Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Bekas

Dátum: 2014.03.31. 00:49:17
husegbonusz = 0
Dátum: 2013.11.05. 12:04:08
baraty, a medal mar jo, csak semmi bonuszt nem ad. pont annyi minden a tulajdonsagom, mint reggel volt.
azonkivul ezen az atmeneti dolgon gondolkozzatok el legyszi.
Dátum: 2013.11.05. 10:44:59
en is rossz medalt kaptam! a gyemantok 3.-ok lettek, a gyozelmem 780, a tablazat szerint platinat kellett volna kapjak, erre aranyat kaptam. raadasul ez atmeneti jutalom? NA NE MÁR... azonkivul a karinal ha a plecsnire raviszem az egeret, akkor nem ir ki ra semmit a tobbi plecsnivel ellentetben.

de sracok, ez az atmeneti dolog nagyon, de nagyon nem okés...
Dátum: 2013.11.01. 19:31:50
sracok, nem kene mar szivatni a jonepet... jelenleg -771 pechpontom van. ennek nullara redulakasa tobb mint 10 ezer forintomba es tobb mint 2 evembe kerulne. ez nyilt lehuzas es szivatas. na ne szorakozzunk mar... a franc szsereti nezegetni h allandoan minuszban van, a tokom teli van ezzel a baromsaggal.
Dátum: 2013.08.30. 23:10:31
A kvízolimpia jelenleg nem fut
Jelenleg zajlik a kvíz olimpia, és ma éjfélkor véget ér.


marha vicces, neme a vegzet temploma miatt kellene. aztan majd oskovezhetem...
Dátum: 2013.05.08. 23:05:41
-123 pechpontom van...

sracok, van vmi 5let, h miert?
Dátum: 2013.04.21. 09:46:52
edraliannal vagyok, es mar nem kell tobb terkepreszlet. meg lehet csinalni a legkisebb csoportban is. engem nem zavart a nagy elvandorlas tolunk, igy nekem meg nagyobb esellyel hullott terkepdarab.
Dátum: 2012.12.14. 18:03:38
miert kellene? mi van ha en nem akarok terkiforditgatni, vagy valtani?
bocs, de ez nem megoldas. persze az mondja h nincs eltolodva az arany, aki EH-s. nyilvan.

az EH sztem alapbol ugy lett megtervezve, h kb 1enlo legyen a VF-fel. nos, ha vki vegignezi az AF skilleket, akkor latja majd h melyik irany van alaposan segitve. pl alapos tanulas, hasznos vadaszat, stb.

na es a -TP cuccok? nem kene sok, csak nehany. mint a +TP-s cuccok. persze feleannyi minusszal, hiszen igy lenne fair.
Dátum: 2012.12.14. 17:40:29
nem olvastam vegig az eddigi 15 oldalt, de szeretnem felhivni a figyelmet (ha meg ez iranyban nem tortent volna meg), h a VF-esek cask szenvedo alanyai lehetnek. engem 31 szinttel magasabbrol tamadtak meg, sikeresen pattintottam az ellenfelet, mire jutalomkent kaptam 0 le-vel 1 nagy adag tp-t. KOSZONOM SZEPEN, biztos erre vagytam.

mellesleg kezdem unni, h a VF szandekosan hatterbe van szoritva, oda semmilyen fejlesztes nem esik. mindig csak EH, EH, EH. UNCSI. az AF pontoknal lehetne mar vmi, ami ezt is tamogatja, mert csak az EH van tapolva tobb lehetoseggel is. jo lenne, ha nem 1iranyu lenne a dolog. milyen vicces, h az EH-s vadaszat eseten 30% bonuszt is kaphat ha maxolja az AF skillt. de jo... VF-re miert nincs vmi ilyesmi?

az sem tetszik, h csak +TP-t ado cuccok vannak, -TP-t adok nincsenek. aztan miert ne? szivesen hasznalnek vadaszat kozben 1et ami adna mondjuk -4-et.


sztem a VF es az EH 1ensulya mar felborult. jo lenne ha at lenne gondolva, ertekelve.
Dátum: 2012.12.13. 21:53:57
engem tamadtak es nem forditva. am ha csak EH-soknak jo, akkor semmi ertelmet nem latom, mert a VF-esekkel szemben alkalmazva csak szabad tp tomesre jo, semmi masra. hiszen ha a VF-es nyer, akkor sem kap le-t, csak tp-t, meghozza vastagon, hu de jo. ez igy 1szeruen UNFAIR.
Dátum: 2012.12.13. 21:04:29
sracok, na erre varrjatok gombot:

A csatában összesen 6078 sebzést okoztál, és 1184 sebzést kaptál.
Te nyerted a csatát, jutalmad 0 lélekenergia és 47 TP!

megnyertem, es csodalkoztam is, hogy igy elvertem egy magasabb TÖ-s karit. aztan megneztem ki az es megrokonyodve lattam, h en 92-es letemre csatazhattam 1altalan egy 123-assal. csak 31 szinttel magasabb volt. ezt meg hogyan? fair 1altalan? en nem tudok lefele csak 9 szinttel utni.
Dátum: 2012.11.08. 19:43:25
a, ertem. en mindig a vegeredmenyt kukkoltam, tehat ezert nem lat(hat)tam sosem. oks, koszi a felhomalyositas(oka)t!
Dátum: 2012.11.07. 12:07:05
ugy emlekszem soha nem portyapontot buktam, mindig csp-t, ugyhogy sztem eleve bugos a bcs. tobb ev alatt 1szer sem lattam portyapont vesziteni, MINDIG csak csp-t.

1ebkent igazatok volt, bunteto nyaklancos volt, ugyhogy megnyugodtam. 1enlore.
Dátum: 2012.11.07. 10:43:18
HIBA!

evekig beke csarnoka volt felepitve, de par napja le lett bontva es helyette haboru csarnoka lett huzva 5-os szintre. erre a mai portyanal:
"A csata teljesen kimerített, elvesztettél 1 cselekvéspontot!"

ezt most miert? mar NINCS bcs. akkor miert veszitek csp-t normal portyaban? miert erint ugyanugy a bcs negativ tulajdonsaga mint eddig evekig? pont azert lett atepitve, h ne veszitsunk csp-t, mert minel tobb kell az eventekhez.
Dátum: 2012.10.09. 18:18:33
szeretnek uj varit venni, de vmi nem stimmel. a kereskedelem max lehetosege ugye +17 szint. es csak ez mukodik jelenleg, bar nem ertem miert. a szintem 89.
89+17= 106 es a 105-os varit latom, mert nincs paros sszamu. csakhogy van fekete piaci tagsagom, ami 1 szinttel emeli a maxot, valamint alku aranylanca, az is +30 a szakira ha jol tudom. a szakit 95-re huztam, turboval 1utt jelenleg: 95+125 jelenik meg a szakilapon, amivel +22 szinttel magasabb cuccokat kellene latnom elvileg. 89+22=111. de csak 105-ig latok, nem vasarolhatom meg a 107, 109 es 111-est sem.

de miert nem?




(utolagosan: ja igen, raadasul a kufar baratja vagyok az AF listaban ami szintén +20, szal mukodni kellene, nem?)
Dátum: 2012.08.11. 22:21:24
nyilvanvalo olyanoktol jon ra a fikazas akiknel mar szinte csak a hatalom tornya epul. meg csak ennyi millio kell hozza meg annyi szazmillio. es honnan tudja azt a tisztelt magassagos kegyelmes nagysagos ur, aki leszol az egyik legnagyobb szovi 1ikebol szeles mosollyal hogy mire van ezenkivul van meg szukseg, es igy erre az esszencias amugy sztem tok szuksegtelen epuletre jut-e. mert a tobbi ugye nem kell, de ez aztan baromira.

amugy meg de igen 1szerre 2 kuldi van ra. az 1ik, hogy szerezz, a masik meg hogy hasznald el. tovabbra is az a lenyeg, hogy nehany szovi tagjainak lehetseges ez a kuldi extra fizetes nelkul, a szovik tobbsegenel viszont nem. es azok fizethetnek erte boseggel. mindjart 2 kuldit is kivaltva oskovekkel. ez lehuzas. tovabbra is. miert is? mert az esszencias epulet meglehetosen szuksegtelen. az emlegetett epikesek viszont nem.

johet a tovabbi beszolas.
Dátum: 2012.08.11. 12:10:32
bocs, de amiket irsz az komplett baromsag. trollkodas, semmi tobb.

tovabbra is azt mondom, hogy nem lehet kivanalom, hogy vki NE TELJESITHESSE eleve a kuldit cask azert mert kisebb szoviben van.
Dátum: 2012.08.11. 03:45:30
es mi van ha ezert a hulyesegert nem akarnak kivalni a szovibol?
azonkivul meg mindig nem latom, hogy ha ez a legtobb szoviben nem lehetseges - marpedig a nagy szovik vannak kevesebben -, akkor miert van ilyen kuldi. nem az a megoldas, hogy baratocskam menjel 1 nagyobb szovibe.

ki kell venni az ilyen kuldit, illetve ha mar ez nem valosithato meg (bar ugyan miert ne lenne az), akkor semmikeppen sem engedni, hogy mindjart 2 is legyen egyszerre.
Dátum: 2012.08.10. 12:26:08
a vegzet templomaban 2 kuldi is van esszenciara.

na de mi van a kisebb szoviben levokkel? honnan a fraszbol szerezzenek? miert nem gondoltok arra, h ez vkinel esetleg ELEVE nem lehetseges? es miert kell mindjart 2 esszencias kuldit is belerakni a templomos kuldik koze? ez nyilt lehuzas. fizessek mert nem nagy szoviben vagyok?. ez akarhonnan nezem NEM FAIR. kicsit sem.
Dátum: 2012.08.08. 14:01:42
sracok! nem mukodik az allatgyogyitas... ki lehet jeloni mindet, de hiaba kattintok az "allatok gyogyitasa" buttonra, nem tortenik semmi. mindjart behal az osszes! kellene, meghozza mielobb. :/


vki masnal tapasztalat?