Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Hecsijunior

Oldal: 1
Dátum: 2009.06.22. 17:03:15
Kedves PöttömPanna és egyéb - magukat okosnak tartó - egyedek! Szeretném felhívni a figyelmet néhány dologra, ugyanis senki nem lehet tökéletes, mindenki követ el hibákat, tévedhet!
A kvízkérdésekre nem tudom hogy miért vannak olyan reklamálások amik vannak, de rengeteget ki lehetne, kellene zárni, mert a korábban felsorolt követelményeknek nem felelnek meg! Pl:miért kellene ismernie az embereknek a 3-as és 4-es számrendszert, ha már orvosi kérdést ad fel, legalább nézzen utána mert a mozgáskoordináció nem a fülnek hanem az agynak köszönhető, valamint a Taxus baccata nevű növény létezik mint Közönséges Tiszafa, Tiszafenyő! Ha valaki esetleg nem tud helyesen írni, viszont a feltett kérdés esetleg válasz lehetőségei, mindennel együtt jó, lehetne egyszerűen csak szólni neki hogy ejnye meg bigyó, javítani a kérdést valamint büntetésül a következő feltett kvízkérdés feltevéstől eltiltani! Lehet hogy sokaknak nem tetszik a hőbölgésem, de nem vagyok egy 10 éves buta kiskölyök(nem akarok mesérteni senkit) aki semmilyen élettapasztalattal nem rendelkezik, ezért merem kinyitni a számat! És volna még egy fantasztikus kérdés: Hányszoros bajnok a Manchester United csapat? Egyáltalán hol? BL? EB? VB? Összesen mindenhol? Vagy csak a királyságban? Ugyanis a helyes válasz 17 volt, utána néztem és nem igazán jött ki sehogy mert összesen 53 kupagyőzelemmel rendelkezik összesen!!! Próbáltam minél rövidebben hőbölögni
Oldal: 1