Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Archibald Cunningham

Dátum: 2008.11.11. 07:00:47
Eddig azt hittem már megint változott a kvíz rendszer, mert az utolsó előtti kérdésemre ( Melyik NEM World of Darkness szerepjáték? ) jó értékelést kaptam, és nem kaptam LE-t érte!

Az új kérdésem jó értékelésekor azonnal megkaptam. Remélem az előző csak hiba volt.
Dátum: 2008.11.10. 16:39:55
A mozik látogatottságára szerintem igen nagy hatása van a letöltéseknek is, akárcsak a zenéknél.

Én szeretek moziba járni a feleségemmel, máig is találunk rá módot, hogy eljussunk. A gyereket nagyihoz visszük általában, míg mi elmegyünk moziba. Ez számomra kis kapcsolat ápolás is, mert általában a feleségem választja a filmet.

A mozik látványvilágára pedig valóban igaz, hogy az ingerküszöb megemelkedett, egyre kevésbé hat meg a látvány. ( vagy csak az idő járt el felettem? ) Azért úgy gondolom, hogy ez nem csak rám érvényes, mert az egész médiára igaz az egyre magasabb ingerszint, már 19 órakor sincs bulvárműsor pucér nő, meg torz beteg nélkül.
Ó harmatlelkű fórumozók. Én is azt írtam, mint Leinád, csak kicsit egyszerűsítve. Érdekes, de csomagolva 8.0 értékelést ér

Ja, és antiszociális, antiszociális, antiszociális. Még egyszer nem magyarázom el azt írtam "nem vagy", mert úgyis csak az antiszociálisra reagáltok
Dátum: 2008.11.10. 09:33:11
Bosszantó az új LE jutalom szisztéma. Szerintem így elég kaki lett, mert ha olyan kérdést teszek fel, hogy mennyi 1+1 akkor biztos kapok LE-t, mert annak mindenki örül, és pontozza, ha kicsit nehezebbet, akkor meg bukok. Szerintem így nagyon fel fog hígulni a kvíz.
Úgy látom az antiszocilást simán betámadtátok, pedig nem az volt a lényeg. Azt azért írtam, mert aki itt írogat, azt érdeklik az emberi kapcsolatok. Ergó az is érdekli, hogy más mit gondol róla, vagy mit mondanak róla esetleg a háta mögött.

A fogyás akkor is egyszerű: Beviszel X kalóriát, ledolgozol y kalóriát. Ha az X-y 0 körüli súlyodnál vagy, ha pluszos hízol, ha minuszos fogysz. Az hogy a fenti egyszerű képlet alapján kevesebbet viszel be, vagy többet dolgozol le mindegy.

Az meg, hogy miből mennyit eszel nem feltétlenül fogyókúra, hanem egyszerűen egészséges harmónikus táplálkozás.
Igen helyesen érezted Byzon, téged akartalak megszólítani.

Nem vagy antiszociális, mert mint írtam itt is társalogsz, nem csak Vérpistike módjára gyaksz a játékban.
Ha rendszeresen túrázni jársz a barátaiddal, akkor valószínűleg igyekszel is tenni a túlsúlyod ellen.

Én azt a mentalitást nem szeretem, mikor "nekem ilyen az alkatom nem tehetek semmit". Mindenki tehet érte. Lehet, hogy az egyikünk vékonyabb a másikunk vastagabb. Én is 100 kg körül vagyok, de hetente járok kocogni, és gyúrni. Ha elhagynám magam lennék vagy 130 kg és pudingtestű. Mivel olyan a munkahelyem én évente csinálok fizikai felmérést, minden évben kiválóra. Természetesen nem a 2000 m futás az erősségem, hanem a fekvenyomás, meg a felülés.
A fogyókúrákról annyit, hogy lehet nagy varázslatokat kitalálni, de az a lényeg mennyi kalóriát viszel be, és mennyit dolgozol le. Ha vegyszereket, gyógyszereket, meg egyéb marhaságokat szedsz be, csak a szervezeted terheled feleslegesen.

A "kövér vagyok, de így szeretem magam" szöveg meg önámítás. Persze nem lehet minden ember kockahasú ( én sem vagyok).

Az meg, hogy "engem nem érdekel, hogy a környezetem mit gondol rólam" megint önámítás, mert az ember társas lény ( falka állat), ha nem akarsz legalább részben megfelelni a környezetednek, akkor antiszociális vagy, és valószínűleg nem egy fórumon akarod megosztani a véleményed a társaiddal.
Dátum: 2008.11.08. 13:57:45
Most tettem fel egy kvíz kérdést, a rendszer 13.53kor jó értékelést adott, de a jutalom LE-t nem kaptam meg.
Dátum: 2008.11.02. 15:27:47
Megkaptam egy kérdést, hogy egy üres sakktáblán hány helyen állhat egy futó? A helyes válasz 7

Dátum: 2008.11.01. 10:27:28
Kaptam egy mikor volt teljes napfogyatkozás utoljára(2008) kérdést.

A helyes válasz augusztus 1 volt, pedig valójában 1999. augusztus 11-én volt.
Dátum: 2008.11.01. 06:32:45
A Sárkány testvériség 2008. 10. 19-én 00.04 órakor hadba lépett az A Rothadás papjai nevű szövivel. A három nap 2008. 11. 01-én 00.04 órakor lejárt a győzelmi arány 55-20 és nem győztünk, hanem még mindig hadban állunk
Dátum: 2008.10.31. 20:02:54
Ha az állatomra felrakom a bőrpáncélt, aminek +2 elnyelése van, az az állatomra bevitt sebzést csökkenti, vagy hozzáadódik az állatom által nekem biztosított elnyeléshez?
Dátum: 2008.10.31. 15:34:59
A pénz nem tesz boldoggá, de a hiánya boldogtalanná tesz!

A túlzott maximalizmus akkor tesz csak boldoggá, ha bizonyítási kényszered van, és kizárólag a külső visszajelzések alapján ítéled meg magad. Azt viszonyt el kell ismernem, hogy a társadalmunkat ez hajtja előre, amennyiben az az előre ahol most tartunk, ahol nem tartunk egyensúlyt a természettel, szellemileg idegileg kikészítjük magunkat, és nem jut időnk magunkra, kapcsolatainkra, széthízva ülünk a TV előtt, és nem kiegyensúlyozott nyugodt életet élünk.

Most jót szónokoltam, de nekem sem sikerül e szerint élnem, csak igyekszem ehhez tartani magam.
Dátum: 2008.10.31. 05:56:06
Bocs megkövetem magam, még korán van. Itt rossz volt a válaszom, és roszra értékeltem a kérdést is.
Dátum: 2008.10.31. 05:51:48
Nem ért nagy kár, de a 10% szerintem nem ennyi:

Vadászni indulsz, és hamarosan felkelti a figyelmedet egy kábán tántorgó izmos manó. Könnyedén végzel vele, de legnagyobb megdöbbenésedre, egy csepp lélekenergiát sem tudsz kinyerni belőle! A dombok közül felbukkan egy kajánul vigyorgó nekromanta. - Heh, az a lény már csak egy zombi volt, a lélekenergiáját elvettem. - közli veled. A köztetek levő távolságot egyetlen hatalmas ugrással szeled át. A nekromantának csak egy döbbent kiáltásra futja, mielőtt lesújtasz rá, és lélekenergiáját veszed (+100). - Az a lélekenergia az enyém volt már amúgy is, te csak átmenetileg vigyáztál rá. - mondod a mozdulatlan mágusnak, aztán otthagyod. +7 TP A szerzett lélekenergiából 5 az értékelésért kapott LE.
Dátum: 2008.10.29. 18:25:07
Most kaptam kérdésbe:

Mi a szublimáció?

Helyes válasz: Fémek párolgása!!!

Ahogy elnéztem itt a hozzászólásokat tudjátok miről van szó, nem kell nagyon tovább ragozni.
Dátum: 2008.10.29. 12:46:59
Szomorú vagyok, hogy már csak 100 helyes válasz után lehet kérdést feltenni, de biztos legalább több jutalomért.

Kíváncsi vagyok, hogy ki fogjátok-e kedves játékvezetők venni azt a kérdést amit már többször is kaptam, hogy hány helyen válasz után lehet kérdést feltenni. Eddig 30 volt a válasz, de mostatól mi lesz?

Kaptam olyan kérdést, hogy nemréh mennyit kellett állítani az órán. Ez két hét múlva időszarűtlen fél év múlva meg hibás lesz!!!
Dátum: 2008.10.26. 17:23:44
Kaptam egy kérdést miszerint milyen színűek a HKK-ban a Fairlight-Leah lapok (Isteni szövetség gondolom).
A válasz az volt hogy fekete-fehér!!! Ja ha letöltötted, és mikor kinyomtattad nem volt színes patronod
Dátum: 2008.10.25. 07:24:19
Kösz Byzon!

Igen a két vadászatom nem teljesen egymás után ment. Utána direkt kísérleteztem, és kiderült, hogy mindig nem az utolsó vadászatot, hanem az utolsó előttit figyeli a rendszer, mert annak kell egy órán túlinak lenni.
Dátum: 2008.10.24. 21:16:14
Köszönöm a válaszokat az állatkás kérdésemre, 10. szinthez képest még tényleg jól állok.

Másik problémám, hogy előző portyámhoz képest egy óra letelt. Ezt követően már a 2. (és nem a 3.) portyámnál figyelmeztetett, hogy 10% mínusz lesz a tulajdonságaimra!!!