Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Wolio

Oldal: 1
Szerintem, mivel nem igazságosak a döntések, hogy régen elfogadták a rosszakat, most meg már alig fogadnak el valamit, mert hogy hiper-szupernek kell lenni...szerintem el kéne törölni a küldetést, ami a kérdés felvetéssel kapcsolatos, mert nem igazság, hogy nekem semmi esélyem sincs, míg a régiek röhögve megcsinálták...
meg szerintem nem igényel lexikális tudást, az hogy Napóleon-nak mikor volt a Waterloo-i veresége, mert szerintem aki járt törire tanulta....
meg hasonló...
és hiába mondják...de engem zavar, hogy én kérdéseimet nem fogadják el, pl. azért mert szerintük túl könnyű, de azoknál szerintem sokkal több van elfogadva ami még könnyebb...vagy töröljék azokat...vagy fogadják el a többit is...

Szerintem rossz kezekbe van ez a kérdés jó vagy rossz eldöntése....
nekem az a bajom hogy sok hasonló értékű kérdést láttok mint amit én felrakok...és azok el vannak fogadva enyém meg nem...és szerintem ez nem ér...
üdv
lesz olyan kérdés, amit felteszek és elfogadnak?
vagy már annyira rühelltek, hogy inkább ne próbálkozzak...
mert már tényleg minden fajta rossz kifogást találtam...és nem érzem igazságosnak...
mind1
jó éjt
1 azért alulművelteztem le...mert már előtte sem volt túl kedves...és nem csak ő, hanem gsziszi a célozgatós idézeteivel...amit most is tett és elégé bántó...rá miért nem szóltok?

2 a wiki sokszor téves...hiába ír fel ezer forrást...

3 akik arénába küzdöttek nem mind gladiátorok...gladiátoroknál vannak fegyvernemek...de a venator nem gladiátor fegyvernem...a venatorok küzdelmét venationak hívták...szóval nem úgy, hogy gladiátor küzdelem, mint a többit..
ez elég bunkó volt...de nem lényeg...viszont a forrásaidra kíváncsi lennék...hol írják, hogy a venator gladiátor fegyvernem, meg a gladiátorok harcoltak az állatok ellen...

Auguet, Roland: Kegyetlenség és civilizáció
ebbe a könyvben például nem írnak olyat...

kettő meg gondolhatnád, hogy aki hagyományőrző abban a témában, akkor ért hozzá...
Köszönöm válaszod végre egy normálisabb hangnem... bár még mindig nem értem, hogy mi volt a hiba a kérdésben....
csak az én kérdésemre? ez dühítő....egy csomó embernek van fent kérdése... olyanban, amiben nálam hibát látatok, ez nem igazság...
és ez az idézet inkább rátok vonatkozik mint rám...

nincs lehetőség? hát akkor ... máskor jobban gondoljátok át mielőtt rosszra teszitek... vagy biztos csak a csókosokat fogadjátok el, vagy engem azért szívatok, mert valami fejes kis kariját megöltem, vegy nem tudom...de ez nem ér...ez nem átgondolt döntés volt...
gladiátorok nem küzdöttek állatokkal te alul művelt....azok a venatorok voltak...
de ha nekem nem hiszel hívd fel ezt a számot: 06 30 906 80 83 --> Collegium Gladiatorium hagyományőrző egyesület vezetője, ő felvilágosít....
ez nem volt túl kedves válasz
és kérdésem szerintem nem volt rossz....

és még esély sincs hogy javítva legyen, mert egy síkba láttok....de nem volt rossz...csak visszaéltek a hatalmatokkal..
azok még is kint vannak, míg enyémet betiltottátok... de szerintem nem hibás az, hogy azt írtam, hogy senki...mert lehet van olyan kérdés amire az a jó válasz...

és még mindig felesleges kötözködés... és a játék élvezet rontása, hogy ilyen kis piti miatt ráordítjátok, hogy rossz és nem lehet sehogy javítani...
Szóval szerintem simán el lehetett volna fogadni azt a kérdést.........

mert, senki...vagy ilyesmiket már jó pár kérdésbél olvastam, egy ékezet hiba meg nem oszt nem szoroz, és sztem ti is kitudtátok volna javítani...vagy nem tudom...nem szeretem ha feleslegesen kötekednek... és ezt annak érzem...
bocsánat hogy kijavítalak titeket, de a venátorok és a gladiátorok mások....
A venátor nem gladiátor fajta...venator jelentése vadász, aki küzdött arénába az állatok ellen, de máshol is ahol vadászott, venatornak hívták...

és nem olyan egyértelmű, mert sokan az állatok elleni harcnál a gladiátorokra gondolnak, de ők sosem harcoltak állatok ellen.

és ezek elnevezések
plebejusra nem mondod, hogy küzdött állat ellen, mert ha már küzdött elnevezése venator lett...mert nem kevés idő és pénz volt őket kiképezni...
mert a rabszolgákból is lettek gladiátorok, még sem raksz a kettő közé egyenlőség jelet, mert nem ugyan az
már bocs, de mások is írtak hasonlót, hogy senki, van nincs ilyen, azokat elfogadták...
de akkor írok mást...pl.: rabszolgák ...hogy lehet javítani?
Dátum: 2009.07.30. 10:41:28
köszi
Ókorban, az arénában kik harcoltak az állatok ellen?

venatorok
gladiatorok
plebejusok
senki



Ezt miért nem fogadták el...kérdés egyértelmű...és a válaszok is...
ezt kaptam rá: A kérdésre megadott válaszaid nem voltak egyértelműek ill. rosszak voltak.

sztem egyértelműek, elnevezések... és szerintem, aki nem bukott történelemből az tudja is, hogy mit jelentenek...
Dátum: 2009.07.30. 10:26:38
problémám: Miért nem lett érvényes a kvíz kérdésem? szerintem a kérdés egy értelmű...és a válaszok is jók...nem értem miért utasították el...
Én ott voltam, és ha figyeltettek láthattatok engem
Nektek hogy tetszett?
Dátum: 2009.07.04. 09:45:36
szívesen adok, ha kell
Dátum: 2009.07.04. 09:27:10
Byzon köszi neked is...

D4vid ne legyél gonosz, mert rád uszítom a baseball sapkás haverjaim... (nincsenek is olyanok)
Dátum: 2009.07.03. 14:04:32
hellosztok, ma regisztráltam
Oldal: 1