Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Archibald Cunningham

Dátum: 2009.07.05. 06:52:48
Nem enyhén spec, szerintem törlendő.
Mivel köthetjük össze Kiss Ádám, Kovács András Péter, Bödőcs Tibor nevét ?
Megasztár
fiú együttes
jégkorong
stand-up comedy*

Jött még egy:

Jankovics Marcell animációs filmjében kicsoda Fehérlófia?
Fanyűvő
Kőmorzsoló
Hétszűnyű Kapanyányi Monyók
Vasgyúró
Dátum: 2009.07.04. 05:24:42
Az utolsónál nem törlést, hanem szikét kellett volna kérni.
Dátum: 2009.07.04. 04:21:17
Érdektelen...
Mi Angola nemzeti mottója?
Az erő velünk van!
Mindig a leggyengébbre üss!
Egységben az erő!
Ninics győzelem áldozat nélkül!

Melyik sportban szabad rúgni a labdát?
tenisz
futball
kézilabda
vízilabda


Azt hiszem vízilabdában sem tilos: "Labdaérintés: A labdát a test bármely részével meg szabad érinteni. Csupán két tiltás van: két kézzel (kivéve a kapusokat az 5 méteres vonalon belül), illetve ökölbe szorított kézzel tilos beleérni, tehát a fejjel, lábbal vagy más testrésszel szerzett gól ugyanúgy érvényes, ha nem előzte meg szabálytalanság a találatot."

Melyik együttes nagylemeze a " Hol vagytok székelyek? " ?
Ossian
Tankcsapda
Kárpátia
Aurora

Még került hozzá...
Dátum: 2009.07.02. 14:56:18
Hány parlamenti párt (frakció) van ma Magyarországon?
A helyes válasznak 4 volt megjelölve.
A kérdés két sebből vérzik:
1. mikor van a most? Jövőre - de lehet, hogy idén - már teljesen más lesz a parlamenti képviseleti arány, ezt bárki tudhatja, ha olvas újságot, néz tv-t.
2. 4 párt van a Parlamentben, de csak 3 frakció; z MDF felbomlott és a kilépések miatt nem is alakul újjá .
Dátum: 2009.07.02. 13:32:53
Ehh...

hogy hívják az új Amerikai elnököt?
Bill Clinton
George Vashington
Fekete Pákó
Barack Obama
Dátum: 2009.07.02. 10:55:04
Ki a Sonata Arctica énekese?
Bonn Scott
Tony Kakko
Freddy Mercury
Elton John

Spec. És még egy spec.
Melyik szereplőt játsza a Harry Potter filmekben Rupert Grint?

A válaszokat már ide sem írom....
Dátum: 2009.07.01. 14:42:47
A következő kérdést tettem fel: "Mire használják a zsindelyt?" És csak utána néztem meg, hogy szerepel-e Jeriko adatbázisában. Szerepel. Kérem törölni.
Dátum: 2009.07.01. 14:16:32
Persze maradjon, de akkor az összes többi hasonlóan spec kérdéssel se legyen semmi baj. (bevallom sosem olvastam és egyetlen filmet sem láttam, alapvetően idegesít, de így vagyok a "népszerű sorozatokkal" is.)
Dátum: 2009.07.01. 08:21:46
A Harry Potteres kérdéseket nem lehetne hanyagolni? Szerintem egy szinten vannak az F1 és a foci kérdésekkel...
Dátum: 2009.07.01. 05:45:13
Már elnézést, de lehet, hogy a VU-n Göncz Árpád volt az első KE, de történelemből nem így tanítják:
Szűrös Mátyás 1989. október 18. – 1990. május 2. Ideiglenes köztársasági elnök
Göncz Árpád 1990. május 2. – 2000. augusztus 4. Korábban a Szabad Demokraták Szövetsége tagja
Mádl Ferenc 2000. augusztus 4. – 2005. augusztus 4. Korábban a Magyar Demokrata Fórum tagja
Sólyom László 2005. augusztus 5. – Korábban a Magyar Demokrata Fórum tagja, 1990-től 1998-ig az Alkotmánybíróság elnöke


Helyesírás javítva.
Dátum: 2009.06.30. 17:49:20
Mit szeretett micimackó mindenél joban?
A Vizet.
A csokit.
A mézet.
A körtét.
Dátum: 2009.06.26. 05:47:15
Melyik nagyváros nem az USA-ban található?
San Francisco
Los Angeles
Kanada
Las Vegas

NC
Dátum: 2009.06.25. 22:09:19
De eddig is játszott, csak nem törődött a fertőzéssel, hanem a leküzdéshez szükséges energiát másra, tulajdonságra/szakértelemre fordította. Eddig ő volt előnyben, most majd azok lesznek, akik küzdenek, küzdöttek a fertőzés ellen. És meg is van az egyensúly. A játék egyik célja - azt hiszem már elhangzott - hogy küzdj a fertőzés ellen. Vannak akiket ez a cél hidegen hagyott. Most, hogy már látszik: megéri küzdeni, egyből változott a hozzáállás. (Tisztelet a kivételnek) Igazából szerintem azok jártak rosszul, akik egy szinten 40-50% között tartották a fertőzésüket, mert gondolom azok is vannak páran. Ráadásul még nem is tudjuk mivel jár a 100% fertőzés. (Remélem nem kapnak jutalmat azok, akik nem küzdöttek, mert az tényleg aránytalan lenne) Lehet, hogy rosszindulatú vagyok, de vállalom.
Dátum: 2009.06.25. 12:33:23
Igen, neked már "kicsit" soká tartana. De hátha lesz valami hozadéka a 100%os fertőzésnek is.
Dátum: 2009.06.25. 12:22:13
Mindenkinek adott (adott volt) a lehetőség a Fertőzés leküzdésére. Van, aki harcolt ellene, és van olyan, aki inkább a karakterére költötte a LE-t. Ne kezdjen már háborogni az, aki eddig "spórolt" és karaktert fejlesztett....

Helyesírás javítva.
Dátum: 2009.06.25. 10:43:27
A lélekszívó mancs a lélekszívást tápolja, vagy a csata végén szerezhető LE-t?
Dátum: 2009.06.24. 18:32:48
Nem lehet. Olyan mint a fókuszkristály. Ha felraktad marad, csak másikra cserélheted, de az első elveszik.
Dátum: 2009.06.23. 19:41:43
A lélekszívó mancsnak mi a konkrét hatása, hogyan értelmezendő a +5 % LE? Portyázásnál ennyivel több jön, esetleg lélekszívás? Vagy teljesen más?
Előre is köszönöm.
Dátum: 2009.06.23. 06:40:39
Mekzik madár nem őshonos Magyarországon?
Veréb
Cinke
Papagáj
Fácán

A helyesírás, plusz a papagáj mellett a fácán sem őshonos.

Milyen állat a gnu?
Ragadozó
Kétéltü
Házi
Patás

No comment
Ha szó szerint értelmezed a kérdést, akkor feltétlenül igazad van. Ha értelem szerűen, akkor... Nos tényleg csak parlamentit írt, és valóban van EP választás is. Azért az IDŐKÖZI választásokat ne keverjük már bele. Mert ugye azok bármikor lehetnek, csak az adott képviselővel kell történnie valaminek. Szóval értelemszerűen 4 évente, ha szó szerint, akkor meg sem lehet jósolni az időpontokat.