogy a szintlépés után járjon jutalom annak aki részt vett benne,de nem tudta teljesíteni az adott kritériumokat. Én se fogom tudni ez fix,de fogok segíteni a küldikben. Tolom a kihívást, a kalandot stb,de vadászni nem fogok. Ezért kicsit bántó,hogy nem kapok majd semmit. Töredék jutalom is jutalom nem kell LE legyen kristálypont vagy valami,hogy érezzem a törődést


Vadászni nem fogok,de segítem a szövit mással. Majd vadászik az aki portyázni gyenge. és igen ezért elvárok némi jutalmat Én is.
Dátum: 2011.07.21. 13:00:25
pont erről írtam és pont ilyesmire gondoltam. Csak azt hittem ezt nem tudják majd megoldani. Kifejezetten jó ötlet,hogy lehet látni ki hol tart és rá lehet kérdezni Tőle,hogy megnyomod még a végét vagy végezzünk a küldivel
Dátum: 2011.07.21. 12:48:16
Szépen végigolvastam a hozzászólásokat.

Tetszik ez a kezdeményezés bár tuti nem nekem szól pók lévén. ,de a móka miatt fordítok a dugi térkifordítómmal,hogy ne maradjak ki belőle.

Fogalmam sincs,hogy tartható e a havi két szintlépés VF el. Nekem elég reménytelennek tűnik, mármint ennyi időt tuti nem töltök a játékkal. + Van ebben valami kitolás is,ha valaki épp szintlépés előtt van annak csak egy szintet kell teljesítenie míg másnak épp teljes kettőt.
Ezért szövin belül,ha nem sikerül jól egyeztetni akkor lemaradhatnak páran a jutalomról. Talán jobb lenne a két szintlépés helyett valami százalékos megoldás. Pl aktuális szinted TPjét százalékosítani kellene. Mondjuk 5000 TP kell egy szint átlépéséhez és szerezz ehhez képest 150 % nyi TP-t. Így a szövitagoknak kb ugyanannyit kell gürizni.

A jutalom is elég béna. LE ok ne legyen sok az belefér. A kristálypont elég kevés 10 küldiért 25. :s Ismételhetővel 100 jön 10 ért. Bár lehet rosszul rémlik.


Viszont tetszik Prisma ötlete is,hogy a szintlépés után járjon jutalom annak aki részt vett benne,de nem tudta teljesíteni az adott kritériumokat. Én se fogom tudni ez fix,de fogok segíteni a küldikben. Tolom a kihívást, a kalandot stb,de vadászni nem fogok. Ezért kicsit bántó,hogy nem kapok majd semmit. Töredék jutalom is jutalom nem kell LE legyen kristálypont vagy valami,hogy érezzem a törődést
Dátum: 2011.07.21. 12:28:30
"Birka úgy tesz, mintha Miklós magyar hangja lenne"

Ez nagyon jó
Tűzoltásnak megteszi egy darabig.

Az AF is egy ideig érdekes. + a láthatatlan vadászatra még mindig érvényes a plusz zsákmány, pedig a portyások után a bubisok is ugyanúgy kiugró karakterek. Aztán meg ezért lesz sírás.
Aurri

Lehet Én nem fogalmaztam világosan. Nem akartam nagyon magyarázósra venni.

Arra értettem az újabb portya nerfet,hogy sokan nagyon vakba mentek már át. Pl: írtak itt több TP-t a portyáért, aztán lefele ne érje meg ütni stb..

Így akarták erősíteni a vadászatot. Ez pedig portya nerf.

Azzal nincs bajom,hogyha több LE-t kapnak a vadászatra a vadászok, hisz ez jó a portyának is. Talán szerencsével nagyobbakat lehet szakítani. Erre írtam azt is,hogy a vadászat népszerűsítése legyem a cél. Plusz ne pedig a túltápolása a bubisoknak. Erre jött is egy jó reakció a láthatatlan bubisoknak nem működik a plusz LE vadászatra. Sajtolással még így is jobbak lesznek.


A vadászat népszerűsítése ne csak plusz LE ből álljon. Ide kell valami egészen kreatív dolog ami új színt visz bele,de ezt ne Én találjam már ki. Mittudom Én bökök valamit, minden 100. vadászatra esik egy új erőforrás amit le lehet vásárolni a lélekkufárnál valamire. Esetleg össze lehet rakni új fókuszkristályokat amelyet egy egyedi épületben lehet csak végrehajtani. Ehhez az épület építéséhez ez az egyedi erőforrás kell.
,de annyi annyi ötlet van az emberekben csak ehhez kell egy befogadó közeg és aki végre is hajtja.

Így már asszem érthetőbb az álláspontom és tovább is gondoltam.
Dátum: 2011.07.15. 10:58:32
Nekem spec szerencsém volt a sok átlépkedővel. A csapat hozta a végét. Köszi srácok.

Minimális befektetés maximális haszon

Te a verseny során 10 térképdarabot gyűjtöttél. A csapatod 1. helyezést ért el.
Jutalmad: A fejlődés arany öve! Gratulálunk!
na így viszont inkább elfogadható,ha láthatatlanban nem működik
Annyira el tud veletek szaladni a ló.

Újabb portya nerfnek néz ki az egész azzal,hogy a vadászatot a végletekig akarjátok erősíteni, a portyáért meg több TP-t. Ez elmegy a V3 on esetleg. ,de a többi harci világban ezt nem kellene ilyen szinten erősíteni.

Plusz a bubisok dörzsölhetik előre a tenyerüket. Ugyanazt folytatják és jobban felerősödnek amig elérik az ismételhető küldiket. Ja,hogy Ők nem támadnak ,de fognak csak érjék el a küldik pörgetését.

Vegyétek ki a bubit is egyúttal az is táp.

Elvileg a gyengék erősítéséről volt szó és vonzóbbá tenni a vadászatot. VONZÓBBÁ. Maradjon is ez a cél. Gyengék erősítése és vadászat népszerűsítés,de ennyi.
Üdv

Elovasgattam az eddig írtakat. Pók vagyok erősebb is az átlagtól igazából nem zavar,ha a gyengébbeket így támogatják pár plusz tulajdonsággal. Hajrá... ,de a prémhez kötés kitolás.

más..

"A vadászatot kell erősíteni egy bizonyos szint után. Úgy kb 2-3x-ára alaphangon."

Na ez viszont húzós. Csak úgy belegondolva. Van egy 60 as vadászkari aki eddig normál vadászott és van egy 40 es kari aki 3* os lét kap a vadászatára. Beéri a másik vadász karit,mert az kicsit lassított a munkája miatt. Na ekkor mi van??

A kis 40 es kari másfélszer erősebb lesz a 60 os hoz képest és jogos a 60 as reklamálása,hogy neki még nem jutott ennyi előny 40 es ként. Értitek mit akarok kihozni?

Ez ráadásnak megint portya nerfnek néz ki,de ez már csak a hab a tortán.

Inkább érdekesebbé kellene tenni a játékot. Nekem is van vadász karim,de az is kezd uncsi lenni. A pók legalább hozza a bajnoki öveket van némi hónap eleji izgalom
Dátum: 2011.07.13. 22:48:31
Lecsekkoltalak.. ,tényleg 3 arany fokozatod van . Grat.

Két térképen indultam ott jött egy arany meg egy ezüst. A Xenósat kihagytam a sok plusz TP miatt.

Én most csak a jó szerencsében bízhatom meg még sokan mások is