Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Kenos

Oldal: 1
Érdekes, hogy a két vezető szöviből, csak az egyiktől látom a folyamatos sírást... Persze az h ki-be ugrálnak karterképíteni az etikátlan, de az h bizonyos karakterek az elején más szöviben kezdenek, és amit elviszik a kívánatos epikik relikviát rá 3 nappal (h ne legyen feltűnő) csatlakoznak az 1ik topszövihez, v hogy az ellenfél szöviből rejtélyes módon törlődik 1 kari naponta, és a rivális szöviből rögtön feljönek fórumra, h megnézzék, h sír az ellenfél az etikus..

ááá, arra nem gondolnak a húú de mi agyunk a királyok, h a néha már elviselhetetlenül nagymértékű nagyképüség (tisztelet a kívételnek), esetleg másokban ellenszenvet ébreszt, és ezért segít a "gyengébb" szövetségnek hátha észreveszik magukat. Mellesleg ennek a v4nek kb már tök mind1 a folyamatos szerverleállások miatt.

JA és arra am nem gondoltatok, h nem csak ki-be lépkedésen kívül ott van még, h szólnak h figy van nálam X LE húzzátok le tőlem... Mindenestre Mind1nek hatalmas gratuláció a hatalmas türelmhez, h a hajrában képes a HTF taglistáját figyelni (nekem se lenne jobb dolgom így a v4 alatt, mikor 6ó 40p-nél nem nagyon aludtam többet), mert ha JV utánanézne, biztos Mind1 hozzászólásaira bízná a döntést (ezzel nem azok pontosságát kritizálom )

Mondjuk vicces, h nemrég még a HB kompenzációján sírt mindenki
Zárom szavaimat, jöhetnek a lepontozások, ez az én véleményem, ja és HTFhez annyi közöm h én is felajánlottam a segítségemet amiből végül semmi se lett.

Jó éjszakát Mind(1)enkinek!
Dátum: 2009.11.09. 20:00:59
Mi tortenik, ha lefelejtem a vezetokeszseget, es van nelem 5 allat 3 beidomitva?
Dátum: 2009.09.13. 20:57:37
Jajj mar, a toplistasokra gondoltam, nem a hordara! Ha tudom, hogy Cyron-nak hany relikviaja van, akkor talan ez sem kerulte el a figyelmem...


Gyorsiras nalam is gazos.
Dátum: 2009.09.13. 20:48:54
Na latod, itt jon be az, hogy akkor tenyleg miert akartal toplistas lenni? Mert ha azt mondom, hogy en es meg sokan masok nagyon tiszteltunk titeket azert, mert ott viritottatok, nyilvan ezzel nem sokan elegednenek meg. A medalt ugyis megkaptad volna horda miatt, a 10 dukat meg (FOLEG a te esetedben) rohejes.
Nem kotozkodni akarunk, csak a relikviakrol volt szo az utobbi par hsz-ban. Ha pedig a 3 targy szempontjabol nezzuk a dolgokat, akkor nyugodt szivvel megallhattatok volna a kiutesuk utan.

Azt mondja meg nekem valaki, hogy pl.: Maedhros mitol elegedett? Vagy Sameed miert tudta vegig mokakent felfogni a dolgot?
Dátum: 2009.09.12. 20:23:25
Idézet: Rokamoka - 2009.09.12. 14:42:28
Ott volt a baj, amikor a vezetőség először engedett az elégedetlenségeskedéseknek. Ugyanis azóta már többször emelkedett a tét, kíváncsian várom, mikor jön az a rész, hogy miért nem kapott meg mindenki minden relikviát, osszuk 50-es kategóriákra manók szerint a jutalmat, etecera.


Így teljesednek be a jóslatok...
Dátum: 2009.09.12. 18:24:11
Turbó is számít, igen.
A krea azért nem számít, mert egyrészt a pók irányba elhúzók nem mentek bele abba, hogy megtömjék őket TP-vel, másrészt meg mert csak azt hallottad, hogy "ehelyett vadászhattam volna is". Olyat természetesen nem, hogy "ehelyett portyázhattam volna is." Mivel az event CSP-t használt, így ezt nem lehet PP-vel keverni...
Dátum: 2009.08.28. 18:55:20
sztem ezt már túltárgyaltátok
viszont lehet, hogy picit leszállhatnál a magas lóról(ez alatt azt értem h mások orra alá dörgölni, h milyen fasza vagy, mert ezzel csak további felesleges hsz-ket szülsz).

ui.: gondolom majd a következő gyorsvilágon lerendezitek,vagy egy sör melletti csocsóval:D
Dátum: 2009.08.17. 11:17:01
Ez egy kifejezetten jó ötlet!
Oldal: 1