Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Archibald Cunningham

Az alkotmány és a választási törvény szerint Mo-n 4 évente vannak országgyűlési - parlamenti - választások. Ez nem zárja ki azt, hogy akár hetente is lehetnének, persze nem, hiszen a KE előtte 72 nappal megjlelöli a választás időpontját, szóval leghamarabb 73 naponként lehet OGY választás MO-n. Azt hiszem mégis a legegyszerűbben az fogadható el, hogy nálunk 4 évente vannak választások. Az időköziek ebbe nem számítanak bele.
Természetesen lehetett volna az is a választási lehetőségek között, hogy "akár 73 naponként" (asszem muszáj vasárnapra esnie, de monst nincs kedvem utánanézni, hogy ez hány napra jön ki), de gondolom az sem lett volna elfogadva.
Az meg hogy ki mikor szeretne új választást az egy dolog és ne keverjük ide. Hivatalosan Magyarországon 4 évente tartanak parlamenti és önkormányzati választásokat. A kormányok és a képviselők mandátuma meg megszűnhet... ott a törvény olvasgassátok (elég unalmas)
Az összes többi sem FAJTA.
"A magyar alkotmány szerint a választójog általános és egyenlő, a szavazás közvetlen és titkos. Magyarországon négyévente kell országgyűlési és önkormányzati választásokat tartani; a szavazás időpontját legkésőbb 72 nappal a választások első fordulója előtt a köztársasági elnök tűzi ki."
Ezt szabályozza még az 1989. évi XXXIV. törvény.
Szóval a választások a törvény szerint 4 évente vannak. A parlament mandátuma megszűnhet... a többi a törvényben és az alkotmányban.
Vadgerle-védett, örvös galamb-védett; kék galamb-védett. Balkáni gerle - nem védett (invazívnak is mondhatnánk).
Dátum: 2009.06.18. 16:22:43
Sírnék egy kicsit a térkapus relikviák miatt - magas szerencse, jóképű karakter, etc. - és még mindig hiányzik egy! Csak egyetlen egy!
Csak ennyi kellett és már teljesült is! Köszönöm!
Dátum: 2009.06.18. 10:26:29
Én már bárminek tudnék örülni, mert egy nyomorult tárgy hiányzik a küldetésemhez, de nem jön. Ja, sírni a küldetések menüben kell? Azért itt is megpróbálom.
Dátum: 2009.06.18. 07:42:20
Köszönöm, mester! Jött is azonnal három.
Dátum: 2009.06.17. 20:28:35
NIncs beállítva. Craslorgra gyanakszom.
Dátum: 2009.06.17. 13:37:59
Mostanában nem bántalak, úgyhogy leszel szíves...
Dátum: 2009.06.17. 07:03:05
június 15. 13.15 óta nem fogtam semmit csapdázással (30as csapdakészítés és 2*szint+14 szerencse) valami gond van, vagy csak a random?
Dátum: 2009.06.15. 08:37:18
Ömmm rínék tovább, mert csak nem akar összejönni. A tíz.
Új vagyok itt...
Dátum: 2009.06.13. 05:59:51
Két izgalmas volt most:
Mi volt Oroszország előző neve? A válaszok között szerepelt a FÁK és a Szovjetunió. Mind a kettő volt előző név.
A másik: Ki nyerte a 2007es magyar ralit?, vagy valami hasonló spec. kérdés. (a válaszokat meg sem jegyeztem)
Bele. Annyi történik, hogy nekik nem járnak az épület bónuszok és nem tudnak elmenni a katakombába.
Dátum: 2009.06.12. 13:46:44
Akkor kezdenék sírni, a szerezz 10 térkapus tárgyat küldetés miatt, még mindig csak 1 van, pedig vagy 7szer nyomultam már, mióta felvettem. És a szerencsém is magas a szintemhez képest.
Dátum: 2009.06.09. 06:52:48
Ma, 06:49:41
Vadásztam és nem írta jóvá a szerzett 1630 LEmet, pedig kiégett őskövet sem találtam.
Dátum: 2009.06.09. 06:43:45
Kész. Köszönöm a segítséget mindenkinek. ÉS egészségetekre!
Dátum: 2009.06.09. 06:30:10
HA esetleg valaki lenne kedves megszabadítani, mintegy 4000 LEtől, azt nagyon megköszönném. V1 Archibald Cunningham
Dátum: 2009.06.08. 15:16:18
Segítséget kérnék. A veszíts 20000-et küldetést csinálom. Ha esetleg valaki sok LEvel rámvágna (buzogány, stb, stb-ben táborozok). V1 Archibald Cunningham. Ja igen, nem kérem vissza a LEt. Majd jön az magától.
Ha ennyire fáj, hogy ők szerencsésebbek, esetleg jobb a diplomáciai érzékük, akkor miért nem lépsz be egy nagyobb szövetségbe? Vagy esetleg megerőltető lenne 2-300 K-t beépíteni? Az irigység az amit sosem értettem.
Annyit azért hozzátennék, hogy magasabb szintűnek egyszerűbb egy kicsi, vagy viszonylag kicsi szövetségbe integrálódnia, mint alacsony szintű karakternek egy magasabb szövetségebe. Mert első esetben nem kell kutat tölteni, míg a másodikban, azért ez akár el is húzódhat, egy 10-15. szintű karakternek, pláne ha még nem volt építése nem egyszerű feltölteni egy 3-400 K-s kutat, és addig ugye nincs előny. De ez nem feltétlenül ide tartozik.