Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - IfjabbPadowan

Oldal: 12
Dátum: 2011.10.21. 01:31:27
Nemcsak nekem nem tetszik. Elég sokan vannak így vele.
Mellesleg vicces is, hogy egy epi kincs és egy térkapus kincs is 1 dukátért adható el.
Az epi az nem egyből hanem idővel ha túl sokat adsz el belőle.
Akinek nem érdeke az úgyse fog mellette kiállni.
Rossz a játék és ennyi. Pénzorientált.
Paraszt ha nem tetszik akkor takarodj és fogd be a pofádat!
Mindig ez a válasz mindenhol!

Ez a globális multicégek átka is. Már eleve nem is érdemes ötleteket felvetni, mert úgyis leszavazzák. Tehát akkor birkuljon el mindenki. Zombisodjatok!
Elvégre ahogy a neve is mutatja Végzetúr. A végzeted lesz ez a játék. Ebbe fogsz belehalni.
Dátum: 2011.10.20. 14:56:16
Igazán kössz a semmit.
Hagy döntsem már el én, hogy szerintem korrekt e.
Amúgy én nem sajnálom valakitől azt az évi 4000 dukátot.
Látom valaki igen.
Játék egyensúly?
Mikor valaki 3000-3500 dukáttal licitál például a szívósság övére, akkor az én 1000 dukátom jóval elmarad mellette. S mivel ahogy mondtad ez így jó, ahogy van nem is érhetem be őket.
De mi mást is mondhatnál mint az előre legyártott sablon gondolatot?
Ja és az én ezresemet is több mint egy éve gyűjtögetem már, mégsem érek vele semmit.
Érdekel valakit? Nem. Akkor minden marad a régiben mert ez így mindenkinek jó.
Fölösleges volt kérdést föltennem. Kaptam rá egy közhelyes megnyugtató választ.
Jó majd pont az én kedvemért lenne az epikincsek ára állandó stabil 10 dukát.
Tudom, hogy sokat kértem. A szám pedig be van fogva és örüljek, hogy még egyáltalán választ kaptam.
Dátum: 2011.10.19. 17:56:58
Sziasztok!
Az miért van, hogy az epi kincseket kezdetben 10 aranydukátért lehet eladni, aztán ha túl sokat adsz el mindig csökken egyel és a végére már csak 1 aranydukátért adhatod el?
Ez valahogy így nem korrekt.
Dátum: 2010.09.10. 18:59:42
Mikor jön a Télapó?
december 6.
december 24.
január 1.
december 31.

Semmikor. Anyádéktól kapod a cuccost.
Ja és jó magad is télapóvá válhatsz. Nem kell hozzá mást tenni csak magadra ölteni egy szép, piros ruhát és nagyokat hazudni. Egyenesen bele a gyerekek szemébe.
Dátum: 2010.06.22. 03:23:26
Sziasztok!
A rubinok vajon mennyivel kapnak többet a támadásukra?
A sebzésüket leírják, hogy mennyivel több: 1- 5 %, de a támadást nem. Az vajon mennyi lehet?
Köszi.
Dátum: 2010.05.24. 17:40:37
Köszi a segítséget.

Jee lepontoztak. Köszi.
Akkor igazat írtam, mert mindenkinek az fáj a legjobban.
Múltkor egyik fórumon egy srácot a rendszer csicskájával húztam föl.
Heh törvénytisztelők. Olyan jó morogni ebben az utópiában.

http://hu.wikipedia.org/wiki/Ut%C3%B3pia
Dátum: 2010.05.24. 16:18:30
Sziasztok!

Lehet rubin triászom az első 15 megnyert entitás csata után, ha mindig 3- al magasabb szintű entitást választok? Köszi előre is. Eeee pontozni nem ér.
Amúgy utálom ha pontoznak. Mit is pontoznak? A tudatlanságomat, vagy a segítségnyújtásotok elmulasztását pontozzátok olyankor? Nincs értelme a pontozásnak. (diszkrimináció)

Én mindig úgy szívatom be a pontozást, hogy a legostobább kérdésre is 10 pontot adok.
Dátum: 2010.05.12. 23:54:12
Szerintem nézd meg a Fájdalmas Megtévesztés című filmet és utána mondj véleményt.
Hidd el utána az én verziómat fogod pártolni.
Amúgy melyik hülye öletné meg magát a semmiért? Mert ugye a hasznát nem tudná élvezni.
Amúgy az állítólagos repülőgépeltérítő pilóták nem mentek át a vizsgán. Az oktatójuk azt nyilatkozta: "A mai napig meg vagyok döbbenve, hogy képes volt belerepülni a pentagonba. Egyáltalán nem tudott repülni. Ráadásul a pentagonnak azon részébe, ahol épp felújítás miatt nem tartózkodtak emberek. Jó ürügy volt a terroristatámadás, hogy ennek ürügyén bevonulhassanak irakba és a kedves kis olajtermelő országokba és rátegyék a kezüket az olajra.
Nem ez az összeesküvés elmélet, hanem a terrorostatámadásos.
Larry Silverstein lett a wtc főbérlője 2 hónappal a támadás előtt.
Silverstein a tragédia után a biztosító társaságoktól a biztosítás kétszeresét követelte.
7 billió dollárt.
A 7-es számú épület is összedőlt, pedig abban nem csapódott repülőgép és nem is keletkezett jelentős tüz. Ami volt is, azt az autómata tűzoltókészülékek elolthatták volna. Ez egy jó előre kitervelt irányított ipari robbantás volt.
A Philadelphiai Meridian pláza 19 órán át erősen égett, mégsem dőlt össze.
Úgy látszik a WTC- nek elég volt ennek a töredéke (1-2óra) ahhoz, hogy összedőljön. Mellesleg a wtc acélszerkezetei az üzemanyag okozta túznél jóval magasabb hőmérsékletet is kibírnak.
Azután miután a légierő tudta, hogy a gépeket eltérítették és tömeggyilkosságot akarnak elkövetni, mégsem tartóztatták föl azokat.
Hogy történhetett meg ez, amikor a Norad az előző évben 67 esetben sikeresen tartóztatott fel, útvonalról letért eltérítésgyanús gépeket? A tragédia napján pedig többször is hibáztak egymás után, szánt szándékkal.
Dátum: 2010.05.12. 22:02:28
"Melyik épület vált terrortámadás áldozatává 2001.09.11.-én?
Parlament
Világkereskedelmi Központ(WTC)
Empire State Building
Eiffel-torony"

Világkereskedelmi Központ(WTC)

Amúgy már elég sokan beszélik és egy jó kis filmet is láttam belőle, hogy valójában megtévesztés volt az egész. A WTC bérlője robbantotta föl a saját bérelt épületét. A pentagonba is egy kisebb irányított repülő robbant. A kis repülőnek pedig vannak ilyen fémszál darabjai robbanás után. Ezeket szedegették össze az ottani fejesek egyből a baleset után, hogy ne maradjon bizonyíték.
Ezért nem találtak hullákat, csomag, ülésdarabokat. A repülőgéproncsok pedig jóval kisebbek voltak, mint amekkorának kellett volna lenniük. Az világkereskedelmi központ pedig nem a táztől dőlt össze, hanem berobbantották. Hónapok óta tervezték már a robbantást. Még a gerendákat is olyan ügyesen robbantották, hogy ne nagyon kelljen méretre vágni, egyből lehessen szálítani.


Akit érdekel a film letöltheti torrent oldalakról is.
Fájdalmas megtévesztés címszó alatt van fönn.
Szóval csak szólok, hogy ez nem a helyes válasz a kérdésre.
Dátum: 2010.05.10. 23:56:02
Köszönöm.
Dátum: 2010.05.10. 22:40:54
Sziasztok!

Az energiahasznosítás szakiról tud valaki valamit?
Megtaláltam a képletet, de szerintem hibás.

"Ha a kapott LE < (szakért * ellenf. szintje * 0,2) * (20-100% portya állapottól függ.) akkor felkerekítjük ennyire (de ezt az áldozat nem veszti el, a kreativhoz hasonlóan). Ezután megszorozzuk a kreativval. Ezt a LE-t védekezésnél is megkapja a győztes."

például 50- es szakértelemszintnél 50- es ellenfél ellen számolok

(50X50X0,2) X 100

500X100 = 50 000

Ez túl sok lenne.
Valaki segítene benne légyszi? Köszi.
Dátum: 2010.04.28. 18:09:14
Mikor beléptem volt egy ilyen kérdőív:

1. Zavarna-e, ha a kvízscriptek elleni küzdelem mellékhatásaként a kvízkérdések kijelölhetetlenné válnának, és így nem tudnád a kérdést közvetlenül kivágva rákeresni a neten?

Igen, mivel ez a becsületes játékosok dolgát nehezítené meg.
Ez a lehetőség helytelen.
Épp ellenkezőleg kellett volna írni, ugyanis ha valaki kimásolja a kérdéseket, az helytelen és nem becsületes. Én is így szoktam. Kimásolom és a googleből kikeresem.
Ha ez a lehetőség nem lesz, akkor pedig kulcsszavakra keresek majd.

Szóval úgy kellett volna írni, hogy nem, mivel ez a googlebe bemásolós játékosok dolgát nehezítené meg.
Amúgy lényegtelen kis apróság csak szemet szúrt.
Dátum: 2010.04.22. 20:23:29
Köszi.
Írok nekik.
Dátum: 2010.04.21. 22:36:49
Amúgy én mindenkit fölpontozok 10-re, mert a pontozásnak semmi értelme sincs.
Mit is pontozunk?
Aki kis hibát jelent az közepes pontot kap, aki nagyon kinyitja a száját azt nagyon lepontozzák és aki csöndben van az az élmezőnybe jut.
Onnan tudom, hogy igaz amit írtam, hogy le fogtok pontozni.
Tényleg. Egy hibajelentést miért és hogyan kell pontozni?
Légyszi írja meg valaki!
Dátum: 2010.04.21. 21:38:07
Szia!
Portyán kívül még vadászatkor helyes válasz esetén is bedob térképrészletet.
Ha egy- két kérdésben nem vagy biztos, vagy nem tudod használhatod a googlet is.
A mászás szakértelmet érdemes fölvinni úgy minimum 5-re és akkor szépen dobálja. Mondjuk én smucik vagyok és csak 3 -ason van, mert így is meglesz a 10 térképrészletem.
A térképesdi tényleg a nagyoknak kedvez, akik már használhatják a mászás szakértelmet.
Egyes világon is csak a mászásnak köszönhetően dobott térképrészletet.
Kettes világon még nincs olyan szakértelmem és nem id dobott pedig rengeteg helyes választ adtam a kvízkérdésekre, szóval "Az esély, hogy térképdarabot találsz, alkalmanként 2%" sem igaz.
Igazából szinte csak mászással ad be.


Amúgy az én kérdésemre sem válaszoltak. Nem működik a harag itala, pedig fizettem érte.
Ugye szolgáltatás lenne. Olyan ez, mintha fizetnék a masszírozásért és miután levetkőzöm közlik, hogy úszott a pénzem, öltözzek fel, mert itt semmi sem lesz. Ha mérgelődök és beszólok kirúgnak moderáció címszó alatt, ha csöndben tűröm lúzer vagyok.
Óóó mond uram mit tegyek, hogy beindítsam a tenni akarás lépéseit?
Dátum: 2010.04.15. 20:26:20
Volt egy ilyen kérdés, hogy kire gondolok már egy hete?
Ennek őszintén mennyi értelme van?
Már gondolatolvasónak is kéne lenni?
Ha már értelmesen föl akarom tenni a kérdést beleírom, hogy xy költő az egyik versében kire gondol, de ennek így semmi értelme.
Dátum: 2010.04.14. 23:22:33
Az egyes szerveren nem működik a harag itala.
Várható valami javítás, vagy nem?
Csak azért kérdem mert ugye fizettem az őskövekért.
Ja meg még egy oka van.
Állítólag ez a panasz topik, ami elméletileg azért jött létre, hogy megoldódjanak a problémák.
Dátum: 2010.04.13. 13:05:14
Az egyes szerveren nem működik a harag itala.
Gondolom semmi sem fog történni ez ügyben és fölöslegesen jártattam megint a számat.
Nem baj már megszoktam. Ugye így van?
Dátum: 2010.04.12. 10:12:55
Sziasztok!
Miért nem működik a harag itala az 1-es szerveren?
Azért idegesít, hogy ennyit kiadtam rá és még azt sem tudtam ezzel lekoptatni, aki háborgatja az idegrendszeremet.
Dátum: 2010.04.10. 18:38:26
Köszi Craslorg.
Oldal: 12