Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Star Light

Oldal: 1
Dátum: 2009.08.03. 21:44:59
Üdv!

A Shine of Emerald szövetség leendő, aktív tagjait (minimum napi 1 belépés) keresi!

Célunk: békés,összetartó szövetség létrehozása.

Közösségi emberek jelentkezését várjuk,akik hajlandóak rendszeresen foglalkozni a játékkal és a szövetség életével.


Eddigi épületeink:
Őrtorony 2.
Védőfal 3.
Gyakorlótér 2. (3. szint építése folyamatban.)
Mágustorony 2.
Kémgömb
Katakombák


Elsődlegesen a fejlődést és gyarapodást tartjuk szem előtt, nem háborúzunk (egyelőre ). Főleg olyan Végzeturak és Végzetúrnők jelentkezését várjuk, akik szintén ilyen beállítottsággal játszanának szövetségi kereteken belül.
Belépési minimális szint nincs, nem várunk el irracionálisan gyors fejlődést a karakterektől.

Pár soros levelet várunk a vezető vagy a diplomata részére,amelyben leírjátok,hogy miért is szeretnétek közénk tartozni.
Dátum: 2009.07.11. 12:34:53
Idézet: Yoz69 - 2009.07.11. 11:23:38
mert 1-10 az 10 kártya + jumbo, dáma, király, ász =14


Khm..........az 1=az ásszal, javaslom legközelebb 2szer gondold meg, mielőtt panaszkodsz, mert ez igen jó kérdés (megjegyzem nem én tettem fel).
Dátum: 2009.07.11. 12:33:25
Idézet: Yoz69 - 2009.07.11. 11:09:15
nem tudom jó helyre írom e de ez hibás kérdés

Hány lap van egy pakli francia kártyában (jokerek nélkül)?
52
48
50
45

a helyes válasz az 14*4 vagyis 56 lenne


de, jó a kérdés, joker nélkül csak 13 féle lap van 4 színben, ergo 13*4=52
Dátum: 2009.07.11. 12:30:13
Hol építi a Mercedes a magyarországi autógyárát?

Kecskemét*
Debrecen
Szombathely
Pécs

Nem időtálló kérdés, törlésre javaslom.
Dátum: 2009.07.10. 18:50:47
A WWII. magyarul a II. világháborút jelenti (angol World War rövidítésből).
De ez nem jelenti azt, hogy mindenkinek szimultán ismernie kell az angol történelmi rövidítéseket, ezért én is törlésre jelölném a kérdést vagy javításra , lévén magyarok vagyunk, illene magyarul kiírni a kérdés tárgyát, mivel létezik magyar megfelelője a szónak, kifejezésnek.
Dátum: 2009.07.10. 18:39:41
Idézet: Picur10 - 2009.07.10. 13:33:43
Ki az utolsó mohikán?
Le Barfield
Börharisnya
Csingacsguk
Winetou

Winnetou! Bőrharisnya!

Mit nevezünk büdzsének?
ruhát
államkasszát
öltözőt
rovart

Ha jól tudom a büdzsé költségvetést jelent. Természetesen emiatt nem csak az államnak van büdzséje.


Így van, nem csak az államnak van büdzséje, hanem gyakorlatilag minden magánembernek. Bár valljuk be, azért az államé a legnagyobb

Az indiános kérdésre pedig csak annyit tudok mondani, hogy UFF!!!
Dátum: 2009.07.10. 18:38:00
Mit csinál a medve télen?

Téli álmot alszik
Afrikába repül
Nagyon unatkozik
Beköltözik az állatkertbe

Irtó ötletes kérdés....
Dátum: 2009.07.10. 18:30:41
A "Legenda" szerint, kinek az ütésétől kék az ég?

Steven Seagal
Bruce Lee
Chuck Norris
Sylvester Stallone

a válasz az "egyértelmű legenda" szerint Chuck Norris....rohadtul vicces kérdés....én is felteszek egyet:

A legenda szerint kinek az ütésétől lesz kék a szeme az előbbi kérdés kitalálójának?
Várjatok, segítek...AZ ENYÉMTŐL!!!!!!

TÖRÖLNI KÉRNÉM!!!
Dátum: 2009.07.09. 20:56:26
Idézet: Teknoc - 2009.07.09. 16:36:52
Melyik az egyetlen ország a világon, amelyik saját magával határos?

Magyarország
Anglia
Egyiptom
Franciaország


A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedet az értékelők szerint rosszul / nem értelmezhetően tetted fel.

Oké. Magyar ember aki ismeri a mi történelmünket és általános iskolába is időnként megjelent az miért nem tudja hogy trianon miatt a szomszédunkban magyarok vannak akiket sorozatban cserben hagyunk...
Gondoltam kicsit cselesen kérdezek rá nem szájba rágósan!

Szeretném ha olyanok szólnának ehhez hozzá akik a történelmet ismerik nem csak a születésükig!




Csak annyit fűznék hozzá, hogy IGEN ISMEREM A TÖRTÉNELMET. Nagyon szép a hazaszeretet, meg minden, de ez nem jelenti azt, hogy burkolt politikai vitát kell szítani egy olyan helyen, ahova az emberek kikapcsolódni járnak. UGYANIS EZ EGY JÁTÉK, HA POLITIKAI GONDJAID VANNAK, AKKOR OLYANOKKAL VITASD MEG, AKIKET ÉRDEKEL EZ A TÉMA. Nem, nem vagyok hazaáruló. Csak rohadtul unom, hogy a csapból is a naaaagy hazaszeretet folyik, miközben a nagy hazaszeretők, hazaimádók kilopják egymás szemét, és hagyják egymást éhen halni...

Politikát akartál, megkaptad!

VÁLJÉK EGÉSZSÉGEDRE

U.I.: a kérdésed teljesen értelmetlen, nincs olyan ország, ami saját magával határos, talán ide sorolhatnánk a szigetországokat, de ebben sem vagyok biztos, ERGO MAGYARORSZÁG EURÓBA ÚN. SZÍVE, EBBŐL KIFOLYÓLAG NEM LÁTOK BÁLNÁKAT ÚSZNI ÉS DELFINEKET UGRÁLNI A TENGERBEN, AMELY NEM MOSSA A LÁBAMAT!!!
Dátum: 2009.07.09. 20:35:03
X+16*10+70:2=218 Mennyi az X?

8
18
1
23

Ne csináljunk viccet a tréfából, egyértelműen matek, én azért járok fel ide, hogy kikapcsolódjak és szórakozzak, nem pedig érettségi matekpéldákat megoldani

Kérném törölni
Oldal: 1