Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Ricardo

Dátum: 2009.07.18. 12:37:03
Ez nem igaz. A legelső játékosok azért tűnnek a legerősebbnek, mert ők a legmagasabb szintűek, ők kezdték a legkorábban a játékot. Nem vagyok benne biztos, hogy az első 3-4 oldal játékosai közül mindenki ilyen sikeres tudna lenni, ha most kezdené el a játékot. Valószínüleg a többség ugyanúgy szürke massza lenne, mint a most kezdő játékosok.

Az hogy ki mikor kezdte a játékot pusztán szerencse kérdése, nem tehetségé.
Dátum: 2009.07.18. 11:30:39
Az a probléma (szerintem) ezzel, hogy minden kényelmi funkciónak kikiáltott dolog az időtényezőt csökkenti, ami viszont a játék leglényegesebb és legtápabb része. Ergó minden kényelmi funkció egyben tápos is. (Vagy ha 200 csp-ért adják akkor meg bele lesz verve a csúf, hogy szar.)
Dátum: 2009.07.18. 10:59:01
Azt kellene észrevenni szerintem, hogy nem a legmagasabb szintű játékosok a legjobb játékosok a végzetúrban. Lehet, hogy az alacsonyabb szintű tagok jobban értenek a játékhoz, ezért talán érdemes lenne figyelni rájuk, nem csak kategorikusan elutasítani a szavaikat azzal, hogy "kuss, te kicsi vagy úgy sem értessz hozzá".

A VF mikor bekerült a játékba azonnal többen jeleztük, hogy teljesen szét fogja szabdalni. Az jár jól aki előbb kifejleszti. Hasonlóan az spm-hez. Ott is az járt jól aki előbb kifejlesztette. Ebben a játékban mindig csak az időtényező számít, nem véletlen, hogy ennél a skillnél is.
Dátum: 2009.07.17. 15:31:05
Az ellen, hogy agyonverik az embert máshogy is lehet védekezni. Én is rendszeres célpontja vagyok az azúr légiónak (persze teszek is érte, hogy bekerüljek a keresésbe), mégis tudok játszani. Közepesen magas egészséggel és sebgyógyítással el lehet azt érni, hogy hajnalban 5x elverjenek egymás után, aztán lesz 1-2 órám amikor teljesen támadhatatlan vagyok (a pihenés meg a sebgyógyítás miatt még ép-m is lesz, ha van egy kis szerencsém). Cserébe csak annyit kell tennem, hogy adakozok a kamrájukba, ami akárkiakármit is mond (nekem legalábbis) egyáltalán nem fáj. Emiatt nem érdemes visszafogottat fejleszteni.

Egyébként meg külön kihívás nem VF-esként olyan erősre fejlődni, mint a szinteden található VF-esek. (Talán nekem is sikerül 1-2 hónapon belül.)
Dátum: 2009.07.17. 14:49:16
Hányan lehetnek maximum egy szövetségben?

hordától függ
30
a zafírok többen míg a rubintok kevesebben
5


Ezt épp most kaptam, kössz ...

szerk: benyomtam az 5-öt, mondom biztosan kezdő játékos tette fel a küldetés miatt. Persze, hogy a 30 a jó válasz.
Dátum: 2009.07.17. 11:59:06
Bizonyos szinteken megnő az állatok elnyelése alapból. Azt hiszem 46 és 54. szint környékén.
Dátum: 2009.07.16. 15:30:38
Én az egyenlő elbírálás elvét szeretném szem előtt tartani, nem azt, hogy a szomszéd tehene is megdöglik-e.

Én úgy értelmezem a szavaidat, hogy 1. én be*optam a fertőzés küzdése ellen így jártam, az én döntésem. 2. Te be*optad a fertőzés küzdése ellen, gyorsan módosítsunk, mert ez milyen már. Na de kérem.
Dátum: 2009.07.16. 13:44:32
Jah, nem. A kreatívot meg a kivégzést is el lehetett simán felejteni egy ideig, egy ilyen opció itt is sima lenne.
Dátum: 2009.07.16. 13:34:09
Nem lenne egyszerűbb elfelejteni pl az spm-et? Annyi LE-t bőven kap a karakter amiből visszahúzza 55-re, aztán még olcsóbb is lesz a többi szakértelem.
Dátum: 2009.07.16. 11:41:24
Te már régóta nem a végzetúr nevű játékot játszod, hanem a "kiafaszagyerek"-et. Így neked nem is lehet rálátásod szinte semmire. De azért elnézzük.
Dátum: 2009.07.16. 09:36:07
Idézet: Miklós - 2009.06.25. 14:17:53


A fertőzésben pont az volt a jó, hogy nem lehetett tudni, mi lesz belőle, mindenki tudta, hogy a döntésének súlya van, pont ez volt a jó benne. A "jutalom" pont úgy van kitalálva, hogy senki se legyen csalódott, de azért még lehessen vitázni rajta, hogy megérte-e vagy sem.


Ezt páran az orrom alá dörgölték, mikor felhoztam, hogy a fertőzés leküzdése nem jutalmat ad, hanem büntetést azoknak, akik nem küzdik le. Ezek alapján én azt mondom semmi változás ne legyen benne, aki kimaxolta a szakikat így járt. "Felelősségteljes" döntést hozott, vállalja a következményeit.
Dátum: 2009.07.16. 09:29:09
Hehe, végre meglett az 50 jó válaszom nekem is, mondom legalább a nevem virítani fog az első 10-ben. Ez sem sikerült.

Én nem sajnálom a kvízmedált azoktól akik kapnak, de tényleg nincs semmi értelme az egésznek így.
Dátum: 2009.07.15. 22:49:33
Az is lehet, hogy ennyi okos játékos van, akik hamar rájöttek, hogy gyengébb tárgyat visznek el vagy soha semmit.

Egyébként már én is várom, hogy legyen újra dobókocka szett, az is pazarlásnak tűnik elsőre, de jól jönne.
Én is őket próbálom kamrázni, mikor náluk a HT, de azt azért leszögezhetjük, hogy 7 szinttel magasabból Neked könnyebb. Kevesen szaladgálnak 64. szint környékén, ergó kevesen is tudják kihasználni amit Te írsz.
Persze, csak tudni kell bekamrázni őket. Az meg ugye csak elméletileg rohadt egyszerű, gyakorlatilag nagyon nehéz akár csak 4-5 tagot is betenni.
Erre nagyon kevesen jönnek rá. Ha teljesen kihal a háborúzás (mindjárt ott tartunk), akkor simán át is lehet állni 30 pp-re. 15 győzelmet így is simán hozni fog az ember, viszont könnyebb lesz szűrni a komoly zsákmányra.
Dátum: 2009.07.14. 17:27:47
Az neked jó, nekünk nem fáj (sőt jobban fogsz szeretni minket ettől), nyertes-nyertes szituáció.
Dátum: 2009.07.14. 17:11:28
Jó, hogy nyaralás után Winnie reagálására kell először válaszolnom.

Ezt a topicot kérlek ne szemeteld tele a senkit nem érdeklő véleményeddel, ide nem kell írnod egyáltalán, sőt ne is olvass bele ebbe a topicba, van rengeteg hely ahol az észt kell osztanod.

Más. A VM nem fog szétesni, még mindig ez a legerősebb smaragd klán a V1-en és az is marad. A Tyrantot is megnyugtatom, minél kevesebben leszünk annál könnyedebben fogjuk újra megverni régi nagy ellenségeinket, ilyen a háborús rendszer.
Dátum: 2009.07.09. 09:54:15
Van olyan játékos, aki direkt úgy fejlesztette a hordagyűlöletét (én is köztük vagyok), hogy az előnyt biztosítson számára bajnoki viadalokon. Elfelejtem az egyiket, amivel háborúzni szoktam, gyorsan felhúzom a másikat, hogy tudjak taktikázni .. Rengeteg LE, aztán kiderül hogy lósz@rt sem ér. Ezek egyáltalán nem fair dolgok, bárki bármit is mond.
Dátum: 2009.07.09. 09:51:03
Ööö ... Én akkora őrtornyot szeretnék, hogy a VM és az SÖ pont tudjon fúzionálni. 65-70 fős klán pont elég.

Na de komolyra fordítva. Elhiszem Sanyi, hogy máshogy már nem tudtok tápolni ( ), de ne essünk már neki mindig a régi szabályoknak, ha még kellene valami plusz.