Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Archibald Cunningham

Dátum: 2009.05.22. 20:38:14
Idézet: Szandra2222 - 2009.05.22. 20:33:04
Sziasztok segitőkész nagy mesterek

Háboruban állunk. Ma 3/4 óra mulva lesz meg a 3 nap és kétszer annyit győztek. Az 50 csatán is duplán túl vagyunk. Hogy járunk jobban anyagilag ha kivárjuk az időt, vagy ha gyorsan kapitulálunk?


Ha csak 3/4 óra van hátra, akkor már mindegy.
Dátum: 2009.05.22. 08:03:32
Muszáj ennyi Forma 1 kérdést bent hagyni? 20 vadászatnál legalább 5 jön fel. Ez nem érdektelen?
Cirka 3 napja tettem fel egy kérdést, ami egy nap alatt jó értékelést kapott kb 5 értékelésre. Most 3 nap után 11-1 arányban jó a kérdésem, azaz 3 nap alatt nincs 15 értékelés. Ez friss nem valamikor a távoli homályba vesző történet a kezdetekről, és még előbbről!

Amelyik kérdésem miatt elkezdtem ezt a topicot látogatni 1 nap után egyetlen értékelést sem kapott, majd elmentem vadászni, és már néhány kérdés után láttam értékelték, mint írtam kb 3 perc telt el, és rossz lett az értékelés!

Vajon a rész értékelésnél miért nem marad kint a szavazatok száma? Lehet nyomni a 15 értékelés dumát továbbra is, csak az nem lesz a sok ismétléstől igazabb.

Mellesleg az elutasított kérdésem itt írogatók egyike sem tudta megmondani miért lenne érdektelen lexikális tudás, mikor egy kvíz játékban a legnagyobb magyar kvíz mester műsoraira kérdez rá (nem sport, vagy holdak száma)

Szóval miért érdektelen lexikális tudás:


Melyik kvízjátéknak NEM Vágó István volt a műsorvezetője?

Pókerarc
Legyen Ön is milliomos
Mindent vagy semmit
Multimilliomos*

(A csillagot a fórumra utólag tettem ki, nem primitív rávezetés.)
Dátum: 2009.05.14. 06:14:16
Az alábbiak közül melyik JÉGBOR jellemzője?
Fagyott állapotú szőlőszemekből készül
Kizárólag hűtve fogyasztható
Emulgeálószer
Kizárólag Skandinávia területén készítik

Ezt a kérdést én magam is feltettem a játék elején és az is jó értékelést kapott!
Dátum: 2009.05.14. 06:12:04
milyen szinü a végzetúr felirat?
lila
kék
fekete
piros

Ha jól emlékszem ugyanezt a primitív kérdést már jeleztem ezen a fórumon!
Tisztelt Crash!

Mint többször elmondtad, ha rossz jelezzük utólag is a kérdést. Szoktam, de akkorra a kérdés feltevője a jutalmát megkapta, míg ebben a rovatban elég sok olyan kérdést láttam, amiért a játékos nem kapott LE-t, pedig csak mondvacsinált indokokkal szórták ki.

Több alkalommal is jelezted, hogy 10-15 játékos értékelte rossznak... Hát húzhatod még felfelé a népszerűségedet a fórumon, és jelezheted lojalitásod a JV-k irányába, de mint leírtam és nem reagáltál rá rendszeresen látom, hogy 1-2 értékeléssel jó lesz a kérdésem, mint írtam az utolsó kérdésemet sem 3 perc alatt értékelték 20-an, hogy rossz lett az tuti.

Az hogy kinek mit lehet, persze névtelenség miatt nem személyre szólóan kitolás, hanem egyszerűen a fent elmondott 1-2 értékelés után eredmény alapon. Elég ha egy gyengébb képességű, vagy éppen bal lábbal kelt játékos értékeli 1 nap után, és már bukó is a kérdés.
Hogy vigasztaljon ez már nekem is volt kérdésem, és még a filmcímek is kb azonosak voltak. Így a már szerepelt értékelés is beeshetett volna

Az előttem szólóval pedig maximálisan egyetértek!
Dátum: 2009.05.13. 17:31:51
Mily kell a Blac Russia-ba??
vodka és dry gin
vodka és kávé likör
nincs is ilyen coctail
vodka és triple sec

Ork tanul magyar.
A napokkal korábban feltett kérdésemet sem értékelték még 20-an. A Vágó Istvános kérdésemet a rossz értékelés előtt kb 3 perccel majd 1 nap után még senki, 1 ember sem értékelte. Rendszeresen 1-2 értékelésre szokott megfelelni egy kérdésem!!!

Az anyázás a hirtelen agyfüstölés miatt volt, az persze nem indokolt
Melyik kvízjátéknak NEM Vágó István volt a műsorvezetője?

Pókerarc
Legyen Ön is milliomos
Mindent vagy semmit
Multimilliomos*

Kinek a retardált édesanyja szerint érdektelen lexikális tudás ez, mikor tele a játék kérdéssora ki-mikor-hol született dolgokkal. Egy kvíz játékban a legnagyobb magyar kvízmester műsorára rákérdezi sztem nem rossz kérdés!!!
Dátum: 2009.05.08. 06:49:36
Mi van a Fórum menüpont alatt?
Karakterlap
Prémium tagság
Állatok
Egyéb

Most tényleg ez jó kérdés????

A többi hasonló milyen színű a háttér, meg ezek hogy kerülhetnek be, és kerülhetnek elő napokkal később is??? Az jó, hogy az előszűrőn átmegy, de utólag nem szűritek őket?
Dátum: 2009.05.04. 20:15:56
Hány albuma van Madonnának?
10
8
11
18*

11 stúdióalbum, a film és válogatással együtt 20!

Nem egyértelmű! TÖRÖLNI!
Dátum: 2009.05.01. 05:49:27
Számold ki!45-(5ször5+6)-(3+9)=?
176
2
82
36

Ezért a kérdésért jár bárkinek is LE? Ha igen akkor megkaphatjuk a többi hasonlóan színvonalas alsó tagozatos matek kérdését is.
A KÉRDEZŐT ELTILTANI!!!!
Dátum: 2009.04.24. 18:13:49
Alaszka mikor vált az Amerikai Egyesült Államok tagállamává?
1959. január 3.
1959. május 20.
1958. május 20.
1958. december 29.

Általános műveltség???

Egyébként 1959. január 3. a helyes válasz.
Dátum: 2009.04.24. 07:35:50
Ez miért nincs még kitiltva?

Ki a műsorvezetője a Mónika shownak?
Marika
Mónika:)
Gézuka
Gizike
Top rablásom: 44.szinten mint az ellenfelem.

Archibald Cunningham
Gyémánt Horda
VS
Egon_The_Killer
Rubin Horda

Idomított állataid, Overdose, egy 28. szintű obszidiánsörényű pegazus és All in, egy 25. szintű tojásrakó pöfeteg is részt vesznek a csatában. Kezdetét veszi a gyilkos csata.
Ellenfeled felé dobsz egy hideg tűz varázslatot. (-135 VP). Egon_The_Killer elkerülte a varázslatot! Csak 159 életpontot vesztett.
Mielőtt összecsapnátok, Egon_The_Killer feléd hajít egy momfordi csapás varázslatot. Gurulsz egyet, hogy a varázslat ne találjon el. Csak 25 pontnyit sérültél.
Lesújtasz a Gramagan csontpálcájával. Egon_The_Killer 100 pontnyit sérült. Overdose és All in is támadnak. 1 támadással 18 sebzés!
Egon_The_Killer egy gyors támadást indít a Gigantosz karmával a lábad felé. Könnyedén félrehajolsz.
Lesújtasz ellenfeledre. Egon_The_Killer 182 pontnyit sérült. Overdose és All in is támadnak. 1 támadással 41 életpontot sebeztek.
Egon_The_Killer lesújt rád a Gigantosz karmával. Eltalált, sérültél 107 pontnyit. Az állataid 8 életpontot sebződtek.
Egy gyors csel után a Gramagan csontpálcájával Egon_The_Killer védtelen felsőtestére támadsz. Egon_The_Killer az utolsó pillanatban félreugrik. Overdose és All in is támadnak. 2 támadással 59 sebzést okoztak.
Egon_The_Killer lesújt rád a Gigantosz karmával. Elegánsan elhajolsz az ütés elől.
Megcélzod ellenfeled felsőtestét a Gramagan csontpálcájával. 224 pontnyit sebeztél. Kritikus sebzés! Overdose és All in is támadnak. 2 támadással 92 sebzés!
Ellenfelednek egy gyors mozdulattal megadod a kegyelemdöfést.
Ellenfeled ájultan esik össze.
A csatában összesen 875 sebzést okoztál, és 132 sebzést kaptál. Elhurcoltad ellenfeledet a kínzókamrába.
Te nyerted a csatát, jutalmad 19829 lélekenergia és 22 TP!
Dátum: 2009.04.19. 07:02:38
Mi kerül a pontok helyére? "****pénz"?
hely
kvíz
szőr
olló

Na neee!
Dátum: 2009.04.12. 06:16:34
Nelyik ország nem köztársaság az alábi európai államok közül?
Andorra
San Marino
Málta
Izland

Fájdalmas helyesírási hibák.
Dátum: 2009.04.11. 14:58:36
Szerintem egyszerű pech. Én az első állatkámért amit közel 50. szintig vittem kaptam kb 15k LE-t. (Akkor még az alapszintje nem volt feltüntetve) A többiek meg kb a dupláját.
A sajtolásom akkor már max volt.
Dátum: 2009.04.11. 14:54:51
Én csak a V1-en játszok, az is elég sok időmet eszi meg. A V3-ra szándékosan nem mentem, hiszen az békésnek lett hirdetve, és semmi kedvem nem volt hozzá, hogy mindent előre ismerjek, a már alaposan tesztelt, és kipróbált sémákat másolva karaktert fejlesszek, és a többi langyi fijjjúval simogassuk egymást.
Ezek szerint valami nem jött össze, és most ott érdemes portyázni, a két "hadi" világban meg nem?!

Esetleg ott a szövetségi háborúknak is van értelme, és egy három napos háború alatt nem csak annyi LE-t lehet szerezni amit én egyedül manakonstrukcióval megszerzek egy nap alatt? Mert ha ez így van akkor a V1-ben törlök, és már megyek is V3-ra.