Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Rokamoka

Dátum: 2010.03.05. 15:55:05
Istenem, de kár, hogy néha idetaláltok...
Dátum: 2010.03.05. 15:51:02
Mit jelent a híres latin mondás:E Tu Brute ?
Brútusz híres
Te is fiam, Brútusz
Brútusz a császár!
Nincs ilyen mondás



Érdekes, de ebben az esetben a tagadó válasz a legjobb mind közül. Már egyszer jelezték javításra, én meg azonnali törlést kérnék erre a förmedvényre!
Dátum: 2010.03.03. 01:46:21
Idézet: Rokamoka - 2010.03.02. 21:11:04
Nem világít az állatok gomb, ha kijön jószág kennelből vagy csak én nem veszem észre. Szerintem az ilyenekre (események, szövetség, stb.) pl. perfekt lenne a piros, könnyen észrevennénk.


Mit hozzá nem tettem a játékhoz! Nagyon szépen köszönöm/köszönjük(?), szerintem ez így szó szerint, valóban perfekt lett, aki szerint nem, rajtam verheti le.
Dátum: 2010.03.02. 21:11:04
Nem világít az állatok gomb, ha kijön jószág kennelből vagy csak én nem veszem észre. Szerintem az ilyenekre (események, szövetség, stb.) pl. perfekt lenne a piros, könnyen észrevennénk.
Dátum: 2010.03.02. 19:59:26
Idézet: Ariel - 2010.03.02. 17:08:10
A design alapból tetszik, viszont szörnyen lelassult az egész. 1920*1080-as felbontásban már nagyon apró minden, de amint nagyítok rajta, hogy olvasható legyen minden, belassul az egész a flash miatt, és az egér scrollozás használhatatlanná válik. Chrome-ot használok, a firefox és az i.e. még lassabb.


Kb. tökugyanez. Én már levettem 1440x900-ra, de még mindig
1.: Elég kicsik a betűk
2.: A szélső fekete sávok miatt _is_ felnagyítanám, de akkor a flash szanaszét szaggat.
3.: Próbálgattam operát, firefoxot, ie-t, thunderbirdöt, de kb. csak a chrome viszi értelmesen, bár arra meg 10-ből 3 betöltésnél rá kell frissítenem.


Ergo kicsit még köhög a dolog. Bár nekem nem "folyik ki a szemem", de azért sejtem, hogy mire céloznak a többiek. Pl.: ha szimplán a szövetségre kattintok, és látom a sárga üzifalat, az kész felüdülés. Kellenének élénkebb színek, na. Főleg a zöldet javaslom, mert a szürkével/pirossal/sárgával is harmonizál. Legyen az akár fűzöld vagy világoszöld, de ne ugyanilyen fosszínű, mint az alap (új) sárga most.



*: Egy fontos észrevétel!! Semmit nem tudok értelmesen kimásolni, mindent cellákban/táblázatban/akármilyen balf@rok formában kezel, csak a legegyszerűbb, szövegdobozból kimásolt szövegeket nem.
Dátum: 2010.03.02. 13:26:23
Idézet: Picur10 - 2010.03.02. 13:18:52
A karakterlapon az eredetihez képest nem ott van a bónuszok rész. Bár jelen leosztásban inkább felhoznám a nyomógombok mellé, mint alatta maradjon. Hely van rá.


Ahogy látom, ez már javítva is lett vagy csak nekem olyan. Tényleg nem lett volna okos dolog még jobban széthúzni ezzel a karakterlapot.
Dátum: 2010.03.02. 12:56:07
A színek világosítása nem feltétlen jelenti, hogy nőnek a kontrasztok, bár a szélső feketeség mindenképpen fokozza ezt a hatást, ezért volt jó választás anno a sötétlila, ott ez nem érvényesült. Viszont az, hogy átmenetesen szürke a skin - rengeteg árnyalata szerepel -, meg pont hogy jól passzolna kontraszt szempontjából élénkebb színekkel.

Ja, azt el is felejtettem mondani, hogy a piros viszont nagyon tetszik, csak kevés helyen fordul elő.


*: --> Leveleknél típus/küldő/üzenet címe/dátum/törlés is lila maradt! <--
Vagy az szándékos?
Eddig csatáknál, toplista kategóriáknál, illetve győzelem/vereségnél karakterlapon ugyanez. Meg gondolom, még pár helyen.
Dátum: 2010.03.02. 12:27:19
Nekem chrome alatt eddig is bajos volt, rengetegszer kellett frissítenem, az új skintől viszont nem lassult. Ellenben megnéztem firefox-ban, ott tényleg lassacskább.
Dátum: 2010.03.02. 12:02:25
Először is, köszönjük szépen!

A díszitések nagyon barók, viszont ez a színpárosítás nem éppen az igazi, ha a sárga élénkebb lenne, az sokat segítene, illetve kicsit "kocka" az egész, de nekem különösebben nincs bajom vele. Egy kis zöld feldobná.

Azért megérdeklődném, mert kérdezték a feleim közül jó páran, hogy vissza lehet-e váltani, és ha igen, hogy?
(Na jó, talán én is nosztalgiáznék néha kicsit.)

*: Most, hogy jobban megnézem, a legnagyobb gond talán, hogy az oldalsó feketeség erősen kihozza a szürke "szürkeségét", ezzel szerintem nem számoltatok.
Én chrome-on játszom.
Dátum: 2010.02.24. 12:05:21
EH-ból kapott lére hat az átokpiramis?
Dátum: 2010.02.21. 23:03:22
Kérnénk szépen a kedves JV-t, bezony figyeljen a kék színű egyedekre, mert biza' fogunk helyettesíteni, nehogy kiderüljön, hogy megtanultam scriptet írni!
És igen, nyerni akarás nélkül is sok gusztustalanságot hoz ki az emberekből az a csúnya versenyszerver, például csúnya-csúnya pletykák terjesztését.

Konky, a 4-es szerver le van ejtve, javaslom Neked is a 3 multit script és makró mellé! Nem is vesz el olyan sok időt... mindenesetre kevesebbet, mintha az éppen aktuális topszövit próbálod csalónak titulálni.


*: Kedves Menzásvégzetúr (lol ), mi szeretnénk, ha minél több embert meggyőznél a sztrájkkal kapcsolatban, mi Veled vagyunk, csináljuk, olyannyira, hogy be sem lépünk majd, ergo láthatatlanná sem tudunk válni. Ha szintet lépünk vagy növekszik valamink, az nyilván ugyanilyen hibából történt, meg is fogjuk írni Miklósnak, de ő nyilván csak üres kifogásokkal fog válaszolni. (Szegény JV.)
Dátum: 2010.02.09. 17:59:11
Idézet: Purpled - 2010.02.09. 16:40:08
Tudod engem meg az a fos 'ki milyen néven regelt és ki-kit hogyan akar átverni baromság' nem érdekel, hála istennek nem vagyunk egyformák.


Nem is tudod, miről maradsz le pedig.
Dátum: 2010.02.08. 13:13:22
Idézet: Kethios - 2010.02.08. 13:01:54
A francnak ez a nagy titkolózás.. és nem szeretem amikor kioktatnak.


Nem voltam azért olyan durva szerintem. A titkolózást meg ne az én számlámra írd. Az egy dolog, hogy Te könnyen megtalálható vagy V4-en.

Damage: a "ne legyél már lecsó" azért tetszett. Formában vagy.

Lecso: igazán frappáns összefoglaló. Ludovek büszke lenne Rád!
Dátum: 2010.02.08. 12:59:11
Damage régi spanom. Mint a rossz pénzt...
Dátum: 2010.02.08. 12:52:21
Idézet: Kethios - 2010.02.08. 12:48:48
@Damage: te melyik szöviben tolod?


Ez az, amire nem fogsz választ kapni.
Dátum: 2010.02.08. 12:45:18
Szégyelld magad!
Damage: az Égig Érő Pusztító Torony összes tagja nevében mondom: jól állunk szaki-ügyben.
Dátum: 2010.02.08. 12:41:41
Melyik szövi nevében nyilatkozzak?
Dátum: 2010.02.06. 23:16:00
Két Árész és két Zeusz, meg még Nyerő Stratégosz is? Szerencsétlen Homérosz forog a sírjában.
Dátum: 2010.02.05. 19:07:09
Valószínűleg elírtál valamit. Írj e-mailt az SMS szolgáltatónak (ugyfelszolgalat@voxinfo.hu). Írd meg az SMS pontos küldési idejét, a pontos szövegét és azt, hogy milyen számról küldted. Megnézik, megírják mi volt a hiba, és korrigálják. Az ősköveket megkapod.


Dani Zoli ezt válaszolná Neked, gondoltam, megspórolom a fölös levelezést.
Dátum: 2010.02.04. 17:13:44
Ez egy bug, előző V4-ekről néha benn ragadnak kérdések random karakterektől néhányaknak, múltkor is volt ilyen. Tehát azt látod, hogy xy valamelyik előző versenyszerveren miket tett fel.