Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Végzetúr

Oldal: 1
Kreatív kérdés ide, kreatív kérdés oda... a leírás elavult...meg a pokolba vezető út is jószándékkal van kikövezve. Majd legközelebb az atommag hasadásával kapcsolatos kreatív kérdést fogok feltenni... ha lesz legközelebb...

Ami a személyes sértődöttséget illeti, nos az ebben az esetben idáig teljesen hiányzott. Azért vettem a leírásból a kérdés alapját, mert az ott van leírva, azt elolvashatja a játékos, és tudhat rá válaszolni. Azzal nem számoltam, hogy közben megváltozik a szabály, vagy elavul a leírás....Természetesen tisztában vagyok azzal, hogy nem lehet igazam...A sértődöttség eztán következhet. A sértődöttségemnek nem azzal adok hangot, hogy a rendszert kritizáló, vagy firtató kérdést teszek fel, hanem egyszerüen törlöm a karaktert és nem próbálom keresni az igazamat...
Ha rossz kérdéssel jön vissza akkor nincs vita...
A kérdésem alapját a leírásból vettem. Szerintem érthető. Szerintetek nem. Nem vitázok...ugy is nektek van igazatok.

Kérdésedet a többi játékos és/vagy a játékvezető fogja értékelni. Ha értelmetlen, vagy netikettet sértő kérdést teszel fel, vagy a válaszok nem egyértelműek, kérdésed "Azonnal törölni" értékelést fog kapni, és egy időre elveszted a lehetőséget, hogy kérdést írjál.

Mikor fog kérdésed "Azonnal törölni" értékelést kapni?

-Ha értelmetlen, netikettet sértő kérdést teszek fel, vagy a válaszok nem egyértelműek.
-Sohasem.
-Minden második kérdés erre a sorsa jut.
-Ha két helyes választ jelölök meg.


vagy talán a válaszokban van valami értelmetlenség????

Megjegyzem, ha a kérdésem nem jó, vagy a válaszokban nincs benne a helyes megoldás, akkor a Kvíz leírás sem jó.

Amugy a második kérdésemet sem fogadta el a játékvezető. Ez egy más jellegü kérdés volt, kis bugyuta kérdés hogyan folytatódik 101,102,103. A harmadik pedig tényleg értelmetlen, dacból írtam.... el is vette a kérdésírási jogomat egy időre a játékvezető....
A Helyes választ a Kvíz leirásból vettem. Idézném az ide vágó mondatokat... "Kérdésedet a többi játékos és/vagy a játékvezető fogja értékelni. Ha értelmetlen, vagy netikettet sértő kérdést teszel fel, vagy a válaszok nem egyértelműek, kérdésed "Azonnal törölni" értékelést fog kapni, és egy időre elveszted a lehetőséget, hogy kérdést írjál."

Szóval nem értem... a mai nap már a második kérdésemet utasitja vissza a játékvezető...
Az alábbi kérdést tettem fel a kvízjátkban. A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdés ill. válaszok helyesírási hibát tartalmaztak.


Mikor fog kérdésed "Azonnal törölni" értékelést kapni?

-Ha értelmetlen, netikettet sértő kérdést teszek fel, vagy a válaszok nem egyértelműek.
-Sohasem.
-Minden második kérdés erre a sorsa jut.
-Ha két helyes választ jelölök meg.

Szeretném megtudni, hogy melyek a helyesírási hibák a fenti kérdésben?
Dátum: 2008.12.21. 08:45:29
Igaz feltettem egy idióta kérdést ("Hány ága van az ötágú csillagnak?" Vagy lehet hogy több bugyuta kérdést is)... szerintem ettől sokkal idiótább kérdések is elsülnek...
Dátum: 2008.12.21. 08:41:00
Értem. Ezek szerint ha valaki mégegyszer rossznak minősíti a kérdésemet nem kapok több lehetőséget!? Ha így van ez nem fair ...
Dátum: 2008.12.21. 08:35:42
Meglettem fenyegetve a következő formában: "Még 1 rossz értékelés és nem tehetsz fel több kérdést!"
Csak azt szeretném megtudni, hogy az értékelés saját megitélésem szerint kell e elvégetnem, vagy a ti elvárásotok szerint?
Mert ha a ti elvárásotok szerint kell egy kérdést kell értékelnem, akkor jobb ha nem is kapok lehetőséget a kérdések értékelésére. Ennyi erővel eleve jónak kellene minősiteni egy kérdést és nem kéne a játékosokat azzal nyaggatni, hogy értékeljen...mert ha rossznak minősitek egy kérdést akkor jön a fenyegetés, hogy kapok az arcomba....
Oldal: 1