Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Fecsu123

Dátum: 2012.11.26. 10:07:33
Nos ennyiből áll az egész.

Minden hónapban van egy sorsolás. Egy 350-es 8 db 100-as és 8 db 20-as őskő jutalommal. Semmi mást nem lehet nyerni csak őskövet és persze duplázza a nálad lévő kiégettet. Nevezni sem kell csak annyi van, hogy el kell érni egy bizonyos szinthatárt. Talán 10. szinttől van a sorsolás. Én pont 10. szintre lépve nyertem is 20 követ amit dupláztam. Szerintem nagyon jó kezdeményezés aki nem prémes is nyerhet és belekóstolhat milyen előnyei vannak az őskőnek.

Kimásolom a mostani listát.

Результаты очередной лотереи:
(1-5104) Kamil2012: 350 Древний камней.
(2-209) THE WEST: 100 Древний камней.
(2-18) XXxShoTGuNxXx: 100 Древний камней.
(1-9989) Seraphys: 100 Древний камней.
(1-8884) Черная Бабочка: 100 Древний камней.
(1-2488) Leader: 100 Древний камней.
(2-56) Робот Вершитель: 100 Древний камней.
(1-8636) Shub1nk: 100 Древний камней.
(1-246) Amfibrahy: 100 Древний камней.
(2-478) Black Rock Shooter: 20 Древний камней.
(1-8038) Zakonodatel: 20 Древний камней.
(2-65) Брилльянта: 20 Древний камней.
(2-1168) Kurmis: 20 Древний камней.
(2-1170) Хомяк_террорист: 20 Древний камней.
(2-804) Sinegore: 20 Древний камней.
(2-73) Hope: 20 Древний камней.
(1-2824) Nimrod: 20 Древний камней.


Mód: arról nem is beszélve, hogy induláskor számos lehetőséged van előnyre szert tenni. Egyedi páncél, amely jó válaszok után egyre erősebb lesz. Őskő befizetés mellé járnak relikviák,de ez már más irány. Innen főleg a lottót hiányolom.
Dátum: 2012.11.26. 09:20:25
Viszont az érdekes, hogy a "lottó" nem kerül be. Orosz szerveren tök jól működik. Sokkal kevesebben vannak és mégis van ilyen lehetőség. Már kétszer is nyertem ott 20 követ. Ami nem túl nagy szám, de jól esett főleg a non prémes karimnak.

Magyaron is bőven elférne egy ilyen funkció némi visszatápolás a rendszerbe. Lehetne úgy szűrni, hogy csak azok között sorsol akik az utóbbi fél évben voltak prémesek és akkor az inaktív mezőnyt is szelektálná, nagy eséllyel nem kerülne rossz helyre a nyeremény.

Nem értem itt miért marad el. Vagyis épp értem ,de ez annyira nem lenne nagy veszteség a behonak.
Dátum: 2012.11.25. 13:04:43
Idézet: Birka - 2012.11.24. 20:50:42

-Újabb Mentor rendszer mely tapasztalt játékosok mentorrá fogadását ölelné magában, és ez váltaná fel a VT-vel karöltve a "szintküldetéses" elképzelést.


Hmm ezt még én javasoltam neki pár hónapja. Mondta, hogy felírja Bár én sokkal komplexebben gondoltam el. Majd lesz belőle valami.
Dátum: 2012.11.23. 11:55:22
Tetszetős..
Dátum: 2012.11.23. 11:11:11
Szia

Lobbizok neked. Ejj kár azért a jó kis szövetségért. Majd fullos épületek és mégis ennyi katás tag. Sok szerencsét a toborzáshoz megéri a próbálkozást az a szövi.

Némi ellenlobbi.

Ha mégse özönlenének a tagok ne csüggedjetek sajna nehezen szánják rá magukat az emberkék a váltásra és épp ezért belefásulnak a "magányba" a saját játékélményüket rombolják ezzel.
Inkább gyertek át hozzánk még akik vagytok aktívak és biztosan talál mindenki célt magának. Szerencsére friss még, de nem új a társaságunk. A váltás csak két sör ára. A nyári talin majd leisszuk.
Ezzel a fórumnévvel megtalálsz.
Dátum: 2012.11.22. 16:40:25
Nyilván a játékosok 100% itt olvassa el, hogy mire is jók a cuccok. Ide mutat minden nyíl, hogy itt olvasd el, mert itt írunk róla.
Ezért is! frocsogok. Hanyag a leírás ezen túl meg nem ad semmi újat csak a "muszáj szipkázást".
Dátum: 2012.11.22. 16:21:36
Leszek akkor én a "tuskó" megint. Bár próbálom visszafogottan.

Azért engedtessék annyi meg, hogy... ez meg mi a TURÓ!?!

Most komolyan végtelenített erőforrásokat dobtok piacra? Ezen múlik majd az eventek toplistája, a V4 sokszor kiélezett ranglistája, hogy kinek hány száz köve van az utolsó napon és mennyit van képe beáldozni.

Hát magam alá csinálok. Rotty. Sok hülyeséget láttam már és ez tuti befér a topba.

,ha meg az jön, hogy ááá dehogy ez csak napi egy vásárlás lesz meg csak a bolygó ura event alatt akkor mi a (maradjunk a túrónál) túróért nem kell odaírni? Persze, ha nem szól senki akkor jól van úgy, ha meg szólnak akkor "ja tényleg véletlenül kimaradt".. Csak nem ma kezdtétek ezt a mókát és illene már nem hülyére venni a népet.

Még, ha "csak" időszakos tárgyakról is beszélünk akkor sincs odaírva, hogy egyszerre 10-20 birtokolható és ekkortól eddig vásárolhatóak. Hanyag munka. Arról nem is beszélve, hogy frappánsabbra számítottam, de ez már más tészta.
Dátum: 2012.11.19. 21:43:44
Érdekesnek tűnik bár nehezen érthető.

Annyit azért kihámoztam, hogy a mamut szöviknek ez szuper a kicsiknek szintén. Viszont az erős középszöviknek semleges az egész. Bár a megoldás nem is nekik készült az is tény.

Csak ugyebár minden értékes épületünk fel van húzva kivéve kémgömb és még egy két időhúzónk na meg persze a piramis ami nekünk betart fél egy évig is. A gond pedig az, hogy ezzel kell majd vacakolnunk míg elérünk egy értelmes épülethez. A max egy millás táp pedig pár órás kút regenerálás ami hát fanyarú ízű. Nem igazán csábít majd arra, hogy beváltogassunk bármilyen téglát egy milla léért és nem igazán látom hány kisszövi lesz ehhez opcionálisan.
Súlyos előfeltétel az 50 es piramis.

Igaz a mamutok is végigjárták az utat míg megkapták az tudás fáját. Na mindegy kicsit többet reméltem. :s Azért élvezze akinek része lesz benne.

Mód: helytelen épületnév.
Dátum: 2012.11.16. 15:32:49
Azért ne csináljunk belőle legértékesebb tulajdonságot Az kicsit vicces lenne. Eléggé borítana mindent.

Milyen lenne már,ha aki eddig arra ment,hogy ezres mágiája legyen és cserébe alap IQ val rohangál hirtelen megtöbbszöröződne az ereje.

Aurri felvetései jó vonalon mozognak. Egy szint után tényleg hasztalan lesz a manaépítést leszámítva a mágia ezzel kell valamit kezdeni és sztem mindenképpen kényelmi vonalon elsősorban. Az nem működhet,hogy egy olyan tulajdonságot rakjunk fel pl IQ val egyenértékűvé amit eddig mindenki hanyagolt.

Fun és kényelmi vonal mehet sztem esetleg varázslatelnyelés, valamint egyéb szövetségi vonatkozása.

- VP áldozás ellenében (valami csalafinta képlettel), amely csak a napi manaépítés után használható pl 11 percig/nap 100 as szívósság epikus ellen. (ez legfeljebb két kör), két körön át 100 as szívósság entitás ellen.
- A legjobb manaépítő (minden hónap elsején zárul a verseny) a szövetségben (legalább öt fő) 1 szintnyi TP gyűjtése után kap két őskövet. (Előfeltétel: 10-15 ös energiakristályosító és a verseny indulásától a lezárásig gyűjtsön be egy szintnyi TP-t a tápolás visszaszorítására).

..és egyéb fun kategóriák, ahol a mágia kerül előtérbe, de nem befolyásolja igazán a karakter eredeti erejét portyán és bajnokin.
Dátum: 2012.11.14. 22:21:54
Most leszek pozitív.

Köszi, nekem megérte. Nem toltam bele mindent, de amit igen azt visszakaptam + a lényeget a bérletet. Szóval ez jó volt.

Yasmina. Neked pedig grat ahhoz a tengernyi léhez amit össze taktikáztál. Sajnálom, hogy nem jöttél ki belőle jobban. Az ilyen taktikákat kell igazán jutalmazni, akik bevállalják.
Dátum: 2012.11.14. 00:28:47
Megint kifingott a számláló a templomban.

A lépj be a játékba 8 alkalommal újraindult három után. Előtte meg a Lady nézegetős szórakozott.
Dátum: 2012.11.12. 21:01:38
Ritka pillanatok egyike,de egyet kell értenem Birkával.

Igaz még ez a dilemma nem érint igazán, mert van egy tucat térkifordítóm és nincs AFP veszteségem abból, ha használom, de már számolgattam én is ezt egy ideje és biz a VF sokkal játékosbarátibb, élményebb, sokszínűbb és a többi, mint a néha néha besikerült rablás lehetősége.

Nem kis áldozattal és "önmegtartóztatással" jár az, ha valaki EH-n van, hogy ne tolja be a CSP-t full-ra a VF es eventekbe, hogy ne térkapuzzon agyba főbe és ismét és a többi... ,ha nem akar belerondítani az LE/TP jébe.

Erre kellene kitalálni igazából valamit, hogy fulladjon unalomba egy egy stílus, erre jó irány az AFP növelése és megmondom őszintén lehetne EH-s térkapu is Ami meg a VF-nek szívás, ha belever. Bár ez csak egy most beugrott ötlet volt.
Dátum: 2012.11.12. 16:22:43
Üdv és annak van bármi hatása, ha a vége előtt 8 órával a húségszilánkokból elsütök +3 ultraspecializációt?
Dátum: 2012.11.09. 14:07:22
Tegnap én is figyelgettem. Az epik vita óta mocorog. Ráadásul van 10 pontozása is
Dátum: 2012.11.08. 14:09:38
Így kellett volna kezdeni. Lehetőséggel.

Természetesen mindenki látja, hogy kell korlátozni valamilyen szinten, de nem úgy ahogy első körben elénk tártátok. Én biztos, hogy a +90 es limitet szavazom meg.

Sajnálom a topperek toppereit, de valahol kell egy határ. A 150/300 nagyon durva. Max lefojtva és esetleg entitás kibújóval. Így marad némi kiskapu a szuper optimereknek, ha magasabb tárgyakat akarnak.
Dátum: 2012.11.07. 21:59:44
Idézet: Birka - 2012.11.07. 20:44:23

A bugjavítás, és a rendszer változtatása (negatív esetben nerfelése) mindig is magas prioritást kap. Az üldözési mániád része, hogy mindegyik tőlem indul szerinted. Miközben a V5-ös rendszernek hála ezen kérdéskör még meg se legyintette a szervert, így semmi késztetésem nem lehetett...


Ajjaj. Azért te benne vagy minden "jóban". A neved minden esetben előkerül ilyen ügyekben. Ha szted ez csak VU legenda akkor ne adj okot ezekre a spekulációkra és pont ne érvelj olyan dolgok mellett ami téged még csak meg se legyint. Bár pár HSZ el ezelőtt még azt írtad, hogy téged is elérhet entitás szintjén, de azt meg valahogy mégis el lehetett érni, hogy aki entit üt annak legyen magasabb tárgya.

De tudom Te csak a saját igazságodat véded és aki ezt nem látja az minden csak nem normális a te szemszögedből.

Ezt se értem igazán, hogy az mivel jobb, ha valaki áll egy helyben és üti hónapokon át az elé kerülő entitásokat, amíg el nem éri annak tetőfokát és magasabb tárgyakban flangálhat. Ez mivel jobb annál, ha épít egy szöviben, tevékenyen részt vesz annak fórum életében, intézi a rá kiszabott feladatokat és cserébe megjutalmazzák a magasabb társai. Nyilván a társasági élményen túl, hogy maradjak a játékélménynél elvárható az, hogy aki bejut egy erősebb szövibe és kiküzdni a bennmaradását az élvezze is annak előnyét.

Miklós.

Idézet: Miklós - 2012.11.07. 13:15:24
Ha pusztán azért automatikusan nyerni tudnék egy másik végzetúr ellen, mert erősebb szöviben vagyok, függetlenül a TÖ összegemtől és a többi tárgyamtól, az nem lenne igazságos.
Szóval éppen ezért nincs is azzal gond, ha valaki 20, 30 vagy akár 40 szinttel erősebb epikus tárgyat használ. Amikor azonban már a 100. szintű kari 200. szintűt, ott már látszik jól, hogy mi a probléma.


Igazságos?!?
Azt hittem ennek a szónak a jelentését nem ismerik errefelé.
Erősebb szövibe bárki mehet. Közepes szövetség vagyunk, de, ha le tud írni 10 értelmes mondatot a jelentkező kisebb hibákkal akkor hozzánk is jöhet szinte bárki. Ezen nem múlik.
- Abban mi az igazság??, hogy spec elesem azon bónuszoktól amiket mondjuk 100. szintig kapnék azokkal szemben akik ezt megkapták eddig! Százalékosan minden drágább lesz az esetemben és mások esetében is azért, mert lassabb vagyok, később regiztem, frissebb a szövetségünk.
- Abban mi az igazság??, hogy folyton csak kiterítitek a royal flush-t az asztalra és mások lapját meg sem nézitek. Csak a képünkbe vágjátok, hogy ez van.
- Abban mi az igazság??, hogy a kő ára nem nő (ez az állításod a legviccesebb), de a költségek sokszorozódnak.
- Abban mi az igazság??, hogy ezzel a nerfel is csak az a cél, hogy gyorsabban lépd a szintet, hogy költsd a követ az új cuccokra meg amire kell és akkor lesz jobb bizsu is rád aggatva.
- Abban mi az igazság??, hogy folyamatos buborék van rajtam bajnokikon másokkal szemben. A jobb epikus tárgy már ezt sem fogja kompenzálni. Bukó bukó hátán. Bagatelizálás.
.. és még sorolhatnám. A kőnyelő új event sem lesz különb, ahogy sejtem.

Igazából ez sem lett átgondolva. Szavaztattok és csak rossz van vagy rosszabb. Szegény Lora-t küldted mészárszékre, hogy ő vezesse fel. Most be lett "mínuszolva" rendesen. Játékosokra hivatkozol, hogy ezt kérték, de itt nem látni senkit Birkán és Off on kívül aki kiállna a "kérés" mellett.
Némi tökösség hiánya érződik az egészben.
Segítek: Kirakni, megvitatni és közösen dönteni úgy, hogy ne sérüljön túl sok érdek és ego. Rossz úton jártok még mindig. Még szerencse, hogy anno volt egy jó ötlet, amit úgy hívtak végzetúr. Ma már ott tart lassan, hogy csak volt... Ebből éltek, ebből szipolyoztok. Pedig ebből kellene építkezni. Hol van az a tűz és hol van az a játékosbarát felfogás?!?

A fórumra is csalódás benézni az ilyenek miatt.
Dátum: 2012.11.07. 20:41:59
.
Dátum: 2012.11.07. 20:06:21
A világ lemaradt.
Dátum: 2012.11.06. 20:49:33
Mondhatsz csak az senkit sem érdekel

Na jó engem érdekel Jöhet. Viszont a +110 akkor is erős. Vond le belőle azt ami az ellenfelénél van és máris negyede lesz az az előny. Azt pedig nem kell figyelembe venni,hogy építőkarinak nincs ütős bizsuja.

---

Viszont,ha tényleg az AL lel van a gondotok akkor kezdjétek ott a cseszegetést. Minden szentnek maga felé hajlik a keze biztos Birkának is van ebből előnye . Egyáltalán nem akarom elbukni a jó kis százalékos tárgyaimat. Ez mocsok nagy csalódás. A harci része annyira nem érdekel azt megoldom erőből. Szint probléma van az egésszel. 100 as szinten tényleg erős a 200 as epikus tárgy ez tény. Lentebb a különbségek nem ilyen drasztikusak. De így belerondítani hát ez pofátlanság.
Dátum: 2012.11.06. 19:59:28
Erre jön majd a nagy bölcsesség tessék szintet lépni.. óó igen új fegyvereket venni kőért meg vissza is lehet hívni epikust, ami már kb inkább csüggedés mint eredmény és a többi irányított baromság amit rád erőltetnek ezek után.