Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Ricardo

Dátum: 2009.07.29. 14:25:13
Azért mondom, hogy meggyengült, nem azt, hogy immár sz@rt sem ér. Én most +6 tulajdonságot adó fókuszkristályt használok benne, és magas szinten már van olyan tárgy ami +3 tulajdonságot ad. Akárhogy is nézem buktam olyan 60k körül.
Dátum: 2009.07.29. 14:18:21
Sajnos a Nirdatar gyémántgyűrű ezzel a fejlesztéssel meggyengült, mert elvesztette különlegességét. Kár érte.
Dátum: 2009.07.28. 16:34:15
Én a Fair-play díjat csak úgy tudom elképzelni, hogy az adott hónapban a legkevesebb portyát megnyerő végzetúr, vagy a legtöbbet bukó (nem tudom melyik lenne a jobb) kapna egy érmet minden szinten esetleg minden bajnoki kategóriában, ami +1 vagy +2 tulajdonságot adna neki mindenre (akár szerencsére is). Ez természetesen a bajnoki viadalon is használható lenne.

Amit Birka mondott azért nem jó, mert én pl magas szinten (59. szintű vagyok) könnyebben verek egy 60-as szintűt, mint egy 58-ast. A VF miatt ugyanannyi Lé van szétosztva kb mindkét fajta karakternél, de az egyiket nem tudom kevés ép-n megtalálni.
Dátum: 2009.07.28. 11:32:38
Idézet: winnie - 2009.07.28. 11:17:18
(költői kérdés: miért van az, hogy ha egy esetleges bug pozitív hozadékkal rendelkezik, akkor a játékosok nem sietnek jelenteni azt? nem erre gondolok, hanem sok másikra... képmutatás ezerrel?)


Válasz:
de köszönjük, emese, konstruktív volt. (megint tipikus: totális negativitás, szélsőséges megfogalmazás, erős csúsztatás.


Winnie, ebben a játékban Te vagy a legképmutatóbb. Gyakorolj már egy kis önkritikát, mielőtt máskor megszólalsz.
Dátum: 2009.07.28. 10:13:36
Ehh .. felnézek a játékra és azt látom, hogy leállás közben csúnyán kamárznak minket. EZ így elég abszurd.
Dátum: 2009.07.27. 20:39:43
... Szerk. Talán kicsit túl korán sírtam.
Dátum: 2009.07.27. 20:05:10
Ejj-ejj. Azért ez képmutatás. Te panaszkodhatsz, ha a Te problémád orvosolva lesz, az faja, de másnak már kuss, mert mekkora parasztság már panaszkodni.
Dátum: 2009.07.27. 10:49:59
Valószínűleg minden tökéletesen helyre fog állni, nem kell izgulni.

Júl. 27-én, hétfőn, egésznapos áramszünet lesz az irodánkban, nem működik az ügyfélszolgálatunk, és az utalással érkező ősköveket is csak kedden fogjuk tudni beírni. Maga a szerver és a játék természetesen zavartalanul működik.


Minden bizonnyal emiatt zavarodott meg a rendszer, mégsem működik olyan tökéletesen, mint azt előre várták.
Dátum: 2009.07.27. 00:55:07
Ha mex 15 fős szövetségek lehetnének sokkal tovább kibírták volna a klánépületek is. És sokkal több hasonló erősségű maxos taglétszámú klán lenne, ami jót tett volna a háborús rendszernek.
Dátum: 2009.07.26. 22:21:46
Mire átöltözöl már másnál van a medál, gondolom percenként lemegy 5 portya a játékban. Aztán koppansz egy nagyot Barrique-on.
Dátum: 2009.07.26. 22:11:35
Áh, én már értem. Gondolom nekem (is) volt címezve. Így viszont mi értelme van? Ha minden portyánál ugrál, akkor tulajdonképpen nem ad semmit senkinek. Így viszont felesleges lenne rá pazarolni a drága fejlesztési időt.
Dátum: 2009.07.25. 01:07:46
Nem igazán tudom hogy tudnánk elvenni tőle.

Ha egyszer hozzá kerülne mind az öt, utána majd 24k ép-je lenne (ha most 73. szinten történne mindez, jelen karakter statokkal) amit 3 óránként 5 támadással senki nem tud leverni, lévén, hogy minden értéke 350-500 között mozogna. Neki nem kellene ép határ alá mennie vadászni, onnantól nem lenne bukott meccse.
Dátum: 2009.07.24. 19:47:40
A káosz medál nem jó. Előbb-utóbb a legerősebbekhez kerülne, aztán ha már mind az 5 Barrique-nál van az isten se veszi el tőle. +200 tulajdonság mindenre elég erős lenne.

A trófea az nagyon korrekt, egy stratégiai játékban úgy is mindenki az ilyen elért eredmények miatt játszik. Pl szívesen látnám kiírva valaki karlapján, hogy a LEGERŐSEBB végzetúr, a LEGINTELLIGENSEBB végzetúr, stb. Akinek olyan magas a statja, az már úgy sem szégyenli/titkolja.
Dátum: 2009.07.24. 15:49:38
Wávávává!!!

Megint jönnek, megint táposabbak, megint az első két oldal játszik velük ... Fejlesszünk már másnak is bakker ..
Dátum: 2009.07.23. 07:23:43
Az első világ 2008. szeptember 22-én indult és a fertőzés 2009. június 25-én lett legyőzve (azt hiszem). Összesen több, mint 9 hónap telt el, ennyi ideje volt a JV-nek kitalálni és kitesztelni a játék "legfelelősségteljesebb" és legnagyobb volumenű döntésének jutalmát. Ez ahogy Miklós szavait olvasom nem igazán sikerült, most itt is jöhet az utólagos módosítgatás, ami elég büdös. Miért fizetnek a fizetős játékosok, azért hogy még mindig tesztelhessenek?

Ez nekem már kezd kicsit sok(k) lenni. (Bocsánat az offért.)
Dátum: 2009.07.21. 23:39:42
Csak nekem nem működik a V4 már vagy 20 perce?
30-as sebgyógyítással már igen szépeket regenerálok vissza a nagy bukókból (minden reggel kapok kb 20k sebet, ha éjszaka pihenni mentem), mivel sokat regenerálok többen verhetnek el, maximum 2 óra alatt megvan az 5 vereség. Utána van egy órám ami alatt nem tudnak támadni. Ha szerencsém van van még egy kis ép-m, ha nincs az se gond, mert a mágikus regeneráció maxra tol, és azt az ép-t én gazdálkodom el a következő egy órában, amibe akár 15-20 portya is belefér.
Idézet: bonca - 2009.07.21. 22:26:38
abban az időszakban nem egy ellenfelem volt, aki felülről támadott (pontosan három).


Uhh, Ti tényleg nem a végzeturat, hanem a végzetturat játszátok. El sem tudom azt képzelni milyen.
Azért az elég erős, hogy a legerősebb játékosok is azt állítják, hogy az egyetlen kitörési pont a játékban a rubin triász megszerzése.
Dátum: 2009.07.21. 19:10:25
Még két-három hónap és a játék úgy fog kinézni, hogy elől lesznek akik nem használnak VF-et. Aztán lesz pár szint szünet ( a leggyengébb 70. szintű után 66. szintű karakter jön majd), a VF-esek legaljába pedig az tud majd becsatlakozni aki a játék elején pókoskodik. Az újonnan indulók közül 25. szintre 10-ből 9 karakter töröl majd, 1 pók meg mehet tovább, mert elég erős lesz beilleszkedni. Szerintem ez a jövő.