Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Doszy55

Oldal: 1
Dátum: 2009.11.16. 19:51:00
sziasztok,a négyes szerveren először a Hegylakók győztek,ez oké
de sok ember tudomására jutott hogy az Ájjatfajm-ok is ők csak más névvel,Szerintem ez igy nem fer hogy kétszer egymás után nyernek,légyszi csináljatok valamit hogy ilyen ne forduljon előő
nagyon kösz nemcsak nekem segitenétek ezzel:P
Sziasztok:)
Végzetúr for ever:)
Hogy őszinte legyek,sok kérdést tettem már fel és szinte a 97% rossz volt.Nem értem miért szemétkednek egyesek azzal hogy direkt rossznak értékelik a kérdést.Nagyon sok panasz van erre mint mindenki láthatja ugye,hol nem lexikális tudásra nem alkalmas vagy mi..hát már bocs nehogy mi legyünk arról is hogy sok az elmebeteg,aki nem tud egy egyszerű kérdést, helyesírási hibás(igen é hol?nem kéne esetleg bejelölni a hibát?áhh..ugyan miket is tud kérni az ember igaz?(=
Nahát,ennyit erről:) Inkább nem is teszek már fel kérdést hanem lemondok LE--giáért.Más is eszt teszi.Nem kell csodálkozni.engem ár nem érdekel az egész,legyenek boldogok jó szórakozást bárki is értékeli a kérdéseket:)
Nah pás..
Dátum: 2009.08.25. 19:55:37
Sziasztok!Mondjátok meg légyszives,.miért van az hogy sok ember szándékosan rossznak értékeli a kérdést..kicsit idegesitő...olyanokat irnak úgymond indoklásnak h ez nevetséges..de mindegyik szerveren igyvan..kicsit átkéne ezt gondolni mert még egy küldetést sem leeht megcsinálni,mert rossz..köszi a választ sziasztok >_<
Oldal: 1