Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Fecsu123

Dátum: 2011.10.15. 11:45:54
akkor kérd meg az Omegat,hogy az építésért cserébe fizessenek be egy menyecskéhez és akkor talán nem leszel ilyen feszült
Dátum: 2011.10.15. 11:42:14
nem rossz,de Őskőért semmiképpen se lehessen LE-t venni így is ott a kisütés :s

Antilop ötletelése is nagyon tetszik.
Dátum: 2011.10.15. 11:29:51
,hogy a személyednek is szóljon.

,ha tényleg kívülálló vagy mint ahogy szajkózod akkor neked miért fáj ez az egész?? A szólásszabadságodon túl semmi értelme nincs annak,hogy itt osztod a posztod.
Az építő kariddal aztán neked tök mindegy,hogy milyen bajnoki lesz,de nyilván valami irigység beszél belőled és kb az a mentalitás,hogy dögöljön meg a más tehene is. Szivassuk meg a bajnokokat, amiért azok mertek lenni. Építs vazz Te is erős karit és akkor még lenne is értelme annak,hogy valamiért kiállj.

Tipikus megmondó embernek jöttél fel csavarva a szavakat, hogy fontosnak érezd magad. pff.

Ezekkel a statokkal és a szerver legjobb építésével ez inkább szolga karakternek néz ki. 125. szinten ilyen tulajdonságokkal (felér kb 50-55. szint topjával) ez Nekem inkább rég tiltólistás,mint szabályos. Arányaiban keveset költöttél magadra és "körbeépítettél" játékosokat. ,de csak szívességből persze.

FYI (V3 stat):
Szint: 125
Tulajdonságösszeg: 1757
Szakértelemösszeg: 1328

na majd jössz és okosan megvéded magad,de nem érdekel. Ezek tények.
Dátum: 2011.10.14. 15:39:45
biz ám, hogy sokan

Xena

Két pogácsa beszélget:
-Képzeld, jelentkeztem az egyetemre.
-Na, és felvettek?
-Hülye vagy, egy pogácsát?!
Dátum: 2011.10.13. 19:18:30
Őszintén megmondva miből áll a szuper erős karik bubisok és pókok játéka ?!?

Az Én szemszögemből kb csak a szövim. Nagyrészt csak ez tart itt,mert sok más kihívás már nincs. Ahogy előrébb írtam ez hoz ide holnap is. (,ha már szövi ezen lehetne még fejleszteni több szabadságot BB kódokat stb).

A másik dolog az eddig felépített taktikám erősítése. Az,hogy erős legyek. Plusz élményt a játékban a bajnoki ad. Ez az Én környezetemben először egy körbe udvarlással telik. Sok sikert kívánunk egymásnak a végén meg gratulálunk és elemezzük kicsit a csatákat egymással. Itt nagy meglepi nincs általában 4 en 5 en vagyunk esélyesek negatívokkal is. Ebben van kihívás,hogy egymáshoz képest mit fejlesszünk,hogy jobb legyen a dolog.

Ezzel a szuper nerfel amit most itt be akarnak hozni kb ennek vége. Semmi értelme nincs ennek a taktikának innentől kezdve. Minek erőlködjek???? ,ha innentől kezdve csak vadászok akkor is behúzom kategóriánként a medálomat. ,ha erőlködök erősebb leszek,de a negatívok miatt a taktikám felesleges,mert úgyse lesz több esélyem.

Ebből az következik,hogy a játék értelmetlen ettől kezdve. Múlt héten gondolkodtam,hogy beváltok talin 750 kiégettet,de vált a fene. Anélkül is sikerül amit akarok,de ahogy ismerem magam qurva hamar beleunok a semmibe.

Ezzel kiirtotok egy taktikát az Én meglátásom szerint. + az eddigi érveim amivel ledegradáljátok a bajnokit a játékot és magatokat.

Moderator hátradőlök Én is röhögni.
Dátum: 2011.10.13. 17:20:58
Idézet: Birka - 2011.10.13. 13:09:47
Fecsu, 2 véglet van:

-2 év után a 1x szinten ülő, csak bajnokira belépő karakterek 2 számjegyű medállal
-A topban játszó, ha megszakad se tud havi 2 szintnél többet lépni (8 szint egy kategória) karakterek, akiknek más játékélményük már nincs, csak a bajnoki

Ezen karaktereket kellene "kielégíteni", miközben a középmezőnyben se okoz "kárt" az új bajnoki miatt módosuló medál hendikep...


Haladunk.. Legalábbis itt.

Jól látod igen ez a két véglet van. és erre szted ez lesz a megoldás, amit itt a képünkbe tolnak?!?

Én nem lépegetek gyorsan, de lassan sem, ahogy Dark Knuth meg veder is írta egymás ellen toljuk már a fene tudja hány szinten át. Egymás konkurenciái vagyunk. Sőt még ide jön legalább 5-6 erős kari. ,de ezek azért vannak itt,mert jók és tényleg bajnok karik.
Azzal,hogy rommá aggatnak negatívval azzal,ahogy itt már írták protezsálnak embereket. Holott esélyük sem lenne.

A két végletre biztosan lenne megfelelőbb szűrés is mint ez a jelenlegi nerf amivel mindenki büntetve van.

,ha meg tényleg az a cél ami akkor ne utolsó vériges bajnoki legyen, hanem valami lottó baromság és a jutalom is kb ennyit érjen. RANDOM adna egy Tulajdonságra vagy Szakértelemre egyetlen + értéket. ,mert kb ennyit is ér.
Dátum: 2011.10.13. 12:22:16
Morzkod

Volt értelme 20 fele osztani ezt a sok hülyeséget amit összehordtál.

Alendaar

Eltörlő is biztosan így gondolja mint Te ,ha már átvetted. Sztem a falat marná, ha ez lenne a neve után, bár már nagy ívben tojik rá.
Mindig azt mondta, hogy a bajnoki lényege, hogy kevés medál legyen kevés embernél ezért bajnoki. ..és az, hogy tápot ad az a jutalma, hogy ezt elérte.

,hogy Én is elszálljak járjatok ingyen dolgozni.


Birka

Most kivételesen jó irányba haladsz. ,de megint csak a magas szintből indulsz ki.

Az jó gondolat,hogy legalább kétszer tudjon nyerni hátrány nélkül. ,de ezt is inkább úgy kellene,hogy egyszer normálban és egyszer UV-ben azonos kategóriában utána már kapjon mínuszt. Vagy csak két normál vagy csak két UV a lényeg,hogy kettő után kattanjon.

A jutalom pedig jutalom, ha megnyerte had vigye.

---
Akkora butítás van, hogy az már szörnyű.

Adok még tippet: paralimpiát lehetne rendezni a kategóriák alsói között. Legyen nekik is sikerélményük és,ha nyernek akkor normál bajnokin 6 állatot vihetnek meg a medáljuk után medál * aktuális szintjük bónt kapnak minden tulajdonságukra.
Dátum: 2011.10.12. 23:13:57
Ment a 10 es, Legalább felfele még lehet

Ez a jó szemlélet. Csak mert az enyém is ilyen
Dátum: 2011.10.12. 19:11:33
Bánja a fene a mínuszokat. Eddig is bevállaltuk, ahogy Te is.

Épp a lovassal van gond, ahogy írod. Csak terhet aggatnak a nyakadba, de semmi eredménye nincs annak, hogy nyersz. Eddig is simán verte a top kari a mezőnyt az a +1 nem is ellenük fog kelleni, hanem az entitátsok, eventek, xenók, térkapu ellen. Na meg,hogy jó kis klónok legyenek

Dobbantóval túlugrottak azon a lovon Cras. Ez így egy nagy semmi csak szivatás.

+ ehhez jön,hogy leértékelődik a medál és ami nekem mindig is a legzavaróbb volt, hogy állandóan nyitnak egy topicot véleményeket kérnek és a HSZ ek nagy többségét kb le se tojják csak felböffentenek egy kész tervet, ami után még a jónépnek kell itt alkudozni, hogy ugyanmár gondolkodjatok.
Dátum: 2011.10.12. 18:46:24
Semmi :s

Ez az egész is egy normál bajnoki nerfnek néz ki,de mivel ahhoz igazából pofa kell ezért kitalálták az UV-t ami egy kiváló ötletnek indult,de annyi a haszna,hogy betömjék a játékosok száját,hogy megint nerf van. Igazából egy értelmetlen "elterelés". Fel is lehet ezt vállalni,de nem megy.
Dátum: 2011.10.12. 17:10:18
Na Én is épp így gondolom.

Végre valaki. Respect.
Dátum: 2011.10.12. 17:09:00
Ez annyira értelmetlen, hogy, ha nyer valaki pirosat a kékek mellé akkor az nem ad neki semmi bónuszt csak növeli a negatív hatást hát ez ez mi?!?

Értem Én, hogy adjunk a lurkóknak egy kis játékélményt és nyerjen mindenki bajnoki övet. Aztán hátha megjön a kedve egy újabb hónapra. ,de maga a tény, hogy a topic ellenére is csak az arcunkba lett vágva a dolog az megint emelkedett hangulatba hoz, de úgy látszik csak Engem.
Kb ezzel le is lett értékelve a bajnoki övek eddigi miliője.

Az is milyen már, ha eladom az övet akkor is megkapom a nyakamba a negatívot

,tehát akinek van +5 öve az ne nagyon induljon, mert kb értelmetlen. Legalábbis addig amíg nem lesz 6 UV-s öve. Akkor ad majd valami pluszt.

Lehetne az indulást ahhoz is köti akinek 10 öve van az nem indulhat, hogy még véletlenül se akarjon indulni.
Meg olyat is lehetne, hogy VU talin szerencsesütiben bajnoki medálokat osztogatnátok.

ohh megyek, mert csak maga az ötlet tetszik, de a többi már már szánalom.
Dátum: 2011.10.12. 14:24:47
Idézet: Legacy - 2011.10.12. 14:12:19
Idézet: Lora - 2011.10.12. 14:00:52

Mind a két típusú viadalon a hagyományoson és az utolsó vérig viadalon is azonos szabályok lesznek.


Ebből az derül ki, hogy igen


ahh na ne már. meg a lónak a ..

Azért ez már elég níman. Beszéltek itt hátrányokról,de soha nem gondoltam volna,hogy ennyire eldobják. .. és ezt megint úgy,hogy meg lett nyitva a topic vélemény kérés címén aztán telibe nerf mindenre és csak úgy,hogy ez lesz nesztek. Még mindig meg tudok döbbenni.
Dátum: 2011.10.12. 14:20:59
Itt is lenne kérdés.

Azta mennyi nerf

A kérdés,ha valaki nyer normál bajnokit egy kategóriában akkor ugyanabban a kategóriában hat e rá negatív hatás az utolsó vérigesen is,holott ott még nem is indult??

,ha igen miért? ,mert ezzel iszonyat hátrányba kerül egy jobb kari. Kb ki kell hagynia a normál bajnokit,hogy legyen esélye vérigesen. :s

Sztem erre az lenne a megoldás,ha nyert normál bajnokin egy kategóriában akkor az utolsó vérigesen az első nevezésre még hátrány nélkül nevezhet (csak a vériges medálok hatnak) utána kapja a nyakába a mínuszt. ,hogy ne kelljen kimaradni egy versenyből sem.
Dátum: 2011.10.12. 13:49:04
Én nem. Inkább ÉP és Varázslat sebzésnek néz ki.

Kivégzés?? hát sokat kell azon dolgozni,hogy ezen múljon. A jobb kariknak úgyis van fejlesztve és a köztük lévő kivégzés szint különbség sztem nem lehet túl jelentős.

Nagyon elnagyolva sztem. Inkább dönt az,hogy pl sebzel 1000-ret egy varázslattal vagy 2000-ret. A két varázslat között ugye van 1000 ÉP és,hogy itt a kivégzés döntsön ahhoz 200 as kivégzés előny kell.
Csak most írtam valamit,de itt az eddig is erős karakterek fognak jól szerepelni,mert sztem nem a kivégzés fog számítani,hanem a sebzés/ÉP és most nagyon okosat mondtam.
Dátum: 2011.10.12. 12:53:21
Meg a közös hang. Én is osztom amit írsz így már.

Lora kedves.

Valamit a szabályokról adnál nekünk.

Mit gondoltatok ki végül a hátrányokról? ,mert szerintem sokunkat érint ez a kérdés is. Akik nem bírnak szintet lépni időben vagy csak ennyire van idejük,hogy kétszer háromszor is egy kategóriában induljanak.

Na meg persze a kulcskérdés a normál és utolsó vériges bajnokik viszonya.
Dátum: 2011.10.12. 12:36:10
Na így mindjárt másabb. ,ha harmadszorra kap sok negatívot. Az szerintem is reális dolog. Kb a lassú tempómmal Én is 3* indulok el egy kategóriában.


A többi dologban elbeszélünk egymás mellett.

A "néhány kivétellel minden pók csal :s Szítsd a tüzet az ilyen hülyeségekkel" azt épp a Te hozzáállásodra írtam.

Erre: "Sajnos néhány példától eltekintve én a pók karikat nem sorolom bele abba a kategóriába, aki megdolgozott érte, hogy bajnok karit csináljon. Inkább arról van szó, hogy a kezébe kapott egy baromi egyszerű ötletre épült "játékstílust", amivel a tengerimalacom is két hónap alatt bajnok karit csinál. Vagy scriptel. Úgy meg még egyszerűbb. Vagy rabszolgák futnak mellette. Úgyis."

Az Én véleményem épp az,hogy sztem épp azok vannak kevesebben akik csalnak és ettől a balansztól kellene megszabadulni. Nem pedig egy skatulyába rakva mindet és kb együtt büntetni Őket a különböző nerfekkel.
,ha normálisan lenne szűrve ez a dolog akkor nem is lenne annyi visszaélés ezzel. ..és biz erre írtam azt,hogy mivel megteheti meg is teszi.

(még Én is akkor indultam amikor nem kellett ezt tenni háá lassan két éves a nyüves karim és nem volt szüksége semmi segédkézre,de,hogy messzebb menjek a top karik a környékemen 70%-ban tiszták, legalábbis egy ideig figyelemmel követtem a mozgásukat és pár csalás jelentés után beleuntam,hogy erre figyeljek. Se kedvem,se időm meg nem is az Én dolgom lenne.)
Megfordulhat az emberben,hogy akkor minek játszik egy olyan játékkal amit már ennyire elhanyagolnak. Egyszerű a szövi a kulcs. Megszokta az ember Őket és ez vonzza ide holnap is.
Dátum: 2011.10.12. 09:15:14
Te is kezded mint Birka ezt a ki mikor kezdte ki mennyi HSZ-t tolt már ide stílust tologatni ráadásul emelkedett formában.

Azt nem vágod,hogy arra a HSZ dre reagáltam nem pedig a többire, mert a többi nincs itt ez meg itt van.
,ha meg úgy gondolod ahogy akkor azt írd.

Akkor nevezd a tengerimalacodat és meglátjuk mit hoz ki két hónap alatt magából. ,ha le tudja nyomni a nevezés gombot akkor biztosan nyerni is fog,de nem azért,mert könnyű pók karit csinálni farm karik nélkül újrakezdve, hanem mert az említett két körös bajnokik miatt egyszer csak nyer.

Öcsém néhány kivétellel minden pók csal :s Szítsd a tüzet az ilyen hülyeségekkel. A hiba nem a játékosokban van sztem, amiért rápróbálnak. Ez generálja magát,mert ez tuti csal és akkor Én miért ne. Kb így megy ez.
A hiba ott kezdődik,hogy a SUP egy nulla csalás mechanizmus szűrésében IS. Én is jelentettem már csalást na bumm és kapott kétszer büntit miatta egyszer 3 napot egyszer többet és ugyanúgy visszajött a prémes kari,de a farmja az maradt lakatban. Érdekes. ,ha valaki csal akkor vágja ki a csába azt leszünk 20 an 100 an akkor annyit ér a game.

Ráadásul mindenhol ezt lehet olvasni nekem ennyi meg ennyi karim van script el milyen könnyű. Ettől van tele az a bizonyos müzli.
Dátum: 2011.10.11. 21:05:38
Sztem értelmetlen annyira felhúzni. Igazából csak meglepetés ereje van,ha beleszaladsz egyszer kétszer kevés ÉP vel.

Egy karinak 15 ös szinten a 100+os kivégzés akkora költség,hogy azzal szinte tönkre vágja a TÖ jét. Ez annyit tesz,hogy egy jobb kari max ÉP ről állatokkal megeszi.

41 es szintem ellenére többszörös bajnokként is csak pár SZÖ-m éri el a 100 at vagy haladja meg.
Megnézem közben: pontosan kettő haladja meg és egy éri el. Kritek és a kereskedelem.

,de ismerem a többi top karit is V2-n a környékemen és nekik is ezek vannak többségében húzva. Phobos jelenthet kivételét,mert neki magasabb lehet az átlagtól még az is,de ő se ott húzta fel annyira az fix.

Szóval a +100 as kivégzés 15,de még fentebb is (20-22) oltári baromság. ,ha csak abból indulsz ki,hogy két erős kari alacsonyabb szinteken szinte alig sebzi be egymást és a kivégzés szinte kizárt köztük. Akkor egy kivégzésre eltolt karakter legyengül TÖ ben és így már végképp nincs esélye egy erős karival szemben csak a randomal.

Ahhoz nagyon szuperpóknak kell lennie valakinek,hogy a megfelelő TÖ szint (a kategóriájától legyen több legalább 30% al) mellett megengedhesse magának azt,hogy 15. szinten 100+os legyen a kivégzése.
Dátum: 2011.10.11. 19:47:56
na épp ezt írtam.