Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - StripeZ

Oldal: 1
Dátum: 2010.07.01. 01:21:03
Na, megegy...

Milye eső eshet?
Urános
Rezes
Ónos
Mangános
Dátum: 2010.07.01. 01:18:49
Kia-Ázsiának mi volt az ókori neve?
Graecia
Albion
Anatólia
Arrabona

Szerintem ez Kis-Azsia akart lenni...
Dátum: 2010.06.15. 09:48:58
Sziasztok!
A kerdes szerintem helyesirasi hibakat tartalmaz:
(csak azert, mert nekem tobb kerdest is visszadobtatok helyesirasi hiba miatt, pedig csak az ekezet hianyzott)

Annál nedvesebb lesz, minél szárazabb vagy. Mi az?
törülköző
szőnyeg
pappír
kabát
Idézet: MIvan - 2009.08.22. 10:54:10
Idézet: StripeZ - 2009.08.22. 00:19:54
Nagyon szomorú, hogy ismét anyázás miatt kell ide visszanéznem!!!

Mi is az a tofu?????????

Sütemény
Pékáru
Sajtféle
Világszerte ismert és fogyasztott szója termék

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedet az értékelők szerint rosszul / nem értelmezhetően tetted fel.

Kérdezem, hogy ki az a fogyatékos értékelő, akinek ez nem értelmezhető ??? Eddíg 4 kérdést tettem fel, egyik sem tetszett nekik, volt amikor egy ékezet lemaradása miatt. Szerintem többet nem is fogok feltenni, bekaphatják az összes panaszkodó játékos faszát !!! Ez így full élvezhetetlen !!!

1.) A kérdés végére pontosan egy kérdőjel kell. Nem nyolc.
2.) A helyes válaszod anyira kirí a többi közül, hogy kimeríti a 'megjelölt válasz' fogalmát.
3.) Gratulálok, hogy meghoztad a helyes döntést. Mindenki jobban fogja élvezni a játékot, ha nem teszel fel több kérdést.


1.) A kérdés végére pontosan EGY kérdőjelet fogok írni, ha a kérdést 11 karakter hosszal is elfogadja!!! Azt hiszem ez nem az én hibám... Talán smile-kat írtam volna a végére?
2.) A helyes válaszom azért olyan kirívó, mert ha rövidebb lenne, akkor az lett volna valószínüleg az értékelés, hogy lexikális tudást igényel, vagy bla bla bla...
3.) Ha kicsit kinyitod a szemed, és körülnézel, láthatod, hogy szinte ebben a témában van a legtöbb hozzászólás!!! Valószínű, nem azért, mert olyan fasza minden... Nem tudom, hogy Ti kik vagytok, de ha már ennyi hozzászólásotok van itt, be lehetne látni, hogy valami szarul működik, és inkább ahelyett, hogy mindenkit kritizáltok (nevetséges érvekkel), változtatni kellene a helyzeten. Ja, szerintem nem akkor élvezné mindenki jobban a játékot, ha nem írnék több kérdést, hanem akkor, ha más lenne az értékelő rendszer, lenne rá valami szabályzat, esetleg mások értékelnének (olvass kicsit utána, ez nem csak szerintem van így...)!!! Nem azért írtam kérdést, mert annyira bejön a dolog, hanem a küldetés miatt, de úgy látszik azt nem tolom már le soha...Na szevasztok
Nagyon szomorú, hogy ismét anyázás miatt kell ide visszanéznem!!!

Mi is az a tofu?????????

Sütemény
Pékáru
Sajtféle
Világszerte ismert és fogyasztott szója termék

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedet az értékelők szerint rosszul / nem értelmezhetően tetted fel.

Kérdezem, hogy ki az a fogyatékos értékelő, akinek ez nem értelmezhető ??? Eddíg 4 kérdést tettem fel, egyik sem tetszett nekik, volt amikor egy ékezet lemaradása miatt. Szerintem többet nem is fogok feltenni, bekaphatják az összes panaszkodó játékos faszát !!! Ez így full élvezhetetlen !!!
Nekem tele van mar vele a faszom, hogy semmi sem jo a kibaszott ertekelo faszkalap csapatnak...leszarom a kerdes feltevest, ezutan nem foglalkozok vele...Baszottul elveszi az ember kedvet ez a hozzaallas, hiaba hibatlan minden, akkor sem jo...
Dátum: 2009.07.29. 20:42:06
Mar kezdek k#rva ideges lenni, felhaborito, hogy milyen ertekeleseket kapok a kviz kerdeseimre...Nem nagyon tetszett eloszor a dolog, de mivel van ilyen kuldetes, hogy tegyek fel kerdest, hat tettem...Viszont az ertekeles mindig rosszat kapott.Orulnek, ha valaki megmagyarazna nekem, hogy miert???Egyaltalan kik ertekelik oket??? Ha talan az ertekelo "ertelmisegi banda" kicsit utananezne valaminek, es nem egybol rossz erteklest adna, szerintem sok embernek nagyobb kedve lenne mindenhez a jatekban...

Mi a bőr?????????????
- érzékszerv
- testrész
- végtag
- szerv

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!

MIERT??? Kicsit utanan kellene nezni ezeknek a dolgoknak, mielott ertekeltek...
A masik :

Mi a HP csucskategorias laptopjainak szeriaja?

OmniBook
BusinessBoook
EliteBook
WorkBook

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdésre megadott válaszaid nem voltak egyértelműek ill. rosszak voltak.


Ez miert??? nem tudom, ebben mik voltak a rossz valaszok...ebbol 2 letezik, 2 nem - mint laptop szeria....Mindegy...
Ja, es elnezest kerek, mert tudom, hogy a kommentben benne lesz, hogy ekezetek nelkul irok...igen, mivel nekem is egy EliteBook 8530w-m van, ami tortenetesen angol billentyuzettel van, es nem fogom atallitani magyarra csak az ekeztek miatt...Ezt kaptam 700.000-ert...
Oldal: 1